Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
так,отож!
Мабуть, у Полянського внуки почали навчатись в школі і він, врешті-решт. побачив чому там вчать. Почекаємо, поки доростуть до середніх класів, тоді, можливо , звернуть увагу і на програми в цій школі. І т.д....
Тетяна
Цікаво,які предмети планують "інтегрувати"? Чи на краще?
Вчитель
Для Тетяна: А ви не знаєте які?Догададйтесь які,з яких предметів почалось скорочення...
Коментувати
?!!!
Знаєте як робиться звуко-буквенний аналіз слова у 2 класі? Спочатку записуємо слово, потім будуємо модель фішками (рисочками і кружечками), ділимо на склади, визначаємо кількості букв, звуків та складів, далі записуємо слово у транскрипції (з позначенням і м*яких, і подовжених приголосних), потім виписуємо транскрипції звуків: спочатку - голосних, потім приголосних, окремо - дзвінких, окремо - глухих. Як ви думаєте: діти знають, що роблять? А вчителі?
саме так
теперь бы разгрузить программу средней школы так, чтобы у детей было время на формирование навыков. Устойчивых навыков. Тогда можно будет дальше о чём то говорить. И, всё ж таки, детям, которые в силу различных обстоятельств, учиться не могут, нужно дать мастерство в руки...
Сподіваюсь
Для саме так: Не зважайте на Геннадія... Він навіть не знає, що ставка в учителя початкових класів не 18, а 20 годин. Крім того, піднімається проблема не скорочення годин, а розвантаження навчальних програм і зменшення кількості навчальних предметів. Можливо ці предмети будуть інтегровані.
саме так
Для Сподіваюсь: мої казали, що