Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Кривий Ріг авансу немає, сказали взагалі не буде.
Світлана 5
Для Марина:
Світлана 5
Для Марина: Кривий Ріг. А нам ще не сказали, що не буде авансу. Зате зняли 10% престижу і відмінили оплату замін
Натэл
Для Светлана 5. В Харькове замены не платят уже давно, за престиж - 3%-6% по районам. Не доходит до меня это распределение, ну не доходит : почему всем все по- разному.
Коментувати
Ирковна
Дніпропетровська обл, пгт. Покровське, грошей немає, сказали, що немає взагалі грошей на зарплату.
Сашуня
Для Ирковна: А командировочные так вообще 2 года не платят! На олимпиаду вези детей за свои деньги, на семинары - за свои! Зато проверка школ за проверкой!
Ирковна
Да, вот мы ждем, областную фронтальную проверку.
Коментувати
Вікторія
Дніпропетровськ, аванс отримали 23.01 , надіюся на краще, с зарплатой будет лучше, чем с так же страстно обещанным сокращением доблестных работников методкабинетов...
чому я вчитель, а не депутат
Для Вікторія:вам повезло! а ми за 45 км від вас і в очі не бачимо ні того, ні іншого. от справедливість.
Коментувати
Вчителька
у Сумській облаті теж авансу немає. Ніхто не знає коли він буде і чи буде взагалі
цунами
судя по комментариям, еще полмесяца без зарплаты и ожидается голодный бунт учителей, а голодные - очень злые, яценюк готовься!
Я - Мариуполь
Для цунами: Да ладно вам! Азиров тоже зарплату задерживал и экономику разваливал, со своим народом в мирное время воевал, "хватит скиглити"(с)! Может, учителя ждут зарплаты, чтобы пострадавшим людям помочь и нашим защитникам!
Геннадий
Для Я - Мариуполь: ты что здесь забыл, бандерлог? Залезь назад в схрон.
Іванна Іванова
Це ти, Геннадій, троль кацапський залазь у схрон. Я давно вже на нашому українському сайті твої погані висери читаю. Ти ще не зрозумів, що ми всі "бандерлоги", це Україна, хлопчик!
Коментувати
Все ще чекаємо...
Херсонська область, Нова Каховка, ще немає...
Ирина Сафьяник
Для Все ще чекаємо...: Білозерський район Херсонщіна нічого не чути про зарплату
Ольга
Скадовськ, Херсонська область. Тиша і спокій (((
Коментувати
Svetlana
Николаев. В пятницу выдали расчетки, все доплаты оставили, но о зарплате ничего не слышно !!!!!!
Цаца
Для Svetlana: Хм. Нам расчетки никто не выдает с прошлого года. Не знаю за область, а Одесса не получила субвенцию:(
вчитель
Для Svetlana: скажите, пожалуйста, а за кабинеты 10-12% вам платят? А за престижность сколько?
оля
Для вчитель: Харківська область. Вже років 6 не платять, але завуч регулярно превіряє план роботи кабінету та разом з директором бігають по класах та чіпляються до кожного папірця.За свій рахунок купуємо куточки та інше.До речі, авансу за січень теж немає. Кожного тижня тільки обіцяють.
Коментувати
10 гривен в кармане
Просто нужно немного затянуть пояса. На шее.
Возмущаюсь
Это что же, каждый месяц будет такая затримка? Это вы наши нервы испытываете или новый эксперимент придумали, сколько же мы протянем.
Ирина Сафьяник
Для Возмущаюсь: кому ми потрібні вони в міністерстві не переживають за вчителів, що нам потрібно за щось існувати і годувати своїх дітей. та ще й кредити є майже у кожного з вчителів бо по іншому щось придбати на свої мізерні зарплати не можемо. корочше затянуть нам паски на горлі!
Натэл
Для Возмущаюсь. Эксперимент был проведен неоднократно в 90-е. Результаты были положительные. Теперь идет применение на практике.
всеЮодно
Для Возмущаюсь: мы каждый год ТАК живём. Не нойте
Коментувати
Ирина Сафьяник
Білозерський район Херсонської області грошей так і не обіцяють говорять нема точної дати коли ми отримаємо зарплату
Ivan Stromilo
Для Ирина Сафьяник: у нас - Вінниці так само!!!
Коментувати
Олена
В Кривому Розі на міському телебачені "Рудана" голова управління освіти міста Касимова доповіла вчителям міста, що аванс в січні вчителі не отримають. На зарплати не має коштів, бо в кошторис не додали 90 млн грн. Була зібрана нарада директорів, де запропоновано зняти з вчителів шкіл доплати, відправити в ОБС, прибрати поділ класів і т.д. Але при цьому районні відділи освіти ніхто не скорочує. І заробітню плату чиновники отримали вчасно.
