Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Говоримо про плани, носії інформації... А головне, вважаю, - освітня Програма, яку нам спускають зверху, перелік предметів, які рекомендують вивчати школярамі. Мене, наприклад, лякає відсутність УКРАЇНОЗНАВСТВА та мистецьких предметів у школі майбутнього. Чи я чогось не дочитала?!
Тетяна Лазарєва
Для Наталія: Ха- ха! Там хімії, фізики, географії, біології, алгебри та геометрії, астрономії та інформатики немає! А ці складові навчальних планів зараз входять до інваріантної (обовязкової для всіх учнів) складової навчальних планів!
Коментувати
Учитель
Листи ніхто не викнує. Потрібен наказ. Чому нема саме наказу з таким змістом?
Анжелина
Для Учитель: Підтримую. Дуже влучне зауваження.
Коментувати
Вчитель
Для чого нам нагадувати ще раз те що ми знаємо, але ті хто стоїть над вчителями не виконують? Усім їм прочитати по 1000000000000000 раз і під підпис. Можливо тоді дійде про що йде мова, а так... Мені в цьому році представник адміністрації школи заявила:" Велике діло- документи читати,вчити. Нічого вони не означають" І така людина буде керувати і вимагати
Марина
А теми з техніки безпеки, переписані у два журнали по кілька разів!!!
труд
Яка " техніка безпеки"? Це совковий вислів, який нічого не вартий. Можна інакше: " Безпека учнів під час проведення ... (екскурсій, заходів), " Безпека під час пиляння деревини", "безпека учнів на дорозі"...
Коментувати
учитель
От текст цього документа треба у примусовому порядку заставити вивчити всіх освітянських керівників. І дійсно трохи було стало тихо. А тепер знов "Наша песня хороша начинай сначала".
vladko
скасуйте рабство реально дорослих людей (14+) , обов*язкову ЗАГАЛЬНУ освіту, і багатьох "захисників" прав і свобод долучите до реально продуктивної праці
уч
Якби ви так піклувалися про вчителя, панове, то б взагалі позакривали всі зайві відділи освіти. Чому ж у цьому плані ви не орієнтуєтесь на Польщу? Тим паче, що люди з цих відділів не залишилися б безробітними, адже майже всі вони вчителі та вихователі у минулому. Правда, мабуть одиниці з них зараз є професіоналами... Інших "навчати" - не самому урок давати. Знаючи більшість людей з нашого відділу, відчуваю, що нічого не зміниться. Вони вміють запудрити мізки і робити те, що їм заманеться краще, ніж ви, панове з міністерства.
Ольга Степанівна
Чогось я не розумію. Гад Янукович крав мільярди. І при тому долар по 8 грн, стабільні ціни, зарплати. Тепер при владі істинні патріоти, українці, кришталево чисті. І що? Ціни вдвічі-втричі більші, долар втричі, зарплат нема, стипендій нема, допомог нема, пільг нема!!! Кажете пішло на АТО? Так люди-волонтери утримують цих нещасних хлопців. Держава дає мізер. Якщо нема грошей, то нехай візьмуть у військкоматах тепер там крутяться сотні тисяч доларів як відкуп від АТО. Зруйнована промисловість в Донецьку? Так недавно говорили, що області нічого не дають, ще Київ їм дає! Де ж наші гроші?????
Ольга Іванівна
Для Ольга Степанівна: Прийміть як свято революцію гідності...
Волонтерка
Для Ольга Степанівна: Не принижуйте наших військових, це по-перше. Голослівні заяви, що армію утримують волонтери, -- це неправда. Волонтери, звісно, свій внесок роблять, однак армію утримує держава. А Ви, шановна, якщо так вболіваєте за "нещасних" хлопців, поцікавтеся, де у вашому місті плетуть маскувальну сітку і потратьте кілька годин на реальну справу. Волати в інтернеті -- не мішки носити, правда ж?
світла думка
Для Ольга Степанівна: З такою позицією в освіті працювати не можна.
Коментувати
Марія
Шановні колеги. Вся наша біда в тому, що ми не вміємо жити і працювати по новому. Працюємо як і колись: переживаємо, як той учень Іванко, батьки якого кинули на сусідів і поїхали заробляти тисячі євриків. Думаємо, як краще подати матеріал, щоб тупенька неуважна Марічка зрозуміла, і як її виховати,коли вона хуліганить і п’є і всіх посилає на ... Які інноваційні методи придумати і показати презентацію на своєму власному комп’ютері. А наші рідні діти страждають від безгрошів’я і недостатку уваги. А батьки і діти в нас витирають ноги. Бо ми - не варті уваги жебраки, їм не рівня. Тепер витерла і держава, не дає заробленого. Треба навчитися жити. Розумію, що то важко, ми так не звикли. Пояснити матеріал відповідно до зарплати. А все решта - діти мають батьків, нехай трохи турбуються про їх навчання. Їм батьки куплять все - освіту, роботу, житло. Викуплять з армії (офіційно чи неофіційно). А наші діти через наше жебрацтво будуть змушені йти на гарматне м’ясо, захищати бізнес олігархів.
