Відкрито реєстрацію на INFOMATRIX 2015

Реєстрація на національний етап конкурсу в Україні триватиме до 19 січня 2015 року

Відкрито реєстрацію на INFOMATRIX 2015

В Україні розпочато реєстрацію учасників національного етапу міжнародного конкурсу INFOMATRIX 2015. Про це йдеться в повідомленні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

INFOMATRIX – це міжнародний конкурс проектів з інформатики, який організований з метою заохочення молодих людей застосовувати на практиці свою фантазію, пристрасть, творчість та технологічні інновації, щоб в підсумку змінити на краще ситуацію в світі.

INFOMATRIX також проводиться не лише заради сприяння підвищенню професійної майстерності, а й для просування міжкультурного діалогу та співпраці через залучення студентів і викладачів з різних країн світу.

До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, студенти I-IV курсів ВНЗ (лише для категорій "Програмування" та "Апаратне управління"). До того ж, взяти участь у проект можуть й учасники конкурсів "Екософт" і "Intel Еко-Україна" за рішенням їх суддівських комітетів.

Для цього необхідно до 19 січня 2015 року зареєструватися на сайті конкурсу. При цьому, окрім заповненої анкети з персональними даними, завантажити тези наукової роботи, виконаної українською або англійською мовами.

В INFOMATRIX 2015 учасники змагатимуться за чотирма категоріями: комп’ютерне мистецтво, апаратне управління, програмування та короткометражний фільм.

За підсумками національного етапу по три кращих авторських проекти у кожній з категорій отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX 2015, який відбудеться у травні 2015 року у місті Бухарест, Румунія.

Наразі даний етап проводиться в Україні Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. Україна є повноправною країною-учасницею INFOMATRIX з 2009 року.

Детальніше з умовами Конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://nenc.gov.ua/766.html.

Освіта.ua
04.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів