Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
Для про школу. Целиком с вами согласна. Единственное "но"... У нас любая идея разбивается вдребезги, сталкиваюсь с человеческой натурой( ох, прав был Достоевский). К сожалению, категории и звания не всегда зависят от успехов учителя, и очень часто зависят от расположения начальства. Поэтому, я считаю, что повышение оклада должно зависеть от стажа. А если учитель подготовил олимпиадника, победил в конкурсе- дайте пристойное денежное вознаграждение, а не только грамоту. И пусть эти деньги входят в начисление пенсии( и подарки от организаций - тоже). А то учителя иногда удивляются: у коллеги ни олимпиадников, ничего - а категория растет. Кстати, это очень часто касается работников РОНО.
Олекса Позняк
Для Натэл: В лицее мне платят за каждого победителя. В госшколе БОЛЬШОЕ СПАСИБО! Но появились людишки которые вместо честной борьбы несут конвертик с % от будущей премии. Делают так. Настоящему победителю дают 2-3 место- азатем звонят: езжайте на город первый заболел. Городская киевская более-менее честно.
Коментувати
про школу
Найкращий стимул професійного зростання - це матеріальне заохочення . Категорії і звання повинні не на сотню гривень відрізнятися ,а на кілька тисяч. А перевірки олімпіад ,манів ,конкурсів і т.д. повинні оплачуватись або проводитись за рахунок організаторів ,тоді можна говорити про контроль і перевірку роботи вчителя.А в нинішній ситуації всі райвно ,мони ,методкабінети, інст.підвищення повинні низенько вклонитися вчителю ,за рахунок якого вони безбідно існують .І як вчителям урізають і заморожують зарплатню , так хай заморозять УСІ перевірки !
ходаки
Для школа: Вони навiть не володiють тим,що вчитель,але ставлення до вчителя зверхне( звичайно,люблять, коли часто iх "вiдвiдують" деякi вчителi).
школа
Для Натэл: Всiм вiдомо,для чого методкабiнети, не треба заперечувати,що iхне покликання перевiряти постiйно вчителя :атестацiя вчителя, атестацiя школи, методичнi(перевiряти) днi,вiдкритi уроки,безлiч конкурсiв(все не перелiчиш)...А за цим всiм грошi,подарки...тут жити можна.
Натэл
Для Олена, зав. Мет. центром. Не смешите людей, когда это такое было, чтобы работники РОНО указывали путь... Даже нескромно как- то, наверное, у вас мания величия. Конечно, нельзя огульно охаивать всех, но служба эта устарела, она не нужна, совсем не нужна. Конечно, работа не пыльная: тепло, тихо, чай,кофе, обеденный перерыв, главное - вовремя отправить в школу електронную почту с пометкой" срочно". "Жалованье небольшое, но верное". Нервы в сохранности. Олимпиады вообще нужно убрать, как и этот МАН. Хотят университеты проводить такую работу- замечательно. Желающие участвуют. И это должно быть личным первенством ребенка,будущего студента, а не показателем работы школы. Этот рейтинговый подход достал уже всех, тем более, что все равно З/п одинаковая во всех школах. А если бы была "неодинаковая ", снова расцвела бы коррупция. Если завтра закрыть все РОНО , оставить заведующего и бухгалтера - страна не рухнет, а вот школы не закроют никогда, ни при какой власти. Вывод: ...
Наталя
Для Натэл: Оце буде добре жити: перевірок ніяких, олімпіад нема, МАНу нема, конкурсів теж. Що робити обдарованим учням?
навикилишетренуються
Для Наталя: а знаєте, обдаровані, вони і без обов*язковості конкурсів та МАН, текст роботи якого читається з листочка й проетується на екран (тобто глядачі ж не прочитають самостійно, їм озвучити потрібно), знайдуть де свої таланти застосувати..
Римма
Оце вже буде не навчання а байдикування.... нічого робити не потрібно буде, ні конкурсів, ні олімпіад, МАН, відчитав уроки і вільний, про який рівень освіти йтиме мова в нашій і так занедбаній державі, де ще одна освіта і працює вже все рухне....
Коментувати
?!!!