Аліна Шовко
Для Марія: на 100% погоджуюся з Вами!
леся
Крик душі......погоджуюсь з кожним вашим словом.Не буде у нас держави,допоки вчитель буде на рівні з обслуговуючим персоналом.
леся
Крик душі......погоджуюсь з кожним вашим словом.Не буде у нас держави,допоки вчитель буде на рівні з обслуговуючим персоналом.
Коментувати
Свытлана
Вчитель "менший" перед усіма- батьками, дітьми, адміністрацією, владою...Безправний, незахищений від образ та знущань... Хіба той кого "повзать"змушують навчить літати??? Ф А ОТ У НАС ЩЕ Й ТАКЕ "НОУ-ХАУ" - ВЧИТЕЛЯМ ЗАБОРОНИЛИ СТАВИТИ ОЦІНКИ ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ!! СТРОГО ЗА ЦИМ СЛІДКУЄ Й АДМІНІСТРАЦІЯ Й МЕТОДКАБІНЕТ!!! Поставив- покараний:" ми тебе- на контроль, складай купу програм та й виконуй , а ми проконтралюємо!!"Вчитель, що поставив реальні , об*єктивні оцінки не в шані!! Віват фізкультура та музика- тількі ці вчителі обізнані та професіонали, бо вчать на високий рівень,а решта ... ТАКИЙ ТИСК ВТРИМУВАТИ НЕ ХОЧЕТЬСЯ, МУСИШ СТАВИТИ ВИЩІ БАЛИ.... ПИТАННЯ: ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО, ЧОМУ НЕ СПІВПАДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО З БАЛАМИ АТЕСТАТІВ??
Степан
При чому тут фізкультура коли тут взагалі занепад, а так все правильно.
логінов
Ба сказав гриць. А ви прошивали колись свої календарні? Тото
Коментувати
Влад
Міністерство освіти само й створює бюрократію, бо відірване від навчального процесу. А чиновників там багато! І в них немає ліміту по звітності. Тому вони щодня шлють кожен по одному папірцю на області, області спускають все на районні відділи, а районні відділи тероризують директорів шкіл і завучів. Вчителі практично в цьому не задіяні. Їм важко в атестаційний рік, бо треба підтверджувати кваліфікацію. Особливо, коли вона висока, а працювати складніше, бо діти щороку приходять все складніші й слабіші....
методист
Любовь к Родине начинается с любви к ее гражданам, с честного и добросовестного выполнения своих профессиональных обязанностей. Реформаторы, как минимум, должны быть грамотными людьми. В каком нормативном документе раскрыт принцип свободы педагогического творчества? что такое качество образования? кто сказал, что без грамотного проектирования урока с учетом всех современных парадигм, стандартов, педтехнологий, индивидуальных и возрастных особенностей учащихся, с учетом результатов диагностики,без рационального и целесообразного подбора ИКТ и иных средств обучения можно обеспечить это КАЧЕСТВО ОБРАЗОВАНИЯ?А может это КАЧЕСТВО уже никого не интересует?Реформаторы своих детишек за границей выучат? Разве свобода и отсутствие контроля - это одно и тоже? А может мы зря обучаем учителей ИКТ? СНОВА: учить и лечить умеет каждый? А может и пед образование отменим? КОЕ-КАКЕРЫ нас всему научат.А не научат - не беда. Аграрной стране не нужно качественное образование. Главное, чтобы на грядке был...
бухгалтер
Для методист: Как можно,уважаемый!Вы даже не представляете сколько нужно ума,чтобы вырастить хлеб и хрюшку!Да и это уже лишнее -аграрного сектора почти нет,здрав задыхается, заводы уничтожаются-кому нужен УЧИТЕЛЬ?Как не разочароваться,как дать малышам то доброе,мудрое и самое прекрасное?Ведь все за границу не уедут!
Коментувати
вчитель
Вчителі, рідненькі! Як же хочеться МОн бути поряд з вчителем ,бути "вдоску своим", всіма ціма листами він відвлікає нас, вчителів, від дійсно принизливих законів, щоб потім сказати нам, а за що вам платити? ми дозволили вам "легке життя". Коли вже відчепляться, дійсно, від нас чиновники з МОН, що дає їм право принизливо відбирати наші й того принизливі гроші. Адже за ці гроші вчителі купують для роботи й канцтовари й метод. літературу и облаштовують навч.кабінети. Бідний вчитель- сором для держави! Хоча вчора нар.депутати на всю країну скаржились, що їм непередбачені кошти на листування, на канцтовари, замість 4 помічників надано тільки 2. НЕ СОРОМ!! А вчитель все купує їз своєї зароб.пл. МОН : Відчипитись від вчителів, особисто ВИ. Тоді і всі решта це зроблять.
