Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
дістали
БРЕХНЯ !!! Скільки можна лити з пустого в порожнє ? Все одно нічого не зміниться !!!
Зоряна
Цікаво, про яку країну ви пишете, пане Кононюк? Як десятки списків і непотрібної інформації подавали, так і подаєм (доречі, останніх 7-8 років, бо раніше такого не було). А директор кожної наради лякає як не міською, то обласною перевіркою. А віз і нині там!
керівник
Для Зоряна: згодна, вже досить потякати, бюрократія в печінці сидить, тільки встигаєшь відповідать і ніякої тобі педагогічної діяльності...
Коментувати
Ірина
Та розженіть ви, врешті-решт, ці міські управління, або щороку міняйте там кадрів, щоб не "зажирались". Вони не зміняться, скільки б листів їм не слало МОН. У нашій школі запланована фронтальна перевірка на лютий-березень і уже зараз щодня шлють папірці, що треба підготувати для перевіряючих (хоча МОН рекомендує призупинити перевірки). Вчителі ж пишуть про це на форумах, але ніхто цього не чує. Коли ж чекати змін?
Завідувач
Для Ірина: А Ви думаєте, що міські управління чи відділи придумують самі ці листи та різну інформацію? Вони є такі самі виконавці як і Ви. Я не проти піти на Ваше місце. Маю 30 років педагогічного стажу, а зараз працюю у відділі освіти і виконую свої посадові обов’язки, які передбачені законодавством. Зараз багато вчителів, які хочуть відчитати лише уроки і піти додому. Рівень знань учнів їх не стосується, свою кваліфікацію підвищувати не потрібно, дати можливість лише відчитувати години, і ще й бажано з 23 і все. Звичайно відділи освіти та методичні кабінети заважають працювати, щось же треба робити, а так як їх не було б - відчитали уроки і пішли додому. Є Типове положення про атестацію, берете його, опрацьовуєте частину, де вказані кваліфікаційні вимоги щодо відповідності категорій, по пунктам відповідаєте. А тоді побачимо, чи відповідаєте Ви їй. Половина вчителів вищої кваліфікаційної категорії не відповідають їй. Якщо присвоїли дану категорію, то це на завжди. І не дай Боже, заїкнутися про не...
Ірина
Для Завідувач: А чому б вам вернутись у школу? Верніться і допоможіть колегам, поділіться своїми напрацюваннями. А на ваше місце нехай піде хтось інший. І так постійно міняти "методистів", бо методичної допомоги нуль, а звітів і перевірок безліч.
Родион
Для Завідувач: Вам не позаздриш: такому розумному начальнику дістались нероби-вчителі. Тримайте їх жорсткіше, а то без Вашого контролю все розвалять в районі. І чому б їм не зробити 8-годинний робочий день, як у начальника відділу освіти?
Коментувати
Родион
Міністерські чиновники вже давно позбавили себе контролюючих функцій. Шлють популістські листи, щоб ніби, обмежити свавілля чиновників, а як вони виконуються не контролюють. А "сервісна функція" це привезти чиновника в школу, нагодувати, дати торбу, покірно кивати головою. Теперішнього чиновника-корупціонера, ніяка реформа не змінить - гнати треба.
сурік
Для Родион: Це не районо, а Будинки ПРЕСТАРІЛИХ Там 80% пенсіонерів
 ЗавРМк
не від назви установи (РВО, РМк)все залежить, а від людей, які там працюють:з розумом чи без виконують "вказівки".А ще від тих функцій, якими їх наділили: хоч не хоч, а відповідь надішли наверх: про відзначення пам’ятних дат(кого-тільки не відзначали).Але я свідок того, коли запропоновано було ЗНЗ розповісти на сайті школи (зважте, не інформувати РВО, РМК)про уроки мужності, які проводили з учнями. На сьогодні -це святе.І що? ОДИН заклад!? Сором?Яка причина?"
Пенсіонерка
Для сурік. Знаєте, а в нашому райВО навпаки - 80% тих, хто недавно відучився і в школі пропрацював 1-2 роки або взагалі тільки зараз почав за сумісництвом. Не знають ні шкільних реалій, ні свого предмету, в випадку виникнення питань до обласного управління звернутись бояться. Для координуючих дій досить трьох працівників, а їх, мабуть, 30 (точно не знаю, більше двох років не була, але тільки централізованої бухгалтерії з десяток).
Коментувати