Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ihor
про відчепитись від нас, кажу як є, я працюю третій рік, з моїх одногрупників пішли в школу 50% майже, після цього року в школі залишається всього 2, решта пішли на протязі двох років, йдуть по закінченню 3 року роботи. Тому що вимагають багато, а взамін "злидні", ось так.
ihor
Для ihor: я відучився 5 років, не для того щоб з мене чиновники знущались, і щоб отримувати заробітну плату дворника
Olha Horobchenko
Для ihor: а от у мене з усього потоку (бл. 60 людей) прийшло до школи всього десятеро.
Игорь
Для Olha Horobchenko: : а коли 3 роки відпрацюють скільки залишиться? да ще як тестування зроблять)
Коментувати
свобода слова
Чи обов’язково учителям вести власні п****-сайти або блохи? Їх вже всеодно, крім перевіряючих, ніхто не читає. А робота з ведення сайту забирає багато часу, особливо коли швидкість інтернет з’єдання не перевищує 10 кілобіт за секунду!
свобода слова
Для свобода слова: Сторінки у фейсбуці буде предстатньо!!!
Olha Horobchenko
Для свобода слова: тю, а я така дурна, бо читаю.) Багато вчителів ведуть сайт, і роблять це дуже якісно, з любов*ю. Нового можна навчитися, взяти матеріали на урок. Не знаю, як на мене - це дуже корисно. Та й знадобиться сертифікат Інтелівський. А сторінка в фейсбуці - це ваш власний профіль, що аж НІЯК не показує ваші професійні навички. Ну це так, моє ІМХО.
свобода слова
Для Olha Horobchenko: питання не в тому чи потрібно, а в тому чи обов’язково винаходити велосипед, якщо "всё уже запатентовано и работает" (с)?
Коментувати
учитель
Реформи в освіті починати з МОН! Чому не провели люстрацію чиновників МОН? Всіх треба перевірити на детекторі брехні (на предмет корупції) та тести ЗНО - відповідно до профілю. А то сидять роками - деградували, нічого не роблять, створюють видимість бурхливої діяльності. Тільки так можна щось змінити в освіті!!! А в школу... до дітей пвоернутися ніхто не хоче?!!!
Olha Horobchenko
Для учитель: Нарешті, серед жовчі, яду і самодурів знайшлася розумна і адекватна людина. Дякую. Повністю підтримую
2
Для учитель: Я також Вас підтримую в цьому плані. Нехай МОН спочатку почне із себе, хай покажуть, наскільки вони компетентні у своїй сфері. А то виходить, що в нашій державі лише школи залишилися державними, тому з бідних вчителів можна і душу витрусити. Наше МОН забуло про Конвенцію ООН, створюючи нову концепцію... Ну звичайно, вчителі - НЕ люди, це "БИДЛО", яке постійно можна "тицяти мордою у багно"!!!
українка
для учитель: а нам взагалі сказали, що ми обслуговуючий персонал і заткнули свої пельки про зарплатню та умови праці
Коментувати
Олег
МОН вимагає від чиновників відчепитися від учителів? І чим тоді чиновники будуть займатися? Може краще позбавитися чиновників? Тоді і чіплятися буде нікому.
Мила Романенко
Для Олег: разогнать!!!
Игорь Соломонов
Для Олег: 5+
Іван
Для Олег:
Коментувати
Клин К.М. Клин К.М.
Ой, а чего вы здесь всё спорите нервничаете?... Министр социальной политики Павел Розенко опубликовал у себя на страничке в "Фейсбук" следующее заявление: ... "Кабмин предлагает внести изменения в Конституцию, а именно: - Необходимо принять решение по изменения обязательного среднего образования с 11 лет до девяти; - Изъять норму о бесплатном образованиии, бесплатной медицине; - Учителям придется работать больше — у них повысится нагрузка с 18 часов до 20 (1 июля 2015 года), и 25 (1 июля 2016 года); - Отменяется выплата стипендий в учебных заведениях, бесплатное питание для школьников 1-4 классов; - Школьники, студенты не смогут бесплатно ездить в общественном транспорте - Студентов будут учить меньше — на бакалавра 3-4 года, а магистратура будет длиться всего год; - Бюджетников сократят — на 3%. А еще отменят им доплаты за ученую степень;
Клин К.М. Клин К.М.
