Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Я теж за те, щоб при МОН зробили гарячу лінію для вчителів, аби припинити бюрократію з боку міськуо. Та міські управління "чхають" на ці листи і продовжують перевірки і збір всіляких звітів і конспектів. І, напевно, ще з більшим інтузіазмом. Вони кажуть, що лист то не документ. Куди дзвонити?
василь
Для Марина: (044)226-26-61 КВІТ Сергій Миронович
василь
Для Марина: Номер телефону урядової "гарячої лінії":0-800-507-309 реагують миттєво
Олекса Позняк
Обращался с жалобами в вышестоящие органы вплоть до прокуратуры и мона с конкретными фактами нарушений и воровства -среагировали моментально -вытурили со школы пинком под зад. Но оторвался я по полной- с вставанием на родительском собрании и требованием дать отчёт по пропавшим в бозе родительским деньгам, писал во все инстанции о разворовывании денег в школе о мёртвых душах и тд.Последние дни в этой школе были самыми чудесными и весёлыми-каждый день ожидаешь очередную подставу возлеслучайно рядом оказавшегося человека с фотоаппаратом.Вобщем кто любит весело и с пользой провести последние дни в школе настоятельно рекомендую писать справедливые жалобы на начальство
Коментувати
валентина
Треба розiгнати методцентри. Вони просто заважають працювати. На семiнарах методисти просто присутнi, а вчителi iвиступи готують i уроки дають. А коли прийдеш за порадою, то радять користуватися iнтернетом. А скiлькi звiтiв та iнформацii вимагають...А коли школа атестуеться.....Держава просто витрачае даремно грошi.
Олекса Позняк
Для валентина: Я об этом талдычу со времени появления иннета. но чем больше народу в роно тем больше его бюджет и легче воровать и часть отправлять наверх. МОН зарубит кормушку?????
Коментувати
Мила Романенко
сейчас идет аттестация школы, вопреки моратори на проверки. Все больше и больше папочек, бумажечек, это при том, что жизнь дорожает, а мы деньги тратим, Бог знает, куда. Лучше бы на фронт те деньги отдали. В одной школе на аттестацию в СЕНТЯБРЕ, (дожить бы) требуют обязательно портфолио, хотя нигде это не прописано. надо упразднить все эти гороно. И нужно при Министерстве сделать горячую линию для борьбы с бюрократизмом и издевательствами над учителями.
сільський вчитель
Не можу повірити про розкріпачення учителів...Скажіть, чи,може, це пов’язано з створенням екзаменаційних центрів та здачею ЗНО ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ?А може, серед чиновників є мудрі люди, які хочуть дати можливість спокійно учителям навчати учнів, а потім вже робити висновки про роботу учителя у нормальних умовах? А може, вже корупції не буде?Адже вчителі екзамени здають кожного уроку перед учнями... Кращих екзаменаторів, ніж учні, не знайти. СКАЗАТИ ЧЕСНО, ТО Я ВЖЕ У ВСЕ ЦЕ НЕ ВІРЮ...ЧИНОВНИКИ ПРОСТО ЗНУЩАЮТЬСЯ...Вони добре знають, що школа - це єдине, що збереглося у нашій державі на належному рівні і без корупції, то для чого її завалити? Може,покращити життя вчителя простого? Це і буде найкраща безкорупційна реформа!!!!
Коментувати
Родион
Складається враження, що міністерство пише одночасно 2 листи: один для вчителів, другий - для чиновників з протилежним змістом. Адже рекомендації першого листа чиновники виконують з точністю до навпаки. Говорять, що це не наказ, і не є обов"язковим до виконання, хоча вчитель повинен виконувати любу забаганку чиновника. Часто таку, що дурніше не придумати, наприклад, заповнювати класний журнал однією ручкою.
василь
Для Родион: А Ви почитайте уважно інструкцію на початку журналу "Записи проводяться чорнилами (пастою) одного (чорного або синього) кольору, чітко й охайно. " А про відтінки кольору ні слова....Хочуть один відтінок - хай закуплять та прив’яжуть ручки до журналів....
Коментувати
Ольга Саламаха
Дуже б хотілось, щоб цих вимог дотримувались чиновники з освіти. Я щаслива, що за сорок років роботи в школі бодай якісь кроки робляться нашим Міністерством для свободи вчителя. Було б чудово, щоб вчитель мав право вибору у навчально-виховному процесі. Дуже вже шкодять ці догми, яким більше двох сотень років.
