Фінських школярів не навчатимуть писати прописом

З осені 2016 року у Фінляндії скасують обов'язкове навчання в школярів письму прописом

Фінських школярів не навчатимуть писати прописом

З осені 2016 року у Фінляндії скасують обов'язкове навчання в школах письму прописом, про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на телерадіокомпанію WDR.

Повідомляється, що на думку фінського Міністерства освіти, школярі мають більше часу проводити не над зошитами, а за комп'ютером, набираючи текст за допомогою клавіатури.

Разом з тим дітей у Фінляндії будуть продовжувати вчити користуватися при письмі ручкою або олівцем. При цьому на уроках школярі писатимуть друкованими літерами.

Як відомо, у деяких федеральних землях Німеччини, наприклад, в Північному Рейні-Вестфалії, вже сьогодні в початковій школі дозволено писати виключно друкованими літерами.

Освіта.ua
14.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліна
Для salka :http://www.adme.ru/zhizn-nauka/7-principov-finskogo-obrazovaniya-838510/
учитель
Для Ліна: живуть же люди у Фінляндії! І вчителі живуть як люди ,і батьки ,і діти ! Чи зможемо й ми так колись ,чи хоча б наші діти ?
Коментувати
salka
Європа – дебілизація пішла з повним ходом…
про школу
Для salka: дебілізація -це у нас,а у Фінляндії школярі показали найвищий рівень знань у світі.Навчання в школі,обіди,підручники,шкільний транспорт,екскурсії- безоплатні,домашні завдання відсутні,а зарплатня вчителя (який ще до того має помічника) в середньому 2500-5000 євро щомісяця.І ще : відсутні перевірки райво,методистів і т.д.,вчителям ДОВІРЯЮТЬ. А вчителі ,в свою чергу ,довіряють дітям,до 7 класу оцінки тільки словесні:добре,задовільно,відмінно.А головне фінська освіта готує дитину не до екзаменів ,а до практичного життя.
salka
Не знаю яких результатів вони показали та де… Все може бути … Хоча мало я знаю фінських вчених, мало чув про досягнень фінських науковців, інженерів, програмістів, тощо… Але одне точно – якщо дітей перестануть навчати писати ручкою ,буде деградація і однозначно…. Про це говорять фахівці, прочитайте в Інтернеті….
про школу
Для salka: деградація,шановний,це коли навіть не хочеться поцікавитись досягненнями однієї з найстабільніших країн світу.Ну а про науковців,айтішників і т.д.-почитайте хоча б вікіпедію.Якщо такі слова як Лінукс ,Нокіа чи прізвища Торвальдс,Аалто,Віртанен вам нічого не говорять , то мабуть деградація не залежить від писання ручкою.
Коментувати
Вчитель
Яка важлива інформація! Тим більше, що це нововведення стосується дати осінь 2016!.. Що нам до того? Лише порадіти, за фінських школярів,"що на думку фінського Міністерства освіти, школярі мають більше часу проводити не над зошитами, а за комп’ютером, набираючи текст за допомогою клавіатури" чи засмутитись за наших українських школярів? Для нас це важливо чи актуально? В країні - війна, на мою думку, МИР - ось що для українців найважливіше в даний момент часу!!! А про те як навчатимуть фінських школярів ... Ми повинні турбуватись за своїх рідних українських школярів, бо вони - наше майбутнє, вони - майбутнє України !!!
вчитель
Продайте мне билет на финский диктант. И на немецкий в младшей школе.