Директором школи у Чернігові стала борчиня з "бандерлогами"

У "Демократичному Альянсі" переконані, що людина з такими моральними якостями не може навчати дітей

Директором школи у Чернігові стала борчиня з "бандерлогами"

Директором загальноосвітньої школи № 35 у Чернігові призначено Людмилу Скоробагатько, яка є учасником антимайданів та з’їзду партії регіонів у Харкові під час Революції гідності.

16 січня біля Чернігівської міської ради за ініціативи "Демократичного Альянсу" відбудеться акція протесту проти призначення Скоробагатько на посаду директора школи.

У "Демократичному Альянсі" наголошують, що Скоробагатько є людиною з низькими морально-етичними якостями, жінкою, що не поважає людську гідність, основоположні права людей та є українофобкою.

"Демократичний Альянс" переконаний, що чиновник, яка проявила себе таким чином під час Революції гідності не має права представляти інтереси жителів міста в органах місцевого самоврядування, а тим більше навчати українських дітей!", - йдеться у заяві партії.

Також "ДемАльянс" разом із громадськістю вимагає жодним чином не збурювати суспільство, призначаючи Людмилу Скоробагатько на посаду в освітній сфері Чернігова.

Ситуацію прокоментував і заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, зазначивши, що мер Чернігова Олександр Соколов не має бажання скасувати рішення про призначення Скоробагатько на посаду директора чернігівської загальноосвітньої школи № 35.

  