Ви мабуть з Марсу спустились
Для Ольга Саламаха: Ну не можна бути таким наївним, життєвий досвід вас повинен чогось вчити- читайте, досвідчена вчителька)))http://business.vesti-ukr.com/80485-pravitelstvo-reshilo-kardinalno-zatjanut-pojasa-ukraincam
Олекса Позняк
Почему сразу с марса? не видите что человечек заботливо фамилию свою рисует-имеет интерес.Это вы с марса в свободное время за образование переживаете а пользы вам никакой
Так ви статтю читали
Чи просто як завжди-бла ла бла
Коментувати
Учителька українка
Не знаю по якому дереві постукати.Мабуть, ще рано радіти, ось як складемо іспити на профпридатність (В Україні хочуть створити екзаменаційні центри для вчителів) та одержимо ліцензію кожного року від Лікарчука (Вчителів багато, а вчить нікому) -ось тоді і будемо вчити дітей, бо після 25 років бракує знань( вони так вважають).
Семен Мухін
Цирк та й годі. Наше МОН вже не може контролювати те, що робиться на місцях. Квіту поясню принцип: знайти винних і наказати. Іншим буде урок. Ні, тільки бідкаються: "Нас не слухають, роблять що хочуть". Ай-яй-яй. Документи з підписом Квіта приходять регулярно - тому заяви про скорочення документації - фікція.
ПРАВДА
ОСТАННІЙ ЧАС ЧИНОВНИКИ ВІДДІЛІВ ОСВІТИ, ТАК НАЗВАНІ " МЕТОДИСТИ" ПРОСТО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ШКОЛИ. СЕМІНАРИ У ШКОЛІ ПРОВОДЯТЬСЯ ЩОТИЖНЯ МЕТОДКАБІНЕТАМИ, ЯКІ КРІМ КОНТРОЛЮ ЗА ТИМ ЯКИЙ УРОК ДАЄ ВЧИТЕЛЬ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ. САМІ ЖОДНОГО УРОКУ В ЖИТТІ НЕ ДАЛИ. ПОРА ВЖЕ МОН СКОРОТИТИ ЦІ НАДБУДІВЛІ, ЯКІ ФАКТИЧНО БЕРУТЬ НА СЕБЕ ФУНКЦІЇ СУДДІВ НАД УЧИТЕЛЯМИ!
Наталка
Для ПРАВДА: Кривий Ріг . Кожного тижня ходимо на семінари, майстер-класи. Свої уроки проводити ніколи. А підготувати та провести семінар - це втратити час для підготовки до звичайних уроків та витратити кошти на ліки після судилища - аналізу уроків. Так і працюємо - від семінарів, майстрів- класів до лікарняних. Міністерство освіти!!!! Читайте відгуки!!!!
Ната
А витрати, щоб 20 чоловік після семінару нагодувати?
Коментувати
Учитель
Не знаю, що й казати: МОН вимагає, а ті "оглухли, не чують" . От сьогодні лякали, що з наступного тижня перевірятиме школу сама ЮСТИЦІЯ! А ті що хочуть від нас??? Народ, якась БОЖЕВІЛЬНЯ !Ні, плакати вже не хочеться...
денис
Для Учитель:Методкабінети - це Будинки Престарілих "Надають методичну допомогу " і тяжко працюють до 70 літ і далі Про яку творчість можна говорити?
Ви мабуть з Марсу спустились
Та господи опустіться на грішну землю, ніхто не зацікавлений вас випустити з статусу рабів, якби хотіли покарати райво, давно б це зробили. А так розводять як лохів, не виконують, не слухають наказів квітів. Ви більше слухайте казки від квіта, вам полегшає, займайтесь аутотренінгом- я знаю, я можу, мені полегшає, зарплату підвищать, перевірки скоротять, попереду еуропа, ЩАСТЯ БЛИЗЬКО)))
Вчителька
Майже 40 років пропрацювала в освіті. Чого тільки нам не обіцяли: підняти на небачену висоту, дати вільно обирати методики і підручники, звільнити від виконання невластивих функцій ,забеспечити гідну зарплатню. Радію, що дожила до пенсії. Хоч вона мізерна, .але довгоочікувана свобода наступила! Сумно і молодих колег жалко. Освіта наша тримається на ентузіазмі педагогів. А все інше-від лукавого.
Коментувати