У МОН підготовили параграф про Євромайдан

Ближчим часом навчальні матеріали для випускників шкіл будуть опубліковані у фахових виданнях

У МОН підготовили параграф про Євромайдан

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що підготовка навчальних матеріалів про Євромайдан та російсько-українську війну знаходиться на завершальному етапі.

19 січня 2015 року за участю заступника міністра освіти Павла Полянського відбулась чергова зустріч авторського колективу з укладання додаткового параграфу для учнів 11-го класу та методичного посібника для вчителів про події Революції Гідності та війни на сході країни.

Під час дискусії було обговорено пропозиції, що надійшли від членів комісії з історії Науково-методичної ради Міністерства, а також провідних істориків низки університетів, вчителів, методистів, психологів.

"Члени авторського колективу зійшлися на тому, що необхідно доповнити матеріали світлинами, дещо змінити структуру та розвантажити матеріал від зайвої деталізації. Ближчим часом матеріали будуть доопрацьовані та надруковані у фахових паперових та Інтернет–виданнях", - зазначили і Міністерств освіти і науки.

Як відомо, у Міністерстві освіти і науки було вирішено створити інформаційно-методичні матеріали, присвячені подіям 2013- 2014 років в Україні. Матеріали будуть долучені до навчальної програми 11-х класів з історії України.

Освіта.ua
20.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Остап
В стране и в образовании ведь больше иных проблем больше нет. Пишите, пишите.Скоро писать будет не о чем
Максим
А години будуть,нарешті, додані з історії України??? Бо, як скоротив їх Табачник, так і залишилось, а теми додаються!! А кремлівські боти, які тут відписались, сумнівно мають дотичність до української школи!!!
Макс
Для Максим: Ага, додадуть годин , повні кишені. Квіт додасть ! Будуть в школах лише години історії. Тільки от шкіл половини не буде. І " кремлівським ботам" абсолютно начхати на нашу освіту, точно так як і теперішній НАШІЙ владі !!!
учитель не історії
Ах, як хочеться деяким екземплярам скоріше вписати себе, любимих, в історію!!!.. Швидше, швидше, а то раптом не встигнете, адже у нас що ні день - то перше травня!...
Gordon
Я как человек, увлекающийся историей,против этого.Смысл вписывать то, что случилось буквально год назад?Должно пройти хотя бы 10 лет.А то скоро учебники по истории будут называть как Москву-нерезиновыми.И да революция достоинтсва-это когда меняется полностью система управления, и приходят во власть новые, ничем незапятнанные люди.А это не революция.Но и не государственный переворот,ибо это устроили никакие не пиндосы и не гейропейцы,как любят писать рашкинские провокаторы.Устроили этот переворот олигархи.Так что в этом параграфе должны, в качестве героев Майдана быть вписаны такие люди как Коломойский,Фирташ,Левочкин,Пинчук и может даже Ахметов приложил свою руку.Но этого конечно же не будет)И школьники будут считать, что у власти сейчас люди гідності ведь революция то гідності.
Коментувати
учитель
А разве не лучше было-бы перенять опыт некоторых европейских стран в которых не читается Новейшая история в школе. Должно пройти время чтобы объективно оценивать события!
Олександр
Яка "Революція гідності"? Це державний переворот, це по -перше, а по-друге, це революція наївності і тупості людей. Ще таке викладати- я не дивуюсь. Дибіли прийшли до влади, тепер викладають цей дибілізм. Так тримати- вже дуже скоро ми отримаємо націю дибілів.
альміра
Для Олександр: першим у нації ГРАМОТІЇВ будете Ви, бо ВИ навіть слово пишете неграмотно, правильно - дЕбіл, вчіть мову і не буде нації дЕбілів
Геннадий
Для альміра: дЕбил - это диагноз, а те кто пришли к власти - дЫбилы.
вчитель зі стажем
Для Геннадий: Ну чому Ви так пишите ? Для себе вони не дибіли, для себе вони ого-го які розумаки. ТАК принизити вчителів, так цинічно знущатися не виплачуючи нашу жалюгідну зарплатню можуть лише РОЗУМАКИ ! І що ? Вражає те, що навіть на цьому форумі є " зомбі" які ще не відійшли від Майдану . От хочеться подивитись таким особам в очі і запитати " Ну що, як поживаєте ? Ще животієте, скакуни ? "
Коментувати