Освіта.ua
16.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий
Кому нужен этот майданный пОЦтриотизм? Глазки у бЕндеровцев еще не открылись? Куевляне дайте людям зарплату!!!
Петро Мороз
Після направленого від Міністерства освіти і науки листа Чернігівському міському голові Олександру Соколову та завдяки підтримці громадськості 19 січня звільнено з посади директора школи № 35 міста Чернігова Людмилу Скоробагатько. Відповідний наказ № 08-к розміщено на сайті управління освіти Чернігівської міської ради.
Віталій
От уже ця риторика - "ми хоч і регіоналами були, зате подивіться, які професіонали" або про демократію тут, гоніння інакомислячих... Панове, це верх цинізму! Настільки безвідповідальні і безсовісні люди, що навіть честі немає піти з посади, "професіоналізмом" почали прикриватися. Та бачили ми вже ваш професіоналізм, і проФФесора бачили вашого, не треба нам таких, нам чесних і відповідальних потрібно в першу чергу. Взагалі, вважаю, були учасниками ПР, та ще й активними - значить допомагали злочинному режиму, значить винні в тому, що довели до такого країну - геть із влади і ключових посад нашої держави.
де реформи?
Для Віталій: ++++++++!Підтримую!
Коментувати
Ватник та агент Путіна
А як же демократія? Свобода думки? Свобода слова? Тобто п***раси в раді сидіти можуть, а " учасник антимайданів та з’їзду партії регіонів у Харкові" - це людина з низькимим морально-етичними якостями? Жінка "що не поважає людську гідність, основоположні права людей". Про яку гідність ви, шановні, говорите? Чи поважаєте ви іншу думку, гідність іншої людини? Починати треба з себе. Поважайте думки людей, які вас оточують. Навіть тоді, коли вони не співпадають з вашими особистими.
Віталій
Для Ватник та агент Путіна: Про яку демократію і свободу слова?? Ця корова на з’їзд сепарів їздила, в бандитській мафіозній партії душила людей, януковичська прихвостня, таких взагалі звільняти з роботи потрібно! Про яку професіоналку говорите тут, ви на неї подивіться - професіоналізм прямо б’є з неї, ключем, ага. Отут повинна працювати люстрація, як можна допускати до роботи таких людей, та ще й з дітьми. А тоді дивуємося, чому півкраїни лихоманить, правосєки вважаються скрізь, бандерівці, бо отакі виродки формують у молоді совкове мислення, що сьогодні тотожно москальському, а потім, казав один - маємо те що маємо
Ватник та агент Путіна
"Ця корова на з’їзд сепарів їздила"- по-перше це людина, і вона має право на повагу до себе як до людини. Ніхто Вам не давав права називати її коровую. "подивіться - професіоналізм прямо б’є з неї, ключем, ага" - по-друге: ви можете визначити професійні якості поглянувши на людину? "Отут повинна працювати люстрація" - то нехай працює, але в межах закону, жоден закон не дозволяє принижувати людину, навіть навпаки. " як можна допускати до роботи таких людей" - це право кожного громадянина за Конституцією. "дивуємося, чому півкраїни лихоманить, правосєки вважаються скрізь, бандерівці, бо отакі виродки формують у молоді совкове мислення" - іншій половині ввижаються агенти ФСБ на кожному кроці, хто їх мислення формує і чим воно краще за "совкове"? І справді "маємо те що маємо", але дивитись треба глибше, чи то вище. І на останок повторюсь: патріот це НЕ той хто кричить на кожному кроці "Слава Україні!"
Віталій
Для Ватник та агент Путіна: Так, можливо я різко висловився, та це адекватна реакція на "партію регіонів" і її членів, кпу теж сюди ставте поряд - ці люди повинні нести відповідальність за своїх лідерів, за те, до чого вони довели країну! А ви мені про моральність говорите, чи маю я право називати чи не маю - я називаю речі своїми іменами. Чи мали право вони робити з нашої країни державу третього світу?? Про професіоналізм - тої хто вислужувався режиму мабуть мало опікувався справами освіти, бо треба ж їздити на антимайдани, з’їзди і всяко розвалювати країну, а це вже не інакомислення, не плутайте святе з грішним. Я чудово пам’ятаю як влаштовувалися антимайдани і хто там стояв. Правильно, той хто кричить - то не всякий патріот, той хто на благо народу і держави робить справи - той патріот.
Коментувати
Ivan
Вчора по Інтеру показували,прости Господи,цю директорку.Верх цинізму та пихи.Як взагалі можна було призначати вкрай пихатого педагога директором?А ще здивував її начальник,що призначив цю мадаму.Йому під 80 років))))) Як реформи,які нові бачення?
ГРИГОРИЙ
Для Ivan: Для Вячеслав: ЗАЧЕМ МЕНЯТЬ ПОСЛУШНЫХ КЛЕПТОМАНОВ!
галина
Для Ivan: про начальника то точно. отой точно "переймається" проблемами рядового вчителя!
Коментувати
роман
кожен не без гріха. тому робімо спочатку чистку своєї душі, а опісля звертаймо увагу на порятунок інших. і побільше нам терпіння, осмислення наших слів та вчинків, хлібу життя нам, а не каміння ворожнечі.
куку
Для роман: Отакі мудаки як ти чистять свої душі поки непотопляєме начальство грабцє україну
salka
Для куку. Чому він «мудак»,коли говорить правильні речі?... А по Вашому що потрібно робити? Один раз вже поскакали. Результат - тупуватого негідника поміняли на кроваву, шакала на вовка. Україна в руїнах, громадянська війна, іноземці в уряді… Думати пора почати шановні колеги. Дізнатися, думати, аналізувати – потім чогось робити. Інакше – колапс…
Коментувати
Dingo
И такая будет воспитывать патриотов Украины ????????????? Украине нужны ПАТРИОТЫ.
Учитель
Для Dingo: Україні потрібні професіонали. В будь-якій сфері. Вже всі прекрасно побачили, куди ви котитеся зі своїм, так званим "патріотизмом".
Ватник та агент Путіна
Напівголодний вчитель-бомж в обірваних лахміттях повинен виховувати патріотів. Якщо на Вашу думку патріот це той хто кричить на кожному кроці "Слава Україні!", тоді Ви викликаєте лише співчуття.
Коментувати
salka
Не знаю цю жінку, не знаю який із неї керівник. Може поганий, може Вона була корупціонер кою… Але насторожує то, що до неї пристають за то, що вона не любить бандерівців. Що ж, хто не любить їх – той українофоб?... Думаю, навпаки. Досить подивитися що вони наробили за рік. Батьківщину (яку так «люблять») розвалили, громадяни Україну убивають один одного, економіка в руїнах. Українські мужики помирають за інтересів США. В уряді десь 25 % - в іноземців. Переважно грузині, яких вигнали з батьківщини. Вони погублять Україну остаточно.
