Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тортилла
Если вы все не боитесь экзаменов, ТАК СДАЙТЕ УЖЕ ИХ и не стоните здесь. Покажите, что вы квалифицированные специалисты. Разве это сложно для профессионалов? МАНы дебильные пишете - ничего, в олимпиадах продажных участвуете - нормально. А зашла речь о РЕАЛЬНЫХ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ знаниях, сразу подняли хай на всю страну. Какая разница, кто инициирует создание ЗНО для учителей Пойдите, напишиете на 200 баллов и плюньте им в рожу!
Гість
Для Тортилла: Ви праві, це б показало що винуваті не вчителі.
Игор
Для Тортилла: для мене не має проблеми в тестах, є проблема в тому, що на ці центри виділять колосальні кошти, які могли піти на школу, і вчителі постійно проходять перетестацію, то для чого дублювати структури, тільки для того, щоб відмити кошти!!!
зно для всіх
Для Тортилла: ні,не погоджуюсь . Якщо робити зно -то для всіх! Хай лікарі складають хімію і біологію , інженери -математику й фізику , ну а чиновники хай хоч зно з укр.мови.Всі ,всі на зно !" Разве єто сложно профффесссионалам"???!!!
Коментувати
Анжела Гаврон
Давайте затюкаємо того нещасного вчителя з мізерною зарплатою до повного "вимирання". Конкурси, олімпіади, семінари, методобєднання.... уроки. А ви панове, такі мудрі у МО не бажаєте тести скласти чи екзамен за шкільною програмою? Слабо? Грамотність у Вас перевірити не завадить, тай тести з інших наук щоб склали. НЕ З ТОГО ПОЧИНАЄ НАШ МІНІСТР ПОРЯДОК НАВОДИТИ. ВИ ПРОГРАМИ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ, ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ГІДНУ ЗАРПЛАТУ, А ТОДІ ВЖЕ МОЖНА І ЕКЗАМЕНИ СКЛАДАТИ. ГАНЬБА ТАКИМ ЧИНОВНИКАМ У МО!
Ганна Кісілюк
Для Анжела Гаврон: Пані Анджело! Повністю вас підтримую.
Коментувати
Анна
Люди в школі не працювали, дітей не бачили, з дурнуватими підручниками не розбирались, батьків не просили уклінно звертати увагу на виховання своєї дитини, до вершини пафосного абсурду "вчитель року" не готувались, ман з-під палки не писали, не вислуховували недоречних і безглуздих порад від методистів, не слухали крики керівництва про рейтинги району, не ... Та здамо ми ці ваші екзамени. Але що ви цим в освіті реформуєте? Ви собі це запитання задавали? Хтось коли-небудь скаже:"Давайте збережемо вчителя, який з року в рік, за будь-яку зарплату і т.д. ". Дайте нам просто спокійно вчити дітей, ми можемо це робити і робимо. Діти постійно приходять в школи, дякують, перед відїздом в АТО приходять прощаються, прапори з побажаннями з фронту ДЛЯ ШКОЛИ І ВЧИТЕЛІВ передають, не в міністерство освіти. Тільки чи довго ми будемо мовчки спостерігати як над нами просто знущаються і принижують? Не факт, що довго. Подумайте краще над тим наскільки доречно розпочинати реформи саме з таких кроків.
Elena Logonyuk
Для Анна: Умница Анна ! Спасибо, конкретно и по сути!
Олекса Позняк
поки квыта-совсун в мусорке не покатаем толку не буде
саме так
Для Олекса Позняк: а інші, а ті, хто був? А ХТО прийде?
Коментувати
Ликерія
Чому завжди придираються до вчителів?Вони в чому винні? Перед тим як робити перевірку знань вчителям краще б подивились як оплачується робота вчителя...Заробітня плата мізерна..А роботу виконувати треба якісно.( в мене мама вчителька) Ще й потрібно тратити свої кошти на підручники і тд..Вчительська робота-це постійні нічні перевіряння зошитів.Ви придумайте як покращити вчителям життя а не ускладнити. Не збивайте злість на Вчителях.!!!!
