Уряд скоротить 10% людей, працюючих у держсекторі

У 2015 році Кабінет Міністрів має намір скоротити 10% людей, що працюють у державному секторі

Уряд скоротить 10% людей, працюючих у держсекторі

Кабінет Міністрів у 2015 році планує на 10 % скоротити чисельність людей, які працюють у державному секторі. Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час представлення програми діяльності Кабінету Міністрів України.

За його словами, уряд у поточному році скоротив державний апарат на 28 тисяч чиновників.

"Ми будемо йти далі по шляху скорочення державного сектору, і ми ставимо ціль на 2015 р. ще на 10%, при цьому збільшення зарплат для відповідного державного сектору в цілому. Йдеться не стільки про чиновників, скільки про всіх людей, які працюють в державному секторі, це і вчителі, і лікарі, всі ті, які отримують кошти з бюджету, які працюють на країну", - зазначив прем’єр.

"Тому зменшення кількості, збільшення ефективності і зарплат. Це той шлях, який ми вибрали", - наголосив Арсеній Яценюк.

Він також наголосив на необхідності оновлення кадрів.

"У нас Уряд новий, ніколи такого Уряду в історії України не було, де абсолютно нові люди, яскраві люди, з іншим баченням. Але змін на рівні Уряду не вистачає. Такі зміни повинні бути в кожному міністерстві, в кожному відомстві, в кожній адміністрації, як обласній, так і районній, і всіх органах влади в цілому", - сказав прем’єр.