МАРИЯ
Для salka: Вот такие ,как эта женщина и вы губите нашу страну. Неужели вы не видите, что Россия уничтожает наших парней, наш регион, разжигает ненависть к украинскому народу. Или вы тоже считаете, что нет такой страны - Украина. вы хоть паз были в Западной Украине?Там живут замечательные люди, которые понимают, что свою Родину надо защищать. Поговорите с теми, кто побывал а АТО, кто воюет там. И может быть тогда вы поймете, кто кого убивает. Смотрите не только российские каналы, которые вас зомбируют.
salka
я там живу и поговорил с многими... и телевизор не смотрю...
salka
... а губит страну глупость, глупые, необразованные люди... Вы посмотрите что в Раде творится...
Коментувати
Фізик
Реформи,шановний МОНе, це тільки ваша балаканина! На місцях кругом керують бувші регіонали і в школах (в усіх!) і в методкабінетах, і у відділах освіти і в райдержадміністрації. Як ви думаєте, будуть вони завзято впроваджувати реформи? Здогадайтесь з трьох раз! Жодне з ваших розпоряджень не виконується, навіть офіційно ніхто вчителів ні з одним листом чи наказом не познайомив. А щоб менше знали і не лізли, куди не потрібно! Можливо вони трохи "заляжуть на дно", але не надовго, бо без "дійки" жити не вміють. Корупцію не винищити!
Тетяна Іванівна
Для Фізик: Повністю підтримую Вас.
де реформи?
Для Фізик: підтримую Вас! Якщо такі "кадри" сидять в освіті і ніхто їх не думає знімати,то що вже говорити про суд ,прокуратуру ,податкову і т.д.Окозамилювання ,а не реформи.
Саша
Те, що на місцях в керівних органах сидять бувші регіонали - це факт, але більшість стали регіоналами не за партійною ідеологією, а просто їх "попросили" стати регіоналами. Тому робити висновок професіоналізму за партійним білетом не слід. ІМХО
Коментувати
вчитель
В Овруцькому районі Житомирської області відділ освіти,директори шкіл всі регіонали,які були учасниками артимайдану.Сьгодні "керують"??? як керували нахабно так і керують .Директори шкіл всіх вчителів,працівників "загнали" у регіони" а самі стали головами дільничних виборчих комісій.Але головне в тому,що вони заборонили по школах говорити про майдан,про його перемогу,про небесню сотню.Запитую міністра до якого часу це буде???на місцях блокуоться ваші рішення а Ви мовчите,тому,що боїтесь.Слава Україні.
разочарованная
все как было так и осталось.кто был у кормушки при регионалах,тот и до сих пор сидит в руководящих креслах на местах,а сидящие в киеве составляют новые прожекты или переставляют подхалимов на местах. вы уж простите,но сколько буквы О,П,А,Ж не переставляй все равно прекрасно ясно,что получиться
Fedir
Шановний пане Полянський! Майже в кожному районному центрі залишились працювати директори шкіл, які були членами партії регіонів, та швидко "змінили будьонівку" (як той Попандопало) і продовжують свою політику тихенького хабарництва, бо звикли до такого укладу життя. Вони ніколи не зміняться в душі! Було б добре замінити всіх директорів, хто бів регіоналом. А незамінних людей немає. Прийдуть нові, молоді і тоді набагато легше буде впроваджувати прогресивні реформи.
Ірина
Для Fedir: Потрібно починати з "незамінимих" начальників управлінь, які 8-10 років на пенсії і як гребли так і гребуть.
Софія
Жахливо, що у школах є вчителі, які не тільки колишні регіонали, а й теперішні пропагандисти політики ПТН, розповідають дітям на уроках, як добре жилося б у Росії, що України ніколи не існувало і т.п. речі... Як таким можна довірити свою дитину, особливо дитину воїна, який зараз задіяний в АТО? Гнати геть треба, чи не так?
salka
Софія, а Вам подобається АТО? Вам подобається використання українців як гарматного м’яса? Чи Ви хочете, щоб і далі український молодь виховувався в дусі мілітаризму та ненависті? Хочете, щоб Ваша дитина, чоловік чи батько помирав за чужі інтереси? Боже, як це люді з вищою освітою не розуміють що відбувається в країні…
Коментувати
Інна
Може Полянський хотів туди свою куму призначити??? Чи він так поважає Закон про місцеве самоврядування, що контролює, координує, погоджує кожне призначення директора в містах та селах України? Повний дурдом, а не міністерство освіти!!!
inga
Для Інна: до чого тут кума Полянського: українофобам не місце у владі! тим більше біля дітей!
Рома
Згоден.Таких треба гнати мітлою з освіти.Крім зла,вони нічого в школу не принесуть!
Коментувати
Іван
Що тут дивного?В Черкасах директор 27 школи Олійник така ж сама,член ПР,загнала всю школу до партії,була на всіх збіговиськах з Януковичем.І працює без проблем.Правда,їй 75 років.
вчитель
У Хустському районі Закарпатської області начальником відділу освіти призначили взагалі скандально-відому коханку "губернатора" Губаля... процес приходу її до влади не подобається більшості педегогів краю
Бєлий Володимир
(це продовження до попереднього) ....Ця Рада працює відкрито, гласно, періодично звітує громаді і опікується УСІМА школами своєї територіальної громади, що входять до цієї локальної одиниці. Секретар Ради є штатною одиницею на посадовому окладі і веде документацію Ради як юридичної особи. Її рішення не дорадчі, а чітко повноважні для усіх органів - школи, державному органу управління освітою, місцевої мерії тощо.
Бєлий Володимир
Мільйони українців потерпають від того, що у посадовців, які виявилися "з душком" чи з низькою менеджерською здібністю повністю відсутня як культура "піти у відставку" (вчасно), так і навіть проста природна інтуіція до до цього (піти у відставку, щоб зберегти обличчя). А з іншого боку у новітньої влади відсутня здатність оперативно без бюрократичних зволікань КОНСТРУЮВАТИ нові успішні ФОРМИ управління довіреною суспільною сферою. Тобто не вміють управляти процесами, зберігаючи все ще ту радянську надію на "правильно покерувати людьми". Наприклад, зрозуміло, що призначення директора колегіально дало б значно кращу ситуацію. Хоча за кордоном зрозуміли, що й ради при окремій школі можуть з причини активності деяких пассіонарних особистостей "з душком" "наломати дров" (охлократія). ........... (див. продовження)
Вячеслав
Що це робиться. Здали майдан і управління освіти - у відставку.