МОН: Освітяни отримають заробітну плату

Технічні затримки з виплатою зарплат сталися у зв’язку зі зміною принципу фінансування шкіл

МОН: Освітяни отримають заробітну плату

Технічні затримки виплати заробітних плат педагогам за першу половину місяця викликані зміною принципу фінансування професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів. Однак станом на сьогодні проблему вже вирішено. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

У відомстві нагадали, що відповідно до Бюджетного кодексу та Закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік" фінансування професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів в цьому році здійснюватиметься за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

"У зв'язку зі зміною принципу фінансування відбулись технічні затримки з виплатою зарплат педагогам за першу половину місяця. Станом на сьогодні ці проблеми вирішено. За повідомленням Державної казначейської служби на даний час ними здійснюється розподіл коштів субвенції відповідно до мережі розпорядників та одержувачів коштів, яка надана Міністерством освіти і науки України", - зазначили у Міністерстві освіти.

Також у МОН повідомили, що у січні поточного року місцевими органами виконавчої влади буде забезпечено виплату заробітної плати працівникам професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Як відомо, 14 січня урядом прийнято постанови № 6 "Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" та № 7 "Деякі питання надання субвенції на підготовку робітничих кадрів з державного бюджету місцевим бюджетам", якими затверджено Порядок та умови використання зазначених субвенцій, встановлені розпорядники цих коштів, порядок фінансування субвенції органами Казначейства, порядок звітності та контролю.

