Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Так чого всі тоді проти ЗНО. Тато начальник там ролі не має. Більше ЗНО - краще. Потрібно по всіх предмета ввести.
Ivan Barabash
Тих осіб, які пропонують реформаторські ідеї, потрібно направити у навчальні заклади для безпосередньої роботи з дітьми. І тоді, коли вони побачать усі проблеми, які впливають на якість рівня знань учнів, пропозиції для реформ, можливо, стануть більш реальними.
Игорь
Для Ivan Barabash: я підтримую вас на 100%, всі наші проблеми в тому, що люди я створюють реформи далекі від школи
Коментувати
Ігор
я вважаю, це просто відмивання грошей, як вкрасти у держави? да дуже просто, придумай не потрібну реформу і на неї виділять кошти) Краще дайте ці кошти на підвіз дітей, у нас завтра немає за що везти дітей до школи, бензину не дали, а ви все про реформи, створюєте якісь центри, це просто - ГАНЬБА!!!
Наталія Ігнатенко
А по великому рахунку - давайте будемо вже робити щось своє, а не тупо наслідувати руське ЕГЭ. Навіщо треба було йти за "братнім" сусідом, коли вся Європа вже років 6-7 тому відмовилась від тестів при закінченні школи і зараз випускники здають звичайні екзамени, які були в нас колись.
Ігор
Для Наталія Ігнатенко: я не проти ЗНО,але проти дворівневих тестів
Otto
Для Наталія Ігнатенко: дурню ви пропонуєте. Про які екзамени може бути мова, якщо учні списують, а вчителі ставлять субєктивні оцінки. Плюс екзамени суттєво зменшують шанс дитини успішно відповісти на запитання.
1
Для Otto: Ну, так, а чим тепер ЗНО не суб"єктивне? Ви п"яту частину бачили?
Коментувати
Ігор
хай себе перевірять, і хоча б 150 балів наберуть на ЗНО, а потім будуть вчителів перевіряти, скільки можна терпіти приниження, якщо вже вчителі вийдуть на майдан, тоді буде точно не солодко владі...
Сергій
Чомусь у директора ЗНО всі реформи стосовно розширення повноважень його організації!
1
Для Сергій: Так, грошей лікарчуку все більше хочеться.
Коментувати
Семен Мухін
Неадекватных детей с каждым годом становится все больше и больше. Сейчас наступило не простое для учителей время, когда каждый невоспитанный ребенок-хам может испортить жизнь педагогу, защиты не дождешься, могут оговорить, шантажировать. Учителей сейчас не уважает никто, ребенок всегда прав,даже когда и не прав. В былые времена обматерить учителя - такое только в кошмарном сне могло присниться. А сейчас? Обматерит ученик учителя, встанет, хлопнет дверью из класса и уйдет. А учитель проглотил... и дальше давай урок вести. Вместо того, чтобы защитить права учителей, наше МОН их сужает. Требуем защиты наших прав! Хотя собственно, наши чиновники не заинтересованы, чтобы наша молодежь уважала учителей, т. к. сами показывает пример этого неуважения.
Таня
Для Семен Мухін: згідна на 200%!Зараз кожна дитина"має право"робити що хоче:грати на мобільному телефоні під час пояснення вчителем теми уроку,слухати музику в навушниках,бігати по класу,голосно розмовляти і матюкатись,обізвати вчителя...Зробиш зауваження такий дитини-отримаєш від неї пропозицію заткнутись.Особий шик довести вчителя до істерики(бєлого каленія),засняти це на відео і потім всім жалітись який поганий вчитель-нічому не вчить,його,бідного, ображає,а ось і доказ!А ще є директора,які"радять"поставити такий дитині "відмінно", бо у нього тато чи мама займають високу посаду,то дитинка їх має бути відмінником,а те,що дитина не вчиться,то все вчитель погано викладає!Панове міністри,а чи не "виховуємо" ми в такий спосіб елітне бидло?І ще одне,а чи не зарано дитині йти в школу у 6 років?В дитини ще не має розуміння чого вона йде до школи, вона хоче гратись,а вчителі змушені її садити за парту.В дитини росте протест і в середніх і старших класах ми бачимо таке ставлення до вчителів.
Otto
Для Таня: +, то не протест росте, а проявляються елементи виховання дітей деградованими батьками
Гість
Так чого всі тоді проти ЗНО. Тато начальник там ролі не має. Більше ЗНО - краще. Потрібно по всіх предмета ввести.
Коментувати
Алла Капля
Навчальні екзаменаційні чи екзаменаційні...? Щось трохи не в ту сторону гнеться вся ця історія з підвищенням рівня знань учнів...скидається на імітацію бурхливої діяльності.
Семен Мухін
... це і є всі реформи? Що тільки не придумають, аби не підвищувати зарплату педагогам
11
А давайте якісні зміни почнемо із підвищення рівня зарплати вчителям в школах і університетах. тоді від них вимагатимемо щось......
Елена Онищенко
А коли будуть тести для чиновників міністерства? Я готова здавати тести після того, як здадуть їх люди які малюють програми для дітей при цьому не бачачи їх.
Анжела Гаврон
Для Елена Онищенко: Напевно кожен вчитель хоче побачити рівень знань, ВАС, шановні чиновники МО! Створіть центри для себе, а ми вже після Вас.
Коментувати
1
Замість того, щоб прибрати суб"єктивний чинник з перевірки тестів ЗНО, придурки напхали п"яту частину завданнями, при перевірці яких ніколи не буде одностайності. Ще й вчителів вони будуть екзаменувати - тьху - гидко працювати в сфері, працівників якої й за людей не вважають.
LUKE
Давай ЗНО для вчителів, і за результатами диференційовану зарплату!
1
Для LUKE: Дулю дадуть, а не диференційовану зарплату. Невже не зрозуміло, що це ще один спосіб принизити вчителя. Можна подумати, що от проекзаменують вчителів, і учні одразу ж стануть краще вчитися.
Гість
Так чого всі тоді проти ЗНО. Тато начальник там ролі не має. Більше ЗНО - краще. Потрібно по всіх предмета ввести.
Олена
Я особисто не проти ЗНО для дітей, але не так, як у нас. 1. Чому вся відповідальність за реєстрацію на ЗНО знову "падає" на школу (вчителі ж не мають своїх обов’язків, вони повинні займатися обов’язками центру ЗНО і заробляти їм гроші). 2. Чому не випущенні набір тестів цього року, нехай в n разів більший, але ж кожна школа має напрямок і діти мають знати, що саме потрібно їм здавати. 3. Чому вчителі мають бути спостерігачами на ЗНО, це ж не об’єктивно (тому що мусять). А заробітну плату можна вчителям і не платити, вони ж потерплять, вони ж виховують майбутнє, вони ж інтелігентні люди, які ледве виживають у цих умовах. А ну давайте попробуємо дати їм ЗНО, нехай ще собі закриють рота, будуть боятися! Для того, щоб зробити зміни, які дуже!!! потрібні в нашій освіті, треба хоча б поїздити по декількох міських і сільських школах і поговорити з людьми, а пізніше вирішувати! Якщо ми хочемо об’єктивності в ЗНО, то воно повинне бути через Інтернет
Коментувати