Логопедик
Для Ликерія: А государству разве нужны образованные украинцы? Управлять ими тогда булет трудно, и на майдан пойдут под другим лозунгом! А квиту это надо?
Коментувати
степан
Да і проблема не в учителях...проблема в відсутності бажання вчитись самих дітей...
Адріана Химинець
Для степан: А ще проблема у програмах по яким ми вчимо дітей!
Коментувати
степан
Шановні,я закінчив школу 15років тому,клілька тижнів тому,заради цікавості вирішив пройти онлайн тести ЗНО з географії...набрав 170балів,це при тому що останніх питань 10не розв’язував,за браком часу...
АЛЬМІРА
А МОЖЕ НАМ ДОСИТЬ ВЖЕ МОВЧАТИ!!!!!!!!!!!! АМОЖЕ РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО ПОГАНІ БО ВИШІ ТАКИХ "УЧИТЕЛІВ" ВИПУСКАЮТЬ, ОСОБЛИВО ВСЯКІ ФІЛІАЛИ. А МОЖЕ ДЛЯ "ВИКЛАДАЧІВ" ВИШІВ ЦЕ ВЛАШТУВАТИ? БО МАГІСТРИ МОЖУТЬ НАБРАТИ НА ЗНО ТІЛЬКИ 150-155 БАЛІВ. ПЕРЕВІРИВ З ЦІКАВОСТІ
практично вчительська молодь
Для АЛЬМІРА: РЕЗУЛЬТАТИ ТАКІ ПОГАНІ, БО УЧНЯМ ТА ЇХНІМ БАТЬКАМ 11 РОКІВ НАС..... НА ШКОЛУ. А В КІНЦІ 11 КЛАСУ "ВМИКАЄТЬСЯ КОРОНА" - І ГАЙДА НА ЗНО (ВГАДАЮ :)) ..... 90% особисто моїх знань я не передаю нікому - брати спочатку не хочуть, а в старшій школі - вже не можуть....
almira
погоджуюся! але я маю на увазі,що вузи не дають знань, і молодь приходить у школу не знаючи свого предмету
практично вчительська молодь
так вузи - то інша проблема... ми говоримо за середню освіту і вчителів, з яких знову хочуть "зідрать" гроші. Коли директор бере на роботу вчителя - він бачить рівень його знань. А далі він вирішує: брати його на роботу чи ні.
Коментувати
Татьяна
А МОН Украины не хотел бы пройти тесты "в добровольно-принудительном порядке"?!! И проверить их самостоятельно, т.е. бесплатно... "чтобы не было мучительно больно за бесцельно прожитые годы"! Сколько уже можно экспериментировать? "Аби не мовчки"...
Павлович
Прізвища "учасників засідання,що внесли ПРОПОЗИЦІЇ"- В СТУДІЮ ! Народ повинен знати своїх "хероїв".
Ну і що ти зробиш
Для Павлович: Прочитаєш і що далі. чиновники тому і давлять вчителів, що розуміють. що вони нічого не зроблять
Коментувати
Марина Подгайная
Тестов не боюсь, но либо наивность, либо цинизм реформаторов сильно раздражают: объективно 50 % учителей их просто не сдадут – и что дальше? Всех разогнать? И кто придет на такую зарплату? Ау, молодежь, кому тысяча грн в месяц нужна? Или все сдадут, но по старой схеме: группа заплатила – группа сдала. Остается, увы, только привычная мысль о «правильном» освоении бюджетных денег.
Англiя
Чому нашим чиновникам не взяти б приклад з Англii,де покращують атестацiю вчителя, думають про його здоров’я. Вважають,що навiть вiдкритi уроки - це стрес для вчителя Англii,але там точно знаю корупцiя не проходить...
Otto
Для Марина Подгайная: Та що ж ви так, пані. Не можна розганяти тих "50 % учителей их просто не сдадут". Їм просто треба збільшити зарплату, десь так до тисяч десять, а ще краще двадцять. Від такого стимулу нейрони їхнього атрофованого мозку раптово проснуться, почнуть надсилати сигнали і піде ланцюгова реакція у вигляді шаленого потоку знань. Отут, пані, головне вловити цей довгожданий момент і з вигуками осанна направити цей потік на учнів.
