Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleg Sudavtsov
а чому б не скоротити міські райво разом з працівниками..
Вікторія
Для Oleg Sudavtsov: про це йдуть тільки розмови. а відділи освіти завалюють школи не потрібною роботою, створюють видимість, як вони гарно працюють!
Коментувати
Миколо
Затягніть паски нам на шиї, або розстріляйте, тільки не мордуйте людей. Досить знущатися, розвивайте економіку.
Вчитель
Слава Україні! Скачіть колеги, скачіть вище! Чим вище будете скакати тим краще! Розплющіть очі і подивіться яку мразоту ви привели до влади своєю "РЕВОЛЮЦІЄЮ ГІДНОСТІ". Де тут гідність?
ВАУ
Для Вчитель: Що так сильно болить за януковичем?
ооо
Для Вчитель: а "ми" не вчитель? чи не приводив(ла) цю мразоту до влади? як треба буде, то і поскачем. у таких як ти дозволу питать не будем
N.
За Януковичем не болить, болить із-за Януковича і думки про те, що до влади прийшли ті самі. Прийшли через смерті тисяч, топчуться по крові і замість того, щоб щось робити для своєї країни, для свого народу - добивають бідолашну Руїну, знищують нашу націю! Болить! Ох, як болить! Між іншим, почитайте новини: з сина Януковича, сина Азарова вже знімають санкції - відсутність доказів злочину!!!!!!!!!
Коментувати
Александр Каенко
Ми починаємо звикати до того, що нинішня влада може вважати документом нашвидкоруч нашкрябаний протокол чи лист і топтати при цьому цілком реальне законодавство. Сумно... По суті, Яценюк дав команду "фас" на закриття шкіл; до літа це робити не раціонально в будь-якому випадку. Що ще можна скоротити, якщо це вже не перше розпорядження і школи реорганізацію вже провели? Може, почнем години скорочувати?
hmelena
Для Александр Каенко: Олександре Васильовичу, я помітила, що поза межами відомих нам з вами груп, ваші думки абсолютно адекватні ситуації. Ви міняєте їх в залежності від обставин, чи осіб?
Коментувати
Тетяна
Коли вчителі отримають достойну пенсію впевнена потреба у скороченнях відпаде сама собою. До того ж після зняття мораторію на оптимізацію навчальних закладів в яких менше 40 учнів - скорочення цілком очевидне.
Вікторія
Для Тетяна: а чому всі переживають тільки за пенсіонерів? Вони отримують пенсію та зарплату. Причому зарплата в 2 рази більша чим у молодого спеціаліста. не знаю як в інших школах, а в нашій пенсіонери мають по 20 годин, а молодого спеціаліста взяли на 9, бо більше немає. В пенсіонерів не можна забрати, ви що, вони ж все життя пропрацювали в школі, їх не можна кривдити. А ті пенсіонери постійно ходять на лікарняні, бо "здоров’я не те". А молоді вчителі - то це так, їм не потрібно ні самим їсти, ні дітей годувати. Голвне - пенсіонерів оберігати! Хочуть працювати - нехай беруть те, що залишається, а повне навантаження - молодим. Не має здоров’я, дратують діти - на пенсію.
Марія
Думаю, молодим справді треба дати більше годин, особливо у старших класах. Нехай учать, і пенсіонери тоді теж будуть мати більше роботи, бо готуватимуть учнів до ЗНО, контрольних робіт,конкурсів, працюватимуть у позаурочний час, бо молоді на це не мають часу.
мила
у нас пенсионеры имеют по 5-7 часов, а пашут как все.и деньги сдают на всякие нужды как все. Были бы нормальные пенсии, никто бы не сидел в школе.
Коментувати
Дельфін
Може хватить скорочень???!!!! Адже таке враження, що нашу Україну є бажання зробити ТУПОЮ,ДУРНОЮ....БО КЕРУВАТИ ТАК БУДЕ ЛЕГШЕ...)))
victor
Для Дельфін: отже так. Промисловості Н Е М А Є. Ніякої. Те, що там належить олігархам, до уваги не беремо. Від них державі користі, як від тої блохи. Грошей брати - немає звідки. Он - територіальну реформу проводять з тим, щоб території САМІ СОБІ ШУКАЛИ нові податки, та "ПРИЦЮВАЛИ НА ТЕ, ЩОБ ТІ ПОДАТКИ ЗІБРАТИ".То звідки у них гроші? А ще потрібно із фондів МВФ і віддати борги, і собі залишити... Чи Ви вважаєте, що ті гроші на розвиток підуть?
Коментувати
гройсман
Я доручаю сократить депутатов по 3% от каждой фракции, будет невиданная экономия госбюджета! А то ходят, бродят по зале, никак не привыкнут, что нужно голосовать и работать!
третій мікрофон
Для гройсман: УТРИЧІ, як мінімум
Одесситка
ха-ха-ха)
Коментувати
Шиншилла
Тогда нужно сократить на 30% набор абитуриентов в педагогические вузы. Будет сокращение или государству выгодно (?) клепать специалистов на контрактной основе, чтобы потом рассказывать им, что вакансий нет.
victor
ну да. Это ж не "он в 20 лет заработа столько, сколько вся районная больница за год". Вот смотрю на всё это и думаю, а каким именно образом 20летний мальчик "заработал" столько...