А ще дуже часто працівники місцевих управлінь освіти придумують, яку б ще роботу нав*язати школі. Сучасна школа ледве дихає від жахливих програм, відсутності матеріального забезпечення, переповнених класів з емоційно хворими дітьми, а тут тобі ще безконечні конкурси від Всеукраїнського до місцевого розливів, олімпіади, огляди, семінари (які вже давно нікого нічому не навчають, а лише перевтомлюють учнів, вбивають дорогоцінний час вчителя і витрясають з кишень останні копійки), майстеркласи і, так звані, паперові "експериментальні дослідження" (бо комусь з чиновників вкрай важливо прозвітувати про "високу продуктивність, майстерність та новаторство", а вчитель - як Попелюшка - все швиденько зробить, ще й на бал встигне і може навіть грамоту до 1 вересня чи Дня Вчителя випишуть)...
Сонце
А хто працює на посадах методистів у райво? Який стаж роботи у школі вони мають? Це або пенсія, яка все життя там просиділа, або молоде-зелене, що від школи "шугається", але папік "теплу" роботу знайшов. Яку допомогу вони надають? Чи може можуть навчити молодого вчителя? Якщо хтось може заперечити- наведіть приклад. А допомога їхня -це відвідування уроків, розповіді про те як ви все робите не так... Ага, ще одне... ці "мєтодісти" складають такі завдання олімпіад, що ні самі не знають як робити, ні дітям вони не посильні. Саме так було у нас у цьому році. Дайте вчителю працювати спокійно на уроках, а не займатися такою дурнею, як МАн, ярмарки педідей (винайдення колеса у 1000 раз) і конкурси ... олімпіади. КОЛИ ВИ, ЧИНОВНИКИ. ЗРОЗУМІЄТЕ, ЩО ЦЕ НЕ Є ПОКАЗНИКОМ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ!!!! Шановні методисти овоюйте зрештою ІКТ... не позорте себе тупістю, або робіть те, у чому ви фахівець!!!
Олена, завідувач методичного центру
Для Сонце: Шановне ( -на, -ний) пане Сонце! Відповідаю: на посадах методистів працюють особи з числа педагогічних працівників, які мають вищу ( і не одну) педагогічну освітуз відповідного предмету або напрямку; стаж роботи у школі при прийомі на роботу методистом РНМЦ має складати не менше 8 років; особисто мені "папік" та "мамік" нічого не шукала- працюю над собою весь час, чого і Вам бажаю. Для молодого спеціаліста найперша допомога! Відвідування уроків - це є одним із діагностичних методів -спостереження. З приводу олімпіад та МАНів- всі питання до МОН! Бажаю Вам успіхів.
Олекса Позняк
У меня 40 лет педстажа-за эти 40 лет мне не помог ни один методист- а отвлекал от работы-огого сколько времени.И все отчёты надо было сдать ещё вчера так что бросайте уроки и считайте количество компов, веников , мальчиков и девочек, скворечников на территории школы и тд. А теперь пошла мода ещё и сфотографировать всё что вшколе шевелится и не шевелится.Чего не хваатает дорисовую фотошопом. Ну чего вы огрызаетесь - ну не нужны вы стране -нахлебники, да и народ от вас натерпелся.Я лично нет у меня репутация буйного всегда была - с такими вы боитесь связываться. Я чуть что сразу в прокуратуру заяву. Но сколько дивчат плакало после ваших проверок причём ни за что- в той бумажке не то написала в той недописала и тд. Корче: убирайтесь вон кровосиси образования
Родион
Для Олена, завідувач методичного центру: Пишете, не "папік-мамік" Вас в методцентр влаштували. Судячи з Ваших коментарів, інтелектом не обтяжена, з людьми спілкуватись не вмієте. За які ж "заслуги" така посада? Туди просто так не беруть.
Коментувати
Олена, завідувач методичного центру
Цікаво, а хто ж тоді буде реалізовувати та впроваджувати ті всі реформи! Читаючи коментрі, складається враження, що учителів просто морально принижують методисти управлінь освіти, не дають працювати!!! Не пишіть того, що не розумієте! Методисти - це перші помічники для вчителя, дороговказ для молодого спеціаліста, "швидка допомога" на шляху обізнаності в мережі різниї освітніх технологій. Та й врешті врешт - хто ж буде організовувати та координувати олімпади, МАН та інше)))) Всім бажаю очистити мізки та оцінити ситуацію !