Клин К.М. Клин К.М.
А речь-то и идёт о сокращении количества учителей... . В 12-ти летнюю школу примут процентов 30 учащихся, в профессиональных и проф-технических 10-ти летках учебную программу упростят - необходимость в нынешней численности школьных педагогов и отпадёт... . Вся это подготовка прикрывается трескотнёй, типа: концепция, стратегия, дорожная карта, чё там ещё? Чтобы панику заранее не сеять.
Коментувати
Вчитель
Не знаю, на скiльки це правда,але вiдомо,що ЗНО добре лише тим учням,що добрi мають знання( iхнi бали не збережуться),а тi учнi,в яких слабi знання,можуть купити собi навiть бiльше балiв i теж пройдуть ЗНО. То яка рiзниця мiж екзаменами i ЗНО? Можливо, це брехня?
Вчитель
Вибачте, виправляю-( iхнi бали збережуться).
Otto
Для Вчитель: А поділіться тут з нами як купити бали ЗНО ;)
Коментувати
Volodymyr Kolisnychenko
Немає чого боятися тому, кому немає чого приховувати. Я не проти, створіть екзаменаційні центри для вчителів, хай так. Але задумаймось на секунду, скільки ресурсів на це потрібно? Чи не краще використати їх на РЕАЛЬНІ зміни на краще? Хіба мало вчителям дістається і без того? Атестація, переатестація, перевірки, куча непотрібних папірців і т.п. А про психологічний аспект цієї роботи взагалі краще мовчати. А зарплатня яка? Копійки? Спочатку дайте ресурси, а потім запитуйте. Така особисто моя, суб’єктивна думка.
Анжела Гаврон
Для Volodymyr Kolisnychenko: Підтримую! Створіть умови праці сучасні, а не вимагаєте новітніх технологій на пальцях!!!
Коментувати
Олекса Позняк
Дефицит бюджета только нафтогаза 103 млрд грн! Часть солдат в летней обуви! А вы создаёте экзаменационные центры, набираете своих подруг в сотрудники, платите им повышенные оклады-пенсии за секретность, пилите новые миллионы, расширяйте и укрепляйте бюрократию - вот они патриоты при власти.Ни одну копеечку не пропустят-всё украдут.Вместо того чтобы реально реформировать придумывают схемы растаскивания денег у голой босой украины
!!!!!
Для давня вчителька: Дуже правильно пишете,пiдтримую Вас! Так лише може писати той, кому вiдоме життя школи. 500%!!!!!!!!!!!
!!!!!
Для Евпраксiя:Шановна, з Ваших слiв зрозумiло: вiд школи Ви далекi,пишете не зовсiм грамотно.А’ щодо вчителiв,то вони на кожному уроцi поновлюють своi знання,готуються до урокiв. Професiю вчителя неможливо порiвнювати з iншими...Вчителi завжди як не з книгою, то з зошитами учнiв,конспектами,комп’ютерами...Екзамени - це кожен урок перед учнями...
Гість
ой я вас умаляю. вы что никогда переатестацию не проходили. коррупция нас спасет. мы всегда группой по сто гривен с носа скидывались и все нормально проходили. у нас учительница была. так она на уроки не то что конспекты учебник не носила. и нормально получила определенную категорию. так что успокойтесь дорогие коллеги. просто теперь сдавать будем не 100 гривен а двести
вчительська молодь
Для Гість: ви - не вчитель! Ви, мабуть, не зовсім успішний учень, який просто ображений на вчителів. Ми ж для своєї роботи, не лише душу й серце у жертву приносимо, а і зарплатню... на книжки... зошити.... папір.... все для дітей!!!
практично вчительська молодь
... а що Гість не так сказала?!?! До чого ви "приклеяли" книжки та ручки. Ви що, не проходили курси підвищення кваліфікації?