Для Клин К.М. Клин К.М.: (Продолжение): - Заморозят среднюю заработную плату на уровне 2014 года. Сейчас она составляет 2700 грн. . Все, точка, других вариантов не существует. Будет больно, тяжело и непросто." А вы, уважаемые, всё дискутируете - разгонять методкабинеты или не разгонять... . Сами разгонятся... . И школы, и учителя, и школьники, и студенты в нынешних количествах тоже естественным образом разгонятся... . Мы таки здобули, не? А кому чего не нравится - тот сами знаете, чей агент... .
Ольга
Для Клин К.М. Клин К.М.: Ну, собственно, да. Есть проблемы ивот такие вот вещи, как Вы написали понасущней. Но народу интереснее же свалить вину на кого-то одного, и потом гордится тем, что они "побороли" и "здобули". Правда, не понятно, что мы таки "здобули", разве что новую головную боль. А, ну и смысл во втором высшем, ученой степени, повышении квалификаци - доплаты-то не будет. То есть сиди на свои 2000 грн., деградируй и не гавкай. Прискорбно.
Коментувати
Ольга
Най мене пробачать вельмишановні дяді-тьоті, що вчитель із дворічним стажем втручається до великосвітської розмови, але ж давайте говорити відверто, а не шмаляти помідорами у всіх,не ставити себе на п’єдестал замучених, скалічених, затюканих і дуже розумних жертв репресій методкабінету (вже скільки багнюки на них вилили, хоч би повагу мали,та ж ні "затюкані вчительки рублять правду-матку").Цей лист розрахований на ЧЕСНОГО, ПОМІРКОВАНОГО, КРЕАТИВНОГО та (що найважливіше) ВІДПОВІДАЛЬНОГО вчителя,а не (давайте дивитися правді в очі) 50% сьогоднішніх вчительок. Це для ПРОФЕСІОНАЛІВ. А чи ви є тими професіоналами? Я не кажу, що я ідальна, але мене НІКОЛИ не тюкали, не придиралися, а методкабінет тільки допомагав.Мабудь,я живу в паралельній реальності, і до мене, пардон, ніяк не дійде, чим начальство погане, і яким чином шаблон конспекту чи ж то пак,календарного плануваня ріже вчителю крила.Дивіться спершу на себе,любі колеги.Запитайте СЕБЕ, а чи гоже мені розпинатися і помиї лити на сусіда.
Alex
Для Ольга: А у Вас, шановна, напевно, мама або тато працюють в методкабінеті і Ви боїтеся, як би "годівницю" не відібрали.......
Тортилла
Для Ольга:Мадам, Вы явно не учитель с двухлетним стажем , а злобная пенсионерка из методкабинета. А если , все же, Вы молодая специалистка, то с такими воззрениями надо бы обратиться к психиатру. В наших школах действительно хватает учителей-овощей, но петь дифирамбы методкабинетам- это стопроцентная клиника!
Ольга
Для Alex: Ну, таке. Шановний, не всі у нас з мамами та татами у методкабінетах) Бувають просто люди, яких методкабінет не чіпав, але люди з великих міст, у яких методкабінет мається дурнею, їм не вірить. Я, напевно, це так пояснити можу.
Коментувати
училка
за таку зарплатню яку зараз отримує вчитель,це і так він робить багато роботи!!!А якщо методисти в методкабінетах пють чаї в робочий час та просиджують в однокласниках ,і на обід йдуть об 11.50 То для них і 1000грн. достатньо.А якщо начальник на місці то всі працюють в "поте лица" Всі знають як хто працює!!! І не треба бити себе в груди і доказувати що одне райво працює а сільський вчитель байдики б’є! попробуйте попрацюйте хочаб до 3години коли в класах 7 градусів тепла!!!!
Мила Романенко
Для училка: Ну, скажем, у некоторых учителей со стажем, категорией зарплата не такая уж и нищенская. Да, молодые специалисты копейки получают. Хрени, извините, конечно, хватает. Надо жаловаться, а лучше- пусть разгоняют все эти гороно.