зважаючинадумку
Для Олена, завідувач методичного центру: Невже? Це такі, що, рік пропрацювавши в школі, були переведені до методкабінетів, та, при перевірці своєї наставниці сміли пальчиком показати що в неї на стенді не так розвернулося, бо тій не було часу навіть глянути на той злощасний стенд???Щодо МАН-це ті перегони, в яких діти з листочка читають те, що проектується на стіну("технології" - слайд вже не з фільмоскопа проектується, а з ноутбука))) ). А роботи, за словами ну дуууже обізнаних колег, дитина сама не здатна написати, то вчитель ЗА неї пише. Добре, коли РАЗОМ хоча б.Чи олімпіади з результативністю вже у соті частини балів. Не смішіть людей...
сільський вчитель
Для Олена, завідувач методичного центру: КОМУ потрібні ваші олімпіади ??? ЩО вони дають ??? Це пережитки радянської влади !!! Вони АБСОЛЮТНО не показують реальної картини знань. Не знаю як у кого, але нам ні копійки не платять за те, що ми возимо дітей спочатку в район, а потім в область. Все зі свого злиденного карману платять вчителі. А МАН це взагалі комедія !!! НІКОМУ не потрібні ваші методичні центри !!!
VL
Для Олена, завідувач методичного центру: Від олімпіад методистів у першу чергу потрібно відсторонити, щоб не заважали і не дискредитували важливу справу. Олімпіади мають організовувати провідні університети.
Коментувати
Натэл
Мне интересно, что означает " эта странная фраза: "...создавать условия"? И если не выполняются указания МОН, то принимайте меры. Скучно читать эту чушь. МОН заигрывает с учительством? "Избави меня,Боже, от таких друзей, а от врагов я и сам избавлюсь".
вчитель
Чи зможе директор школи, який працює директором ще з часів Брежнєва робити реформи. Не будьте наївними. Чи буде директор школи, який є чи був членом партії регіонів (чи КПСС) допомагати представникам інших партій. Так буде імітувати якусь діяльність, щоб не звільнили, але насправді від такого керівника буде більше шкоди (яку він робитиме по шпіонськи) ніж користі. Освіта має виховувати в учнів почуття патріотизму. Чи зможе сприяти цьому директор, у якого при звуках українського гімну починається ломка?
зважаючинадумку
Для вчитель: Значит так. Реформы собираются проводить люди, которые выросли, выучились у директоров времён Брежнева. И НИКТО иной этого делать не собирается. Нет, необходимо принять во внимание Инну Совсун и Егора Стадного, но ЧТО способны эти дети, которые дня в школе не проработали и никоим образом не ведают что и как. К тому же есть нормальные директора, которые близки к ПР, но которые всё-таки сумели что-то нормальное создать. Мы ведь не можем знать ВСЁ в этой стране. А ведь многое создавалось и прорабатывалось людьми, о которых знают те, кто рядом, поскольку люди просто работают. При том, что исходя из дальновидности, те же члены ПР, или их родственники, спокойно перевели школу на украинский язык обучения ещё в те незапамятные времена, когда и в стольном граде Киеве большинство школ обучали детей на русском языке.
зважаючинадумку
Для вчитель: Вашу, добавлю ще своєї. Що робити, щоб директори, за яких Ви боїтеся, все ж спрацювали так, як потрібно. Коли наші діти були маленькими, ми їх спонукали до розумової діяльності. Тобто - озадачували. Озадачили та й дали волю. А наприкінці просили показати виконання задачі. Так от, якщо перед людиною поставити ціль, вона до неї дійде, якщо бажає працювати. Та тут інше питання. ЯКА ціль самої рехформи, та перед тим варто знати ЦІЛЬ самої системи освіти. А допоки цілі немає - то нема чого город городити. А ціль повинна бути визначена тими людьми, які взялися виконувати роботу керівництва країною. І зовсім не вчителями на їх вчительську зарплатню
Я
Спілкуюсь щоденно з працівниками управління освіти, зокрема, з тими, яким 60 і більше. Ніяк Ви їх не зможете "спонукати". Мислення інше - на рівні совєтскіх категорій. Потрібний Закон "Про держслужбу", де вік перебування на посаді обмежувався би 60 роками. Таке сьогодення. "Бабулі" не зможуть втілювати реформи. А якщо за принципом "якщо хочеш працювати", то буде як завжди - на папері - реформи, а в житті...