Коментувати
давня вчителька
Судячи з усього, в колегію входили люди, яких свого часу "крєпко обідили" вчителі. І от, нарешті, прийшов відплати час! А ми вам екзамени, а ми вас рилом в болото! Ми ж видерлись на найвищі щаблі в освіті, і скажемо по-секрету, що нічого більш не вміємо, аніж керувати освітою! Не дай бог, покажемо свою бездіяльність. Тоді що? В школу,до дітей? Е,ні!!! Одведи і сохрани! А якщо серйозно- проблеми в освіті великі. Вчителі добре знають їх причини і пропонують шляхи вирішення. Але слухати нас ніхто не хоче. По-перше, це вдарить по самолюбству тих, хто складав програми і писав і затверджувв значну частину підручників, по-друге,докорінна зміна в системі освіти просто не по силах нинішньому чиновництву. Зізнатись в цьому бояться, тому піднімають власну самооцінук за рахунок неадекватних кроків, ціною приниження вчителів, недовіри. до них. Шановні, щось треба робити! Ми ж не овечки, яких ведуть на заклання!
Євпраксія
Для давня вчителька: Щось я не дуже розумію Вашого невдоволення. На будь якій роботі знання постійно оновлюються і перевіряються контролюючими органами, атестаціями та різними ситуаціями. Якщо бухгалтер не знає законів, робить помилки - його звільняють і всі вважають це цілком нормальним. А судячи з того, як тут всі почали кричати про "неповагу", "дурню" - то це свідчить про Ваш страх не скласти іспити. Скажіть мені, шановне панство, коли це перевірка знань стала недовірою, виходить, що Ви на кожному уроці не довіряєте учням. Якщо Ви освідченна людина- пишайтеся своїми знаннями, а якщо Ви "нічорта" не знаєте - сидіть тихенько і вчіть !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НМ
Для Євпраксія: А можно все- таки повежливее? Может, нужно уважать и чужое мнение тоже? Для давня вчителька- Вы - молодец! Спасибо Вам! На 200% поддерживаю!!
давня вчителька
Та причому тут наші знання чи незнання! Ми ж не про те! Не переживайте, знання у мене є, і не боюсь я ніяких екзаменів! Справа в тому, щоб замість, щоб вирішувати першочергові і нагальні питання, знову взялись за другорядне! Повірте,потрібно дещо набагато більше, ніж просто набір знань з предмета , який викладаєш, щоб мотивувати дітей до навчання, щоб вони мали достатньо можливостей і часових, і матеріальних ( забезпечення НОРМАЛЬНИМИ підручниками, дидактичними матеріалами, технічними засобами) для грунтовного навчання! Та й поведінкова складова наших дітей бажає бути моральнішою. А це вже не завжди вчитель. Подивіться на багатох батьків! То що ви хочете від дітей? ЯК ЦЕ ВИРІШИТИ? А екзаменатори у нас є щоденно-це діти. Вони дуже добре бачать-є у вчителя знання чи ні. Це не бухгалтер , який сидить у бумажках, і ми може в будь-який момент відкрити закон і прочитати. Ми завжди в екстремальній ситуації. Нам потрібно діяти тут і в цю мить.
Коментувати
Вася
Найбільшої дурні вже і придумати не можна!!!!! Маю знайомих учителів , які є прекрасними знавцями свого предмета, а от навчити дітей не можуть, бо не вміють знайти підходу до дітей. У них постійні проблеми у відносинах з дітьми та їх батьками. Те, що вони добре володіють наукою, не є свідченням того, що їх знання будуть передані дітям. Якщо в школах залишити лише таких - значить добити освіту повністю. Дітей потрібно навчити вчитися, здобувати знання, а не бути для них ходячою енциклопедією.
Ірина
Для Вася: Згода! Але як це донести до чиновників?
Коментувати
olga
скільки вже можна знущатися над вчителем.щодня видається якась безглузда пропозиція,концепція.Таке враження , що це не міністерство,а палата № 6,де всі Наполеони від освіти
Родион
Создадут экзаменационные центры по образу и подобию современных МРЭО (водительские права). Там большие наработки вышибания денег имеются.
Олег
Для Родион: Не погано було б передати проведення кваліфікаційних екзаменів на отримання права управління транспортними засобами від MРЭО до незалежного центру тестування.
Коментувати