Игорь Соломонов
Для Мила Романенко: Це де таке є? Вища категорія, стаж 22 роки, 18.5 год -- 2007 грн. Вся позакласна і секції безкоштовно
Софія
Для Игорь Соломонов: Підтримую ! Вища категорія, старший вчитель, класний керівник, 22 роки стажу, 19 годин - 2300 !!! Оце я багатію !!!
Коментувати
Ivan Barabash
Чиновники "забули" одну важливу деталь про те, що за результатами перевірки вчителя ними має надаватись ще й методична допомога. А чи можуть вони таку допомогу надати?
indigo
Звучить оптимістично! Поляка Міністром Освіти потрібно ставити!
освітянка
А ви були на уроках вчителів, які йдуть без поурочного плану? Я була, і не раз заставала таку ситуацію, коли вчитель навіть теми не знає і на уроці судорожно намагається чимось завантажити учнів. І якщо вчителів не контролювати, то сподіватись на їхню добросовісність- даремна справа. Давайте нічого не перевіряти, а потім скаржитись на низький рівень знань учнів. Вчителі будуть як-небудь відбувати свої 18 годин і розбігатись по домах годувати та доїти худобу, а не займатися з обдарованими Це вже нікому не потрібно. ми йдемо в Європу, а там від України треба робітники та селяни, а не освічені люди. Ну-ну... Подивимось, до чого ця безконтрольність доведе
Генадій
Для освітянка: Іди нах, це я тобі як вчитель кажу
Гліб
Для освітянка: Шановна, укажіть документ, в якому чітко вказано що вчитель ПОВИНЕН працювати з обдарованими . А якщо вчитель " відбуває" уроки, то ваш контроль все - одно нічогісінько не дасть .Тому що в селі вчителю вигідніше годувати худобу, чим отримувати мізерну зарплату.
indigo
Для освітянка: В Україні всі чиновники відбувають чергу отримуючи за це з/п яка у 8-10 більша від зарплати учителя! Питання: чому "крайніми" завжди виявлються інтелігенти, які на даний час не мають ні прав ні свобод в курупційній системі під назвою освіта України?
Коментувати
Іван
Це-крик в пустелі.Одна справа,лист МОНУ,інша-чиновники чи директор-дурисвіт на місцях.Нічого не зміниться в нашому царстві!
маріанна
Полянському "браво"! Це напевно єдина людина в міністерстві яка хоч приблизно має поняття що відбується в школі,на відміну від Лікарчуку чи Совсун
знущання над вчителями
Грядущие изменения к Конституции 7) повышение педагогической нагрузки педагогических работников общеобразовательных учебных заведений и внешкольных учебных заведений (с 18 часов в 2014 году до 20 часов с 1 июля 2015 года, с 20 часов до 22 - с 1 июля 2016 года) (согласно Меморандуму с МВФ) (реальная экономия - 853,5 млн. грн.); 15) сокращение численности работников бюджетной сферы на 3% (в Меморандуме с МВФ) (потенциальная экономия - 6338,6 млн. грн.); 16) приведение положений некоторых решений Правительства положениям Законов Украины «Об оплате труда» и «О Кабинете Министров Украины», в частности, предлагается отменить доплаты работникам бюджетной сферы за ученое звание и научную степень, отменить повышение должностных окладов работникам национальных театров в 4-6 раз и повышения должностных окладов работникам учреждений культуры, которым предоставлен статус академических в 1,3-2 раза. http://sharij.net/7367
вчитель
Для знущання над вчителями: а вы неисправимый(ая) оптимист(ка). Хотите почитать больше? Посмотрите http://business.vesti-ukr.com/80485-pravitelstvo-reshilo-kardinalno-zatjanut-pojasa-ukraincam. Смерековые, майданные, шароварные и прочие другие патриоты уже в экстазе?