Освіта.ua
23.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гостья
С зарплатой нашей- просто беда. Интересно, какие пойдут здесь дискуссии к концу учебного года, когда придет время получать отпускные. Будем ли мы иметь право на них? Эти унизительные проверки продолжаются... Неужели учитель не заслужил достойной зарплаты? Честно говоря, напрасно была введена неск-ко лет назад доплата за престижность, лучше бы ее не было, многие директора со злорадностью лишили ее учителей по ценному совету г-на Квита. Сколько общаюсь с учениками, ни один из них не считает профессию учителя престижной.
Світлана 5
Кривой Рог. Сегодня получили зарплату .на день раньше даже. Всю до копеечки. Даже замены оплатили. хоть и пугали. что не оплатят
обурення
Дніпропетровська область. Аванс + 5,60 грн зарплати. Шикарно живемо(((
ПРОСТО
Радянське мислення - зберегти, субвенції ділять так, щоб вижили всі школи, навіть нерентабельні. Мається на увазі малі. Легше скоротити психологів, логопедів, педагогів-організаторів та інших. А школу легко розвалити , важко знову побудувати. І знову ремонт за рахунок батьків, матеріальні бази ще з минулого століття, оновити просто немає як. І втрачає своє велика школа , бо слід зерегти "маленьку". А що буде якщо тарифи ще зростуть, які 20% заберуть з учителя. Все - це реалі сьогодення, а головне МИР.
Аня
Запорожская область, Михайловский район. Зарплату за январь, слава Богу, мы получили. Но волнует вопрос о той самой 20%-ной надбавке. У нас в районе её полностью убрали еще с весны 2014 года. С января 2015 года зарплата учителям со всеми доплатами и надбавками, по словам Гриневич, поступает в районы из Киева с субвенцией. То есть у всех учителей Украины зарплата должна теперь быть одинаковой...Но!!! В нашем районе с нового года 20% так и не вернули, ответ один: "Нет денег". Создается впечатление, что эта образовательная субвенция на местах расходуется не по назначению. Как в ваших райнах обстоят дела с этой надбавкой? Куда обращаться в поисках правды?
Геннадий
Для Аня: у нас, в Харьковской области, когда бухгалтер начисляла зарплату за январь в полном размере, ее заставили все пересчитывать в сторону уменьшения. 5 дней сидели "за свой счет". Типа отблагодарили за работу по субботам осенью. Зарплату получил такую, что кажется не дождусь пока получу расчетный. Как по мне болтовня о субвенциях обычное глазозамыливание. Сначала воровали местные власти. Теперь киевские свідоміти. Где искать правду?! У вас район-донор? У нас - наибольший донор области!!! И при этом 40-тысячный район сидит за свой счет 5 дней января. В прокуратуре работают такие же ворюги-свідоміти как и в райадминистрациях, b в Киеве.
Коментувати
Zhenya Mokrenko
Лубни, Полтавська обл. Аванс отримали 27,01, зарплати поки немає.
Методист
Все,що не робиться-на краще,а що робиться-побачимо!? А нас до виборів місцевих органів ніхто зачіпати не буде,бо адмінресурс не відміняли,а ми приступаємо до атестації вчителів(вона правда буде в березні,але відгуки,характеристики,підтвердження здобутків-від цього залежатиме зарплата вчителів на майбутні 5 років).Крім цього,не дивлячись,що атестація перейде керівникам установ,а курси-на розгляд вчителів,ми зуміємо переконати місцеву владу у своїй архінеобхідності,бо в районних відділах освіти є 2-3 спеціалісти службовці,які завалені паперами і бояться законодавства про корупцію,а ми контролюємо процес.А якщо захочуть оптимізувати,то не нас-старихі досвідчених,а тих молодих працівників методкабінетів,що бавляться в новаторство,конкурси,інновації...,бо вони не мають стажу,категорій і досвіду сприяння владі.Крім цього КЗпП на нашій стороні!!!Тому відстаньте від методистів як це зробив Яценюк,бо зрозумів,що з нами краще не воювати,а місцеві бюджети не збідніють на наше утримання!
Олеся
Для Методист: А де ж нам молодим спеціалістами взяти досвіду,якщо нас позвільняють?!
Коментувати
Ivan Kuhariv
Хмельницька область. Деражня. Аванс дали 30 січня, зарплати нема. ні одного методиста не скоротили!! (певно той указ про оптимізацію методкабінетів повной фейк Яценюка)
Ірина
Волинь. Сьогодні зранку отримали аванс і зарплату без будь яких відрахувань.
Ліна
Не хвилюйтесь, все буде. Миколаївська обл.Первомайськ виплачено все в повному обсязі. У вівторок-аванс, вчора-зарплата. Обіцяють: далі затримок не буде.
вчитель
Кіровоградська обл., Добровеличківський район, місто Помічна. Вчителі не отримали ні авансу, ні зартлати зі січень.
Оксана
Херсонська обл. Аванс отримали 23.01. в повному обсязі, а ось зарплата менша на 100 грн (зняли індексацію) прийшла сьогодні. Прийшли до банкомату "Надра" , а він порожній (чекайте, люди, доки гроші назбираємо). Не живемо, а виживаємо!
Маша
Дніпропетровська обл. Верхньодніпровський район. Аванс отримали 2 дні тому, а зарплати немає!!!
OKS
Тернопільська обл. Аванс сьогодні дали. Тільки куди його "притулити" з такими цінами?
Вікторія
Дніпропетровськ. Cьогодні, 30.01. - зарплата у повному обсязі.
обурення
Для Вікторія: з однієї області, а наче з різних планет
Коментувати
Игорь
Чепнігівська обл, Ічнянський район, аванс у повному обсязі
SVITLANA
Миколаїв, Центральний р-н міста: 28.01 - аванс, а сьогодні, 30.01. - зарплата у повному обсязі.
Микола
Тепер відсоток за престижність має бути однаковим для всіх вчителів України...Побачимо, на скільки %-ів вчитель престижний для кабміну...
Олена
Сергію, Ви, напевно, не уважно читали статтю про принципи фінансування освіти. Методисти не винні в тому, що Ви не отримали гроші. Харківська область сьогодні отримала і заробітну плату за січень (аванс отримали трішки раніше).
Наталья
Для Олена: Я из Харькова. Пролучили только вчера аванс! Не надо придумывать пожалуйста о получении зарплаты, а то другие люди поверят...
Натэл
Харьков. Зарплаты нет.
вчителька
Харьковская область получила зарплату???? Я учитель из Харьковской области и в нашем районе никто не получил зарплату, только АВАНС!!!
Коментувати
Галина
Та що ж вам ті методисти поперек горла стали! Який зв`язок між вашими зарплатами і ними!