Коментувати
вчитель
Цікава ситуація склалася через те, що при оновленні чиновників у міністерстві, на місцях залишилися кадри , які душею і серцем віддані януковичу, бо він зі своєю гоп-командою їх працевлаштував. От вони і блокують всі починання надіючись на реванш ПРоросійських партій. По інакшому вони й не зможуть, бо нові вимагають професійного підходу в той час як табачник вимагав лише псячої відданості ідеям ПРравлячої ПаРтії. Реформи в школі запрацюють коли в них будуть зацікавлені керівники шкіл і їх заступники
дістали
Для вчитель: Назвіть хоч одне дійсно нормальне нове починання. Починання, яке не принижує честі і гідності вчителя. Починання, яке поліпшує умови праці та соціальний статус вчителя ???
Коментувати
учителька з провинції
ОЛЕКСА ПОЗНЯК. Я Ваша шанувальниця! Завжди після читання Ваших коментарів піднімається настрій. Але враження таке, що ви або провокатор, або вічний революціонер. Перше - зрозуміло, для нас це ніколи не було новиною. А в друге - не вірю! сміливо... Може, ви живете в іншій державі, де не карають за свободу слова і демократію??? Твердженням моєї неглибокої думки є той факт, що майже всі дописувачі коментарів - під псевдонімами... ДУЖЕ ХОЧУ ПОМИЛЯТИСЬ...
Геннадий
Для учителька з провинції: некто с кличкой "позняк" на зарплате у владельца сайта. У него роль такая - провокатор-матюгальник. У вас поднимается настроение от того, что "позняк" оскорбляет людей? Гнилая у нас провинция.
Анатолій
Для учителька з провинції: А що цо цікавого в коментарях псевдо Позняка. Одне і те ж -а) розігнати відділи освіти; б) учні - дибіли в навушниках в) він сам переможець міжнародних конкурсів , " борець за справедливість", великий репетитор ... Одні й ті ж теми під різними матеріалами сайту.
Олекса Позняк
учителька з провинції. Я пенсіонер-революціонер. Змінював школи поки не надибав на порядного директора і чудовий колектив.Провокатором ніколи не був-мене не один раз провокували і погрожували-перестрівали, але прежив.А не боюсь звільнення бо я звичайно не позняк (прізвище друга дитинства) фото не моє (але схожий), маю невелику справу звідки потроху капає, І Я НА ПЕНСІЇ-завжди можу послати все і на дачу рибку ловить. генадій-сепаратор.Я дорого коштую і не на всіх працюю щоб бути на зарплаті. Людей дуже шаную, особливо учителів трудяг, а от дармоїдів районовських методистів-мудистів на дух не переношу.Вони цей світ ображають своїм нікчемним існуванням. І якщо таке бидло голос на учителя підвищує я дійсно закипаю і слів не вибираю це правда
Коментувати
Я
1). Якщо управління освіти - сервісні центри, то що тоді будуть робити науково-методичні центри? 2). Різні служби та юстиції вимагають паперів набагато більше, а перевірки їх - не встигаєш зустрічати й показувати паперці. ТРЕБА ЗНЯТИ ЗІ ШКОЛИ ВСІ ФУНКЦІЇЇ, ЩО ЇЙ НЕ ВЛАСТИВІ. Хай служби працюють, а не перевіряють школу. 3).Головні паперотворці - директори та заступники. Саме їх творчість купа папок та портфоліо. 4) Найголовніше - ПРОВЕДІТЬ НА ПЕНСІЮ ВСІХ ІНСПЕКТОРІВ ТА ДИРЕКТОРІВ ПІСЛЯ 60 РОКІВ. ІНАКШЕ ВСІ РЕФОРМИ ЗАЛИШАТЬСЯ ЛИШЕ НА ПАПЕРІ (ОДЯГ НОВИЙ, А СУТНІСТЬ ТА САМА!!!!!!)