Освіта.ua
09.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VN V
Вважаю, что треба дати можливість заробляти молоді. Тому пенсіонерам-вчителям -на пенсію.
шок
"Браво"! "Белые пришли - грабют! Красные пришли - грабют!"
Гость
Скоты, пусть сами попробуют прожить на 1500 грн. Почти все перед выборами кричали за отмену льгот и неприкосновенности, а теперь взялись экономить на учителях. Нужно бастовать!
Valentina
Вчителян,навпаки,потрібно надати статус державного службовця,як це зроблено в багатьох нормальних країнах, а не - вбивати тих вчителів бідністю!
Антирадянський педагог
http://glavnoe.ua/articles/a9628 Яценюк ломает систему образования Украины: почему это хорошо. На уходящей неделе огромный резонанс вызывали инициативы правительства Яценюка существенно урезать расходы на систему образования. В частности, Кабмин лишит учителей ряда надбавок с целью экономии средств. Естественно, эти действия вызвали бурю возмущения в системе образования. Сегодня мне звонит товарищ и говорит, мол, надо поддержать освитян у которых хотят забрать какие-то там льготы. Дальше передаю наш буквальный диалог:
учитель
Люди добрі! До яких пір терпіти свавілля та знущання? Адже стає все гірше і гірше. Виходить, що лише вчителі і медики врятують Україну?! Звичайно, у мордатих олігархів - депутатів їх немає. Скиньмося, порятуймо депутатів! Вони і кредити беруть, і нас обдирають, і на армію плюють, і ще мало????? Повстання народу на Вас. Дочекаєтесь!
вчитель
Для ВЧИТЕЛІ УКРАЇНИ: Нехай скорочують своiх колег,бо вони мають космiчнi зарплати,а у вчителiв - копiйки порiвняно з ними.Цi зарплати не допоможуть бюджетовi(тим бiльше "зарплати" сiльських вчителiв).Хоч би один мiсяць прожили депутати...на зарплату сiльського вчителя.Бiльше й так цi школи вiд держави нiчого не одержують : ремонт, парти, крiсла,а також все iнше за рахунок батькiв,вчителiв.
ВЧИТЕЛІ УКРАЇНИ
Вельмишановні чиновники, пани-депутати, мільйонери...! Нікого скорочувати у освіті не потрібно, бо всі ЛЮДИ, як і ви.Але на відміну від вас, ці прості вчителі не зможуть вижити!!! Де їм знайти роботу? З дипломами стати бомжами?За це вони вас обирали до влади??? А щодо сільських шкіл, то їм допоможіть, а не закривайте!!!!!!!Колись там були навіть пільги. а тепер - закрити?Мало дітей у класах? Це причина? А чому мало, хто задумався? Та тому, що там вже все повалили...Хочете, щоб і шкіл не залишилося? Всім тікати із сіл, як від якоїсь чуми? Але всі знаєте, що саме із сіл вийшло багато РОЗУМНИХ людей, саме у цих школах діти найдисциплінованіші...Подумайте,чи добре це?
українка
краще б кількість депутатів скоротили! на який ляд нам таке стадо дармоїдів. а ще - зробили собі таку ж зарплатню як у простого вчителя. Боже, про що це я...?
Ірина
Краще б з корупцією боролись таким шляхом йшли і поповнювали бюджет А це- викручування рук до реформ не призведе
Зіронька
Складається враження, що наш теперішній уряд продовжує ( ще успішніше ніж уряд Азірова) геноцид проти власного народу." Схаменіться, будьте люде, бо лихо вам буде..."
Антирадянський педагог
Я голосую за повну ліквідацію всіх "районо"-"гороно"-"облоно"!!! Я голосую за відміну Законів України "Про вищу освіту" та "Дошкільну освіту"!!! Я голосую за люстрацію всіх керівників освітніх закладів та МОН!!!
Зіронька
Для Антирадянський педагог:ну не треба всіх під один гребінець.Повірте, є порядні люди і між керівниками освітніх закладів і між працівниками відділів освіти .Тільки не можуть вони працювати через тотальну бюрократію та й багато з них просто бояться ...і це найбільше болить!
Антирадянський педагог
Шановна, ну які тут гребінки? Тут звичайні совкові граблі. Педагог - той, хто працює з дітьми і для дітей. В школи всіх , в класи.
valia kosiachenko
без облоно та гороно школи тільки краще працюватимуть
Коментувати
Мурзик
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!! ЄВРОПА РУЛІТ!!
Капаліка
Госдеп, печиво, у ФСБ ідеї та гасла скінчилися? Реформам не вистачає рішучості, є кадровий голод - це реальні проблеми. Державний сектор давно пора скоротити, і не на 10%, а в 10 разів. Тільки є відчуття, що скоротять тих хто хоча-б щось робив або принаймні здатен щось корисне зробити, а не тих, хто перекладає папірці із стосу в стос. Про яскравих людей помовчу (і про оновленого Яценюка, і про пояскравівшого Квіта, і про інших професіоналів з іншим баченням).
Ну и ну
Оце так оновлення! Людей, які мають певний досвід у роботі будуть викидати на вулицю, а нові кадри (тобто "своїх людей") будуть ставити на вивільнені місця. А працювати хто буде???
Вчителька
Це що. знову:"ЛЕС РУБЯТ-ЩЕПКИ ЛЕТЯТ!" ??? ЯКОСЬ ВОНО НЕ ПО-ЛЮДСЬКИ ВИХОДИТЬ.
Геннадий
Для Вчителька: а вы думали, что госдеп США будет и дальше печеньками кормить?
Коментувати
запитання
Сімейні підряди в школах це "цікавий" розподіл годин, премій, тощо. А ще моральний тиск на колектив, а ще "цікава" атестація і т.д. і т.п.
запитання
У школах не буде порядку, поки школами керуватимуть сімейні підряди типу чоловік - директор, дружина - завуч, сестра - завуч, племінник - начальник відділу освіти, тесть - завгосп, теща - бібліотекар і т.д. Пора вже це питання вивчити на вищих рівнях і навести лад
крик душі
А де ж наші профспілки? Чи їм уже зовсім заціпило? Якого ж чорта ми їх все життя утримуєм?
dslgjdslm
Для крик душі: профспілки??? А що це таке. Чи не отой додаток до адмінресурсу адміністрації школи, який тупо виконує будь-які забаганки керівництва???
Коментувати
крик душі
А можна зробити ще простіше:тих " зайвих" 10-20-30 відсотків бюджетників - учителів, лікарів,і пенсіонерів з інвалідами - зібрати та й розстріляти! І тоді перед вами відкриється світле європейське майбутнє! І буде всім щастя! ДОРВАЛИСЬ ДО ВЛАДИ ЛЮДОЇДИ!