заробітчанин
Я знаю завідуючу методичним кабінетом, яка не те не може набрати текст, а навіть не знає як ввімкнути комп"ютер. Нічого, керує. Останній раз проводила урок років 15 назад. Зате проводить заходи методично грамотно. А звіти вимагає по програмі 100%. Так у неї фішка: напередодні професійного свята у п"ятницю запланувати відкритий урок або направити з перевіркою вірних методистів. І таких багато. А ще модно стало порівнювати результати ЗНО і ДПА. Таких спеців в школу + кл.керівництво+ турнір + олімпада + журі і взагалі ще пару+++++
Ольга
Відчепляться від нас, бо скоротять 100000 педагогічних працівників. І це не знущання над людьми, які здобували освіту, життя присвятили школі і дітям...
заробітчанин
Уважаемые коллеги, протрите ваши розовые очки. Это письмо ничего изменит. Нас как имели так и будут иметь. Посмотрите приказ МОНУ № 297 от 17.05.2005 г. Его кто-то выполнял ? Как собирали материалы в папку для аттестации так и собираем. Потому, что для отделов образования ХАНО, ОИППО законы не писаны. Методические кабинеты и службы это раковые опухоли на больном теле нашего образования.
Гість
Для заробітчанин: Так,методичні кабінети треба ліквідувати негайно,повністю і остаточно.Яка їхня функція? Надати методичну допомогу? Ні! Тільки перевірки,статистика тощо.
Добрый учитель
Еще нужно упразднить районные управления образования как не нужный передаточный элемент между школой и департаментаментом образования. Сколько бюджетных денег пойдет в экономию!!!
Коментувати
народ
Вельмишановнi чиновники... краiну обiкрали,грошi вивезли за кордон,продовжують красти...довели за всi минулi роки народ до зубожiння,вiйни,молодь гине, а тепер шукають спасiння у школах,у вчителiв та учнiв. Схаменiться,вихiд-це вашi кишенi,як ви можете знущатися з простого народу?Згадали, що ще е школи,але не знаете,що вони теж виживають...
народ
Вельмишановнi чиновники... краiну обiкрали,грошi вивезли за кордон,продовжують красить...довели за всi минулi роки народ до зубожiння,вiйни,молодь гине, а тепер шукають спасiння у школах,у вчителiв та учнiв. Схаменiться,вихiд-це вашi кишенi,як ви можете знущатися з простого народу?
Петро
А для компенсації: 1) вилучення норм про безоплатність освітніх і медичних послуг з метою розширення джерел фінансування галузей освіти і охорони здоров’я і запровадження плати; 2) вилучення норм, які забороняють скорочення мережі закладів. 3) запровадження часткової плати за навчання у ДЮСШ; 4) вилучення норми щодо забезпечення безкоштовного харчування учнів 1-4 класів; 5) вилучення норми про можливість безкоштовного проїзду у транспорті учнів, студентів та педагогічних працівників та запровадження адресної грошової допомоги пенсіонерам; 6) підвищення педагогічного навантаження педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів (з 18 годин у 2014 році до 20 годин з 1 липня 2015 року, з 20 годин до 22 - з 1 липня 2016 року); 7) скорочення чисельності працівників бюджетної сфери на 3%; 8) врегулювання питання щодо підвищення пенсійного віку та страхового стажу (пільговий пенсійний вік підвищиться для жінок - на 10 років, для чоловіків - на 5 років...)
Методист
Система української освіти, як і держава загалом, пербуває на стадії псевдореформування. Кожен викриває недоліки іншого, не навівши порядок у власній освітній структурі. Тому, шановні панове, давайте робити ДОБРЕ свою роботу кожний на своєму місці - тоді і про кардинальні кроки з реформування освіти говорити не доведеться.
1
Для Методист: Ой як декому не сподобалось, що МОН нагадало накази, які хоч трохи захищають вчителів від вашого методсвавілля
2
Для Методист: Ой, як ви хвилюєтесь за "свою шкуру" !!!!Робота методиста - "ЛАФА": шастаєш по магазинах чи базарі, грибеш "бабло" за перевірку, .....
Родион
Для методист: Як я повинен ставитись до чиновників і методистів, які рік тому шукали в учительських шафах і столах, в учнівських портфелях літературу без табачникового грифу? Це їх робота чи бажання вислужитись, принизити вчителя? Був наказ, але де поміркованість і здоровий глузд? А тепер з тим же диким ентузіазмом вони впроваджують реформи.
Коментувати