Олекса Позняк
Для Я: Якщо управління освіти - сервісні центри=========то Гриневич купить їм карти і нехай ріжуться в дурня до пенсії держслужбовця. Реально хоч один учитель поїде до них на пораду? Відкрий інтернет і усе що треба знайдеш-навіщо їхати- тай до кого-вони вже забули як дітей учили
Коментувати
якінаївні
Не надійтесь ,шановні колеги, що "упразднять" райво, методкабінети, інститути вдосконалення. Чиновники департаментів і МОН теж хочуть"жити". Надіятись, що їм простий вчитель щось принесе? Далеко і довго. А так, працює принцип "зв’я(заних сосисок": вчитель на курсах платить на"розвиток" інституту куратору, той-ректору, той-на вищий щабель іт.д,, Аналогічно працюють і райво (там є тендери і таке інше) Словом, не будьмо наївними...
Олекса Позняк
Для якінаївні: та ми це добре розумієм-ці накази то димова завіса і з за якої лікарчук вдарить з усіх стволів по учителю ліцензуванням
Олекса Позняк
Кстати пообщался со своим итальянским другом и прозрел: пои и тальянски licenziamento это увольнение
Коментувати
Директор школи
"Докорінна зміна" буде у вигляді чергового рекомендаційного листа міністерства відділам освіти, щоб вони "спиляли гілку на якій сидять". Поки будуть чиновники - поки й буде бюрократія. Ліквідують відділи освіти - отоді й відпадуть вищевказані у статті проблеми, не ліквідують - нічого не зміниться. Зараз навпаки всякі служби активізували свою роботу, паперотворчість збільшилася значно - кожен чиновник хоче показати свою значимість і незамінність.
Олекса Позняк
Для Директор школи: цілком слушно
Коментувати
Учитель
У пересічного учителя , такого як я, складається враження, що існує якесь таємне МОН-2, яке друкує накази відділам освіти та методичним кабінетам такі, що прямо суперечать МОНівським. Аде буквально вчора прийшла вимога відділу освіти здати до 25 грудня 2014 року план виховної роботи на канікулах. Навіщо їм наш план? Вони надаватимуть якусь допомогу? чи так звані завідувачі та методисти пропонують лекції чи цікаві заходи? На-ві-що?
Сергій
Для Учитель:невже не зрозуміло? як що "завідувачі" та "методисти" будуть виконувати новітню політику МОНу й припинять вимагати плани, звіти, тощо, то тоді навіщо ВОНИ потрібні? Це прогнозована реакція з самозбереження останньої ланки керівників освітою... Доречі, в них завжди є відмовка, що нічого протиправного немає, як що у статуті закладу(з незапам’ятних часів) є вказівка про звітність вчителів, проте ніде в ньому не сказано про яку саме, а тому яку вигадають "керівники" таку й вимагають підлеглі методисти... P.S.на останнє, я тридцять років працюю в позашкільній освіті, проте ще не бачив жодного методиста, який надає допомогу, а усі лише прагнуть до керівництва...)))
Директор
Интересно, а какой план на каникулы? Все написали на 29, 30, 31 за свой счёт. А 5 и 6 я должна людям дать за ЭТО отгулы. Или за проведение неоплачиваемых замен. Или за дежурство на выборах. Или за "ходу Дедов Морозов". Да мало ли ещё за что!!!! Пусть родители сами занимаются своими детьми в каникулы. Не облезут.
Коментувати
Просто мама
Бідні вчителі. Як же їх мучать відділи та управління освітою. Вчителі, які мене вчили не скаржились що мала заробітна платня, потрібно писати конспекти, плани, ходити до батьків на підприємства, займатись підсля уроків з відстаючими учнями та багато іншого. Так працювала мама моєї подруги. Зараз вчителі мають право відчитати уроки і йти додому. Учні не вивчили, то їх проблема. Адже це їм необхідно здавати ЗНО. Кілька разів своїм дітям казали, що якощо щось не зрозуміло, підійшли до вчителя вісля уроку. І яка ж була відповідь вчителя: "Я всім пояснювала однаково, хто не зрозумів, не моя проблема!". Хто з учнів бажає, може займатись додатково - за гроші. A про подарунки до свят...всі забули, що МОН видав документ, де навіть букет вважається хабарем! Чи чиновники-освітяни заставляють брати хабарі? Міністерство обіцяло, що при атестації будуть враховувати результати ЗНО учнів, але так і не внесло зміни до Положення про атестацію.
