Створено рейтинг інтелектуальних досягнень школярів

На сайті можна переглянути не тільки загальнонаціональний рейтинг учня, а й регіональний

Створено рейтинг інтелектуальних досягнень школярів

Міністерством освіти і науки та Малою академією наук створено Національний рейтинг навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Основною метою проекту є забезпечення моніторингу наукових досягнень учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах. Кожне змагання має свій коефіцієнт, а результат у цьому змаганні – свій бал. Кожний учень, який проявив себе на цих заходах, автоматично потрапляє до рейтингу. Так накопичуються бали, які формують "послужний список" школяра.

На сайті можна переглянути не тільки загальнонаціональний рейтинг учня, а й регіональний. Також є можливість встановити, який навчальний заклад, хто з педагогів вносить найбільший вклад у розвиток обдарованої молоді.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що створений рейтинг надасть можливість об’єктивно та прозоро визначати кандидатів на присудження премій, стипендій, грантів тощо.

Окрім того, рейтинг додасть юнацтву мотивацію, адже уможливить порівняння своїх здобутків із досягненнями інших школярів.

Наразі МОН і МАН пропонують громадськості апробувати Інтернет-ресурс і взяти участь у його вдосконаленні. Пропозиції та побажання щодо доцільності використання системи Національного рейтингу можна надсилати на електронну адресу [email protected].

Освіта.ua
04.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ххх
Наведений рейтинг не відповідає істинним показникам, бо частині учнів враховані досягнення 2014 року, а частині - ні!