Усі норми закону "Про освіту" залишено, - Яценюк

Прем’єр-міністр заявив, що робота вчителів, в т.ч. позашкільна та понаднормова буде оплачуватися

Усі норми закону "Про освіту" залишено, - Яценюк

Уряд зберіг стипендії для студентів, не підвищив пенсійний вік, залишив харчування для дітей у 1-4 класах. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час підсумкової прес-конференції 30 грудня 2014 року.

За його словами, позашкільна робота, а також понаднормова робота вчителів буде оплачуватися.

"Ми залишили всі чинні норми закону України про освіту, в тому числі і позашкільна робота, і понаднормова робота для наших вчителів, яка оплачується відповідно до закону", - зазначив Яценюк.

Він також повідомив, що урядом були передбачені всі норми соціальних стандартів, "які необхідні для того, щоб малозабезпечена людина почувала себе в цих складних умовах принаймні так, як вона почувала в поточному році".

Він також повідомив, що уряд пішов шляхом оптимізації соціальних витрат.

"Ми пішли по шляху оптимізації соціальних витрат. Соціальну допомогу повинен отримувати той, хто її потребує. Це малозабезпечені, це інваліди, це діти-сироти, це пенсіонери – це ті, хто потребують допомоги від держави. А ті, хто її незаконно отримують чи незаконно присвоїли, ті, хто витягують гроші з кишені бідної малозабезпеченої людини, не будуть отримувати підтримки держави і уряду", - заявив прем’єр.

При цьому Арсеній Яценюк наголосив на необхідності переходу до монетизації і адресності всіх соціальних пільг і всіх субсидій.

Освіта.ua
30.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
Ті, хто витягують гроші з кишені бідної малозабезпеченої людини, пане Яценюк, в школі не працюють, а сидять в таких кабінетах, як ви...
Inna
Для indigo: Констанція Фортунато з Music camp internanional спокійно зібрала з малозабезпечених по 30 грн. І як її покарано? Га??? Як їздила країною, як збагачувалася за наш рахунок, так і продовжує. Хтось же таких, як вона, підтримує! Констанціє! Геть з нашої України!!!
Коментувати
Петро
Щоб повірити у цей Лохотрон перечитав у "Голосі України" закони про бюджет та внесення змін до законодавчих актів.Яценюку слід визнати,що в нас державно-приватні школи,адже те,що він каже зберегли-перекинули на місцеві бюджети,а вони ніколи грошей не мали!Так місцеві бюджети(тобто батьки) будуть забезпечувати підвіз дітей,харчування,підручники,бо дані послуги безкоштовні лише для пільгових категорій.Крім цього "не менше 60%" платитимуть батьки за харчування в дошкільних закладах і "частково" оплачувати заняття дітей в ДЮСШ.Однак жодних роз’яснень як це виконувати ще немає,а на місцях вже формують обрізані бюджети.Влада скидає повноваження і відповідальність на місця при фінансовому забезпеченні на рівні 2014 року при тому,що гривня здешевіла у 2.5рази,а ціни на енергоносії та продукти серйозно зросли.Верхи на законодавчому рівні не прийняли жодного конкретного акту щодо оптимізації видатків,а ,відповідно,мережі-робіть це самі і сваріться між собою1??
Tatiana Pokotilo
А це що, як розуміти? "Згідно з документом, відмінено законодавчі гарантії щодо розмірів надбавок за вислугу років, надання допомоги на оздоровлення при виході у відпустку, виплати винагороди за сумлінну працю, підвищень за наукові ступені та вчені звання. З набуттям чинності Закону розміри та умови встановлення надбавок і доплат визначатиме КМУ."
вважаю
Для Tatiana Pokotilo: Тетяно, це розуміти так - якщо будуть гроші, то виплатять. Не буде грошей, не виплатять. Все залежатиме від наявності грошей у місцевому бюджеті. Варто почекати практичної реалізації написаного. В законі позиція прописана, а отже ніякі наміри подати до суду, або іншим чином виявити незгоду не спрацюють.
Коментувати
Regina
Когда Леонид Гайдай снимал свои комедии, он насыщал их определенным количеством шуток и эпизодов, которыми мог "пожертвовать" по требованию чиновников от госкино, чтобы сохранить то, что действительно было важно для фильма. И вот теперь задумаешься, а не были ли все эти манипуляции с отменой доплат и социальных льгот отвлекающим маневром, чтобы протащить в бюджет действительно "убийственные" для народа статьи? Ведь полностью этот проет широкой общественности так и не знаком, за исключением пресловутых социальных статей?
достали
Для Regina: Какой отвлекающий манёвр ? Да враньё все его слова. Почитайте правду http://pedrada.com.ua/news/gruppy/zakonodavstvo/skorochennja_pilg/
Коментувати
Виктор
Яценюк это преподносит, как заслугу правительства... До чего довели страну???? 80% людей живёт за чертой бедности. Интересно кто же будет определять, кому нужна адресная помощь, а кому нет??? Подчёркиваю, что 80% населения в ней нуждаются...
Це пермога
Для Виктор: Ті хто забирають, ті й будуть визначати. Зарплата по чорному, на руки 2 тисячі, а рахувати будуть з 3 500 грн., от вже сім"я і не малозабезпечена. Куда там Коперфільду коли треба лапшу на вуха населенню повісити. Одним словом треба готуватись до землі (с) В. Клячко
Коментувати