МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява

У Міносвіти заявляють, що не мають жодного стосунку до конкурсу "Клас майбутнього з ЮніорБанком"

МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява

Міністерство освіти і науки наголошує, що не має жодного стосунку до комерційних проектів та конкурсів. Про це йдеться у заяві МОН, що викликана зверненнями від громадян та запитами ЗМІ щодо проведення серед українських школярів конкурсу "Клас майбутнього з ЮніорБанком".

"З цього приводу Міністерство офіційно заявляє, що жодного стосунку до комерційних проектів, зокрема, й до названого вище заходу, не має. Проведення цього конкурсу – приватна ініціатива комерційної структури, що, вірогідно, у такий спосіб намагається просувати свої послуги", - йдеться у заяві освітнього відомства.

У МОН наголошують, що організатори конкурсу не зверталися до міністерства за сприянням і не погоджували з МОН України його проведення.

"Міністерство освіти і науки закликає керівників місцевих органів управління освітою та навчальними закладами, педагогічні колективи та батьківську громадськість селективно підходити до участі в різноманітних проектах, що пропонуються бізнесовими структурами задля досягнення певних цілей", - зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
27.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Игорь Соломонов
А соняшники, руськіе медвежонкі і сови? З дітей гроші збивають за участь
Ніколаєнко
КВИТ и ГЕВКО постоянно нарушают действующие нормативно-правовые акты! И в этом случае с лицензией также! Неужели этот бред девочки с улицы и какой-то Нионилы(не работающей кстати в МОНе) может быть основанием отзыва лицензии? Только компетентный орган - Государственная инспекция может проверять учебное заведение и только она может вносить предложения по изъятию лицензии! Нынешнее некомпетентное и воровское руководство МОН не только грубо нарушает правовые нормы , но и само действует как банда!!! Квит, Гевко и Совсун - вон из МОНа !!! Этого требуют учителя, родители, студенты, преподаватели и ученые! ЯЦЕНЮКУ нужно быть внимательнее в выборе кандидата на пост министра образования!