Екс-очільник освіти Слов'янська хоче підвищення

Колишній начальник Слов'янського відділу освіти намагається працевлаштуватися в обласний відділ освіти

Екс-очільник освіти Слов'янська хоче підвищення

Олександр Зубарєв, який у листопаді був звільнений з посади начальника відділу освіти міста Слов'янська намагається влаштуватися в обласний відділ освіти. Про це повідомляє Сайт міста Слов'янська 6262.com.ua.

Як відомо, патріотично налаштовані активісти весь післяокупаційний час домагалися, щоб Зубарєв був звільнений із займаної посади. Пов'язано це з тим, що під час окупації міста він активно співпрацював з терористами.

Повідомляється, що Зубарєв з ентузіазмом займався підготовкою та проведенням так званого референдуму в школах, зокрема організовував харчування членів рахункових комісій за рахунок дітей.

З приходом нового в.о. мера чиновника вдалося змістити із займаної посади з деякими застереженнями - Зубареву було підписано заяву про звільнення з переведенням до Донбаського державного педагогічного університету. Однак з'явилася інформація про те, що колишній начальник міського управління замість звільнення пішов на підвищення - подав заяву на працевлаштування до обласного відділу освіти.

Як повідомляє www.6262.com.ua в.о мера Олег Зонтов підтвердив, що Зубарєв дійсно приніс на підпис заяву про переведення і пройшов конкурс на посаду.

Олександр Зубарєв обіймав свою посаду з листопада 2010 року до листопада 2014 року і був призначений екс-мером Слов'янська Нелею Штепою.

Освіта.ua
05.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1111
А давайте призначимо його заступником міністра освіти
from Slavyansk
В Славянске Зубареву спокойствия не будет. Коррумпированный прихвостень Штепы.
танк
Браво-брависимо! Люди добрые на вилы его ....................
патріот
Для танк: ти урод здохни
Коментувати