Діти в зоні АТО мають навчатися дистанційно, - МОН

МОН просить місцеві органи управління освітою активізувати дистанційне навчання дітей із зони АТО

Діти в зоні АТО мають навчатися дистанційно, - МОН

Міністерство освіти доручило місцевим органам управлінню освітою та керівникам шкіл активізувати використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Відповідний лист направлений на адреси обласних управлінь освітою, а також Київської міської державної адміністрації.

У міністерстві зазначають, що активізація використання технологій дистанційного навчання необхідна у зв’язку із існуючою загрозою життю і здоров’ю дітей та може відбуватися за різними формами, зокрема, екстернатною або індивідуальною.

У МОН також зазначають, що використання дистанційних технологій передбачене пунктом 2.1 Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466.

"Привертаємо увагу, що використання відповідних технологій не потребує погодження з Міністерством, а також застосування інших особливостей дистанційного навчання, як окремої форми навчання, визначених Положенням", - йдеться у листі МОН до керівників управлінь освітою та директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
27.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Для учителя труда. Это ложь.Ничего мы не получаем!
учитель труда
Дети в зоне АТО(Новоазовский р-н) обеспечены бесплатным питанием(гуманитарка), учебниками, переведены на пятибальное оценивание со 2 февраля, учителя получили зарплату по 8 тыс. засентябрь-ноябрь. Всё это обеспечивает министерство образования ДНР.
Олена
Для учитель труда: "Отличная" информация!!!сейчас все учителя "рванут" к вам на работу. В Луганске учителям обещают!!! 1280 грн ,независимо от квалификации и кормёжку из тушёнки с макаронами. только интересно, какое будущее ожидает детей из АТО???
Коментувати
Вчитель
Зарплату я получу также дистанционно. Работала по Вашему приказу весь сентябрь, но денег вы не заплатили.
Мама
Я мама дитини, що живе в зоні АТО. Підкажіть, будь ласка, як і де я можу зарееструватися щоб моя дитина (8 клас) змогла навчатися дистанційно. А може все це тільки теоретично?
Мила
Предполагается, наверное, что учителя будут телепатически вести уроки для детей, вынужденных прятаться от обстрелов.
hmelena
А інтернет там всюди є???Чи це не так важливо для дистанційного навчання?