скептик
Надеюсь, с зарплатой будет лучше, чем с так же страстно обещанным сокращением доблестных работников методкабинетов? Сидят все, как влитые! Меньше не становится
учитель
Що за несправедливість! Значить для учителів нема авансу, бо це технічна затримка, а чому ж тоді цей аванс вчасно і без проблем отримали методичні кабінети і весь їх обслуговуючий персонал? Це як в 1917 - комісар у кожанці, а Ванюша-солдат - в обмоточках на босу ногу. Якщо нікому - то нікому не давайте, або хоча б попереджуйте і пояснюйте! А то для начальства гроші є, а для рядових - технічна затримка!
Макс
Для учитель: Методкабінети фінансуються з місцевого бюджету, а школи з 1 січня 2015 року з ДЕРЖАВНОГО. І поділ на начальство і рядових тут нідочого. Читайте хоч трішечки Нові Закони, хоча б на цьому сайті.
Ирина Сафьяник
там в методкабінетах половину непотрібу повиганяти треба сидять штани протирають
Макс
Для Ирина Сафьяник: Згоден на 100 %. Але факт в тому, що вони з авансом, а ми з пустими кишенями .
Коментувати
Влад
Брехня все! Субвенції - кіт наплакав, або ж розікрали по дорозі. Завдяки цій субвенції закривають школи серед навчального року.
всеЮодно
Для Влад: Які школи закривають?
Коментувати
Іван
Здається,що читають лише заголовки і тут же сідають строчити коменти. В цьому весь укр.вчитель! Весь світ отримує зарплатню від держави,а ми й тут хочемо щось не такого!!!! Маймо хоч трохи терпіння та глузду!
Вчитель
Для Іван: Терпіння???А нічого що зарплату отримали ще 18 грудня за грудень,а сьогодні вже 23 січня і авансу за счень досі немає?А мені наприклад потрібно щодня витратити на дорогу 25 грн на роботу!!!Порахуйте???Де я маю брати гроші,щоб їздити на роботу?
Натэл
У господина Ивана просто все в порядке с юмором. Просто это как у Гоголя: " смех сквозь слезы". А что еще остается делать?
Мара
Я витрачаю трохи менше на дорогу, але грошей залишилось на три дні покататись. А далі або пішки години 3, або жити в школі. Про те, що іноді хочеть їсти я мовчу. Нащо? Нашої "нової" зарплати і так вистачить лише на дорогу та оплату комунальних послуг.
Коментувати
Елена Летучая
дуже добре, надіюся на краще, думаю ситуація в подальшому виправится)
Педагог
"... чом ми вам чурек же ваш та вам не кинем, як тій собаці!
Ксения
Запорожская область. Без аванса, по графику зарплата 30 числа. 20% урезали до границ от 1% до 15% на усмотрение администрации и то 1 раз в квартал. Из 20% за престиж, сделали подачку за лояльность к админу.
Мара
Для Ксения: У нас оставили 2% за престижность приказом управления. Администрация ни при чём! Они получат как и все - 2%.
Возмущаюсь
Кто они? Администрация? Да что вы, она оставила себе 20% престижности, ибо меньше противоречит логике: если директору 10%, то он в принципе не нужен. А кто признает, что он не нужен? Поснимали только с рядовых учителей.
Мара
Говорю то, что знаю. Я принимаю школьную почту, т.к. у нас нет секретаря. Лично приняла и прочитала приказ управления про сокращение надбавки. Не знаю как у Вас, а у нас этот вопрос решается на уровне управления. В прошлом семестре администрация получала как и все, тогда ещё 5%. Видела рассчетный завуча. Более того, премию ко дню учителя им сначала дали (администрации назначало премии управление), а в следующем - забрали. Вот такие пироги. Не берусь утверждать, что так у всех, но у нас дела обстоят именно так.
Коментувати
Наталія Зобків
Дві години тому отримали 70% авансу. Львівщина.
Возмущаюсь
Для Наталія Зобків: я Вас поздравляю! Ни в чем себе завтра не отказывайте!
111
Для Наталія Зобків: Ти з якої Львівщини??Ніякого авансу немає.
вчитель
Для 111: ниже вы из Херсона, теперь из Львова. Откуда будете выше?
Коментувати
Dina
Нам сегодня сказали, что мы получим все в полном объеме в зарплату.
Натэл
Для Dina: город можете назвать?
Dina
Для Натэл: Кировоград
Игорь
Чернігівська обл, теж говорять, що дадуть аванс разом із зарплатой
Коментувати