Міністерство освіти формуватиме імідж України у світі

Міністерство освіти та українські громади за кордоном домовилися розвивати освітню співпрацю

Міністерство освіти формуватиме імідж України у світі

Міністерство освіти і науки України та українські громади за кордоном спільно працюватимуть над формуванням позитивного іміджу України в світі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Головні напрямки такої співпраці були окреслені під час конференції "Формування позитивного іміджу України через можливості українців за кордоном", ініційованої Українською Всесвітньою Координаційною Радою. Участь в обговоренні взяли керівники МОН, українські парламентарі, а також представники українських закордонних громад з Польщі, США, Греції, РФ, Італії та інших країн.

Сергій Квіт зауважив, що сьогодні в Україні немає сформованої державної політики щодо діаспори та автохтонних українців у світі, зокрема, стосовно збереження та популяризації української мови й культури за кордоном. Однак, зараз необхідно робити в цьому напрямку великі структурні зміни, у тому числі – й Міністерству освіти і науки. На сьогодні МОН надає українським дітям з-за кордону квоти на навчання в Україні. А також цього річ, спільно з Українською Всесвітньою Координаційною Радою, було ініційовано конкурс "Кращий вчитель української мови за кордоном".

За словами заступника міністра Павла Полянського, для Міністерства освіти і науки важливо, аби участь в цьому конкурсі взяла якомога більша кількість вчителів, тому умови конкурсу були максимально спрощені. Його переможці стоятимуть на одному рівні з усіма переможцями Всеукраїнських конкурсів. Окрім того, Полянський зазначив, що міністерство готове забезпечувати українські громади та вчителів за кордоном будь-якою кількістю українських підручників, необхідних для навчання дітей.

Представники українських громад також звернули увагу на низку проблем, вирішення яких можливе і без жодних фінансових затрат, головне – виявити увагу та спільно докласти зусилля. Приміром, це може бути відзнака Україною визначних українців за кордоном.

Насамкінець, учасники погодилися, що сьогодні, зважаючи також на агресію та інформаційну війну Росії проти України, вкрай необхідні масштабна співпраця української держави та українських громад за кордоном.

Освіта.ua
17.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Моя подруга якогось літа їздила в Польщу... Не на відпочинок , звісно, не с - г роботи. Там були вельми здивовані, що " пані навчителька" стоїть не напишу в якій позі всеньке літо. Може, варто спершу вчитя з цієї пози підняти. А вже потім і імідж підтягнеться. Сам. Без втручання.
Олекса Позняк
Для Ірина: пані профессорка- так там кажуть
Коментувати
маріанна
українська діаспора в Америці та Канаді не потребує наших книг,вони ще і нам їх надрукують:ще один черговий піар міністерства.Наша діаспора і без нас більш патріотично налаштована,але ми своїми діями викликаємо у них нерозуміння того,щож знову відбувається:нові обличчя у владі,а працюють ще нагліше,ніж "папередніки"
Лурдес
Невдалий анекдот...//
чудотайгоді
В цьому році у нашій щколі пя’тикласників більше, ніж в минулому, тому частина дітей і вчителі без підручників ( для вчителів підручники, виявляється, взагалі не передбачені). Шестикласники теж забезпечені підручниками лише з деяких предметів. А ми- "в діаспору, в діаспору!
Натэл
Вам бы свой имидж сформировать для своего народа, поработать над ним. А вам безразличен и народ, и мнение народа о вас. Все в рот другим заглядываете, а за то, как свои живут, вам не стыдно. С диаспорой все в порядке, вы про своих подумайте, на чьей шее сидите.
Inna
Розуму не вистачає на друк підручників, а Квіту і Полянському аби гроші для формування іміджу... Бандитська шайка-лєйка в гламурній майданівській рясі!
Громадянин Украіни
Вони ще для українських шкіл жодного підручника не надрукували, а вже готові без обмежень надавати підручники за кордон! Може це взагалі не український МОН, а якесь іноземне міністерство в стінах українського МОН?
salka
Для Громадянин Украіни: ... іноземний кабінет міністрів
Коментувати
Учитель
Как минимум лицом Украины должен стать президент. А что, олигарх, успешный предприниматель и политик. А нищета, на подобии украинского учителя, товарного вида не имеет и будет только позорить страну. Хотя, может это убогая страна позорит людей которые ей служат? Да что это я, бес попутал - все справедливо и правильно.
ррр
Перепрошую,може, зразу не імідж хай сформує наше шановне МОН, а освіту до ладу приведе, Програми відшліфує, перестане примушувати учителів тупо набивати голову дітям інформацією, яка не може бути переварена їхнім мозком через вікову невідповідність... А після цього імідж не треба буде і формувати, він сам сформується. І не забудьте школи забезпечити необхідним, а не залишайте борсатися в багнюці, а самі для іноземців умови конкурсів спрощуєте, а своїх "Учителем року" добиваєте, знекровлюєте матеріально, морально і фізично. А то таке формування іміджу схоже на рекламу давно протухлої ковбаси, яку, може, купить якийсь простак
саме так
Україна у світі. Українці масово намагаються влаштуватись на роботу саме "в світі", а не в своїй країні. Діти-напівукраїнці навіть не згадують про "цю країну". Їх батьки вже сьогодні надають перевагу навчанню дітей в Іспанії-Німеччині, та аж ніяк не в Україні. Який імідж? Про ЩО взагалі мова може йти в державі, де вчитель не має змоги просто з*їздити до іншої країни, якщо він працює лише на одну зарплату. А вчителя-пенсіонера, діти, що живуть в Європі, мають змогу прийняти в гості лише після принизливої довідки про те, що ВОНИ беруть на себе фінансування його витрат під час перебування в гостях.
Олекса Позняк
Міністерство освіти формуватиме імідж України у світі=============голой задницей учителя