Людмила
Для Просто мама: Ви маєте рацію. У мене склалося враження, що Ви на сьогодні так не зустріли "справжнього" учителя. Нічого не може бути постійного. Йде час - все змінюється. Подивіться на батьків, на дітей. Вони залишились такими якими були Ви чи Ваші батьки? Я працюю в школі 26 рік. Моя зарплатня була різною ( Вам відомо як ми всі жили у 90 ті роки, інших доходів не було) Купити житло, утримувати родину на одну зарплатню? А ще потрібно купувати літературу, виписувати пресу, працювати в Інтернеті, створити власні сайти і наповнювати їх потрібною інформацією, приймати участь у конкурсах, готувати дітей до олімпіади, до участі у МАН, і головне, писати багато непотрібної інформації для відділу освіти. Адже раніше у відділу освти було 3-5 інспектора і 2 методиста, які контролювали район а зараз їх збільшилося на багато, всі вони пишуть і пишуть, а для них ми пишемо різну .....НЕ ДАВАЙТЕ ХАБАРІВ.
Просто Мария
Для Просто мама Просто мама, Вы всегда делаете работу, которая не оплачивается? Повторить ещё раз - можно вполне, а заниматься с ребёнком дополнительно... Вы же не предъявляете претензии врачу, что он Вас не принял, в то время, когда у него нет приёма. Посещать по домам... Не думаю, что Вы бы сильно обрадовались, когда бы к Вам явились бы в часов в 8 вечера. Вы знаете, что у учителей тоже есть дети, которые требуют внимания....
Родион
Для Просто мама (з відділу чи методкабінету). Для чого Ви і вам подібні своїми дикими постами компроментуєте всю методичну службу і органи управління?
Коментувати
ганьба
Всіх директорів призначених до 2014 року поміняти, призначати директора тільки зі згоди педколективу, а для цього кандидат повинен презентувати себе як достойного фахівця, а то теперішні обнагліли вкрай. Один навіть заявив що "дуже обізнаним буду скручувати шиї та ламати руки" і це на нараді вчителів які проводить по 2 рази на тиждень.
керівник
Для ганьба: працюю не перший рік, але ніколи не дозволяла собі без поваги відноситись до вчителя в колективі, бо вважаю це неприпустимим, всі питання обговорюємо в колективі, а потім вже приймаю рішення і так повинно бути, тому не всі керівні кадри такі, як ви пишите, а призначення повинно бути "цивілізованним", а не "анархія мать порядку" і кожному гарним завжди не будеш...
Коментувати
ПростоВчитель
На підтверження вище сказаного "Шановні керівники! Прохаємо Вас оформити підписку на газети "Вперед " та "Вісті Придніпров’я: для середніх шкіл по 5 екземплярів,неповних середніх шкіл та дошкільних навчальних закладів по 3 екземпляри кожного видання до 25.12.2014 року та здати копії квиатнцій до відділу освіти." Джерело:http://metodsolraj.ucoz.ua/blog/shhodo_pidpiski_na_periodichni_vidannja_na_2015_rik/2014-12-22-1333
що булобачилищобудепобачимо
Для ПростоВчитель: ото й здавайте. Від совка, широко відкривши очі, бо то наша ОСОБИСТА справа, нікому, НІКОЛИ не надавали подібної інформації. Голосно і чітко. І ЩО Ви собі думаєте? НІХТО і НІКОЛИ зайвого слова не сказав за виписку (нам). А ви виписуйте, виписуйте... Ще шию підставте, покатайте гарненько
Коментувати
Alex
Це вже шостий подібний лист за останні два місяці. Але ж, ШАНОВНІ, ваші листи та накази на місцях ніхто не виконує. А можливо, і не читають. НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ!!!