Коментувати
1
Шановні колеги, в листі вказані посилання на накази. Роздруковуєте накази, вивчаєте їх та підсовуєте під нос різним перевіряльникам. Накази є, їх треба використовувати і не дозволяти витирати об себе ноги. А ще не слід забувати про ієрархію норматовно-правових документів
Родион
Для 1: В провінції в освіті феодальний лад. Які нормативно-правові документи? Діють лише поняття та неписані закони.
Faun2015
Лизоблюды сами виноваты в том, что стали рабами феодалов.
Олекса Позняк
Не всё так просто 2015! Я в Киеве. у меня есть постоянный источник доходов, могу вообще не работать. Мне плевать если завтра выгонят с работы, предложений уйма. А представь село , больная мать на руках и единственная школа где можно срубить копеечку.Я бывал в таких сёлах. Там директор- хозяин твоей жизни-чуть что не так-вылетел. Если бы не скеконд там люди голые ходилиб. Беда там, там рабство
Коментувати
Вчитель
В нас в районі кажуть, що виконують накази, а лист - це рекомендації. А методочний кабінет проводить купа семінарів, які нічого не дають. Коли приходять з перевіркою вимагають плану самоосвіти, плану з обдарованими дітьми. На мою думку, потрібно закрити методичні кабінети, бо там працюють одні пенсіонери. Так можна зекономити державні кошти. Думаю, що вчителі і без методичного кабінету роблять свою роботу. І ще в листі пишуть про матеріали на паперових носіях, а в нас вимагають матеріали на електронних носіях. Значить і дальше будуть вимагати. З освітянськими чиновниками важко боротися, бо вони не виконують листи МОН, вони дотримуються тільки наказів.
Оксана
Для Вчитель: Дивно, чим вам не подобаються електронні носії? Всю інформацію скинув на диск (це 5-6 грн.) і все. Не потрібно купувати папір, витрачати фарбу з прінтера. При цьому економиш час та й інформація зберігається на твоєму компьютері для подальшого використання.
також вчитель
Для Вчитель: Так в листі вказано на НАКАЗИ , які потрібно виконувати. Той самий 648, про який чинуші ніби - то не знають. Прочитайте не цю статтю, а перейдіть по посиланню на текст самого листа. Вибачте, але ось така неуважність і призводить до того, що нас не чують. Просто більшість вчителів взагалі не цікавляться нормативно - правовою базою, а виконують те " що скажуть ".
Олекса Позняк
Оксано, дитя боже, навіщо тобі той диск, використовуй е-пошту та хмарки. Але хоча пересилка не забирає багато часу то ті мудисти з кожним днем вимагають побільше звітів. Признаюсь чесно - жодного правильного звіту я їм не відправив-глянув у стелю-написав. Та їм і не потрібні ті звіти потрібно щоб щось туди-сюди крутилось і була зрозуміла їх необхідність
Коментувати
Alex
"Лист" - це до лампочки! Ніхто його не буде виконувати! Це все зроблено спеціально, щоб задурити нам голови. От якби це був НАКАЗ, тоді ще можна було б поборотися з освітянськами чиновниками.
Задовбана звітами
Все дуже просто зробити - наказати тих чиновників з міськво, методцентру, які вимагають від вчителів непотрібні речі. Наказати : можна догану, а можна і звільнення. Про це протрубити на всіх каналах, на весь інтернет (нехай, на перший раз без прізвища, але з вказанням міста чи району та що чиновник неправильно вимагав), то іншим буде відразу наука. А найкращий варіант - повна ліквідація методичних кабінетів, можна, правда, залишити одну людину (свадебного генерала), нехай буде вже, та ліквідація міськво, районо (можна лишити пару чоловік, нехай менеджерами будуть). На жаль, всі розуміємо, що ніяких змін не буде, бо міністерство наше НІЯКЕ - головне не видати наказ чи лист, а ПРОКОНТРОЛЮВАТИ його виконання.
Директор
Для Задовбана звітами: УРРРРААА! Дайош СВАБОДУ Учителю! Долой директоров! Долой завучей с одной ручкой! Долой класні журнали! Долой оцінки учням за їх знання,бо це рабство виконувати домашні завдання! Долой відповідальність учителя за знання учнів,не хочуть вчити,ну й не треба,бо ж це важко вчити! Долой ГОРВИНО! РАЙВИНО! Долой Інститути!!! Долой університети!!! І взагалі - все ДОЛОЙ! Долой батьків,бо вимагають порядку в школі і знань для їх дітей! А ми їх ДОЛОЙ! Які батьківські збори? Долой!!! А!!! Ще Методисти та районо- і їх Долой! Ой,якже мені сподобалося мною ж написане!!!! Головне,щоб ніхто не крикнув,що й мене ДОЛОЙ і мою ЗАРПЛАТУ ДОЛОЙ! І,взагалі,учитель,і всі в школі приходять тільки тоді коли хочуть,БО Й РОЗКЛАД УРОКІВ ДОЛОЙ!!! НАРЕШТІ СТАЛОСЯ!!! РАДІЮ,аж присідаю... Що? робочий час? Так Міністерство ж його не встановило! ДОООООЛОООЙ ВСІХ!!!!
Родион
ДЛЯ Директор: Ваш пост - яскравий приклад чиновницького словоблуддя та вміння робити з Мухи Слона. Можу уявити педраду-нараду, аналіз уроку з таким директором. А три десятки знаків оклику ?
Учень
Для Директор: Скажений якийсь директор! Мабуть "криша з’їхала" геть від звітів!
Коментувати
методист
Методичні кабінети нічого не видумують з голови. Які листи, накази, рекомендації приходять зверху від інституту вдосконалення, департаменту, адміністрації - ті й спускаються на школу, а левова частка всього зависає в методкабінеті і її виконують самі методисти, щоб не перевантажувати вчителів
Родион
Для методист: Несприйняття методичних центрів (кабінетів) учителями викликане низкою чинників. Це - виконання ними невластивих функцій, часто каральних. Повна залежність від нач. відділу (управління), виконання протиправних розпоряджень.(Поїдьте -розберіться!) Значна корупційна складова в підборі кадрів і як наслідок низький професійний, діловий, моральний рівень значної частини працівників. Невміння спілкуватися з учителями, зверхність, чванство.
Олекса Позняк
методист методист Методичні кабінети нічого не видумують з голови============= и это правда!!!! Мысли у них возникают в совершенно противоположном месте.Так добудбье эти мысли и раскройте великую тайну Плохишей: а зачем вы вообще нужны? Мы с сайта мона сами приказ не почитаем-будем ждать телефонограммы?
олена
Для методист: так і є, я теж методист і сама нічого не видумую, департамент наказав і я роблю, а скільки приходе з департаменту листів та телефонограм - купа величезна, так само інститути багато роботи надають, а ще місцеві органи влади. то їм треба захід провести, то на конкурс від району дай матеріали, мовляв школа все зробе, кінця цим вимогам немає, методист той самий раб як і вчитель!
Коментувати
надоели!!!!!
Какое "скороченяя" и "припинення"???? Квіт, ты откуда свалился???? Только на следующую неделю, по Убедительной просьбе директора, мне надо подготовить материал для 2(!!!) конкурсов, не за учеников, Слава Богу, за себя. Так это я еще от "Мучителя года" отбрыкалась! А после Нового года МАН....А зарплаты нет и не будет, и уже, убедительно советуют отдохнуть в отпуске "за мой счет", но уроки прийти и прочитать, потому что замену не оплатят.
сільський вчитель
Для Тортилла: Скажiть,а скiльки раз треба здавати екзаменiв учителевi,щоб вже доказати МО, що вчителi не випадково потрапили до школи? Особисто я здавала пiсля школи, педучилища, унiверситету, кожнi 5 роки при Iнститутi пiслядипломноi освiти...,що ця професiя-недовiра вимагае все життя екзаменiв,а кому вона буде потрiбна у майбутньому? А депутати,чиновники теж будуть здавати? А хто iх вчив у школi,що так високо пiднялися? Думаю,що теж вчителi...
просто вчитель
Для сільський вчитель: Якщо МО каже відчепитися від учителя, то пан Лікарчук буде слухати Міністра освіти С.Квіта чи він на нього не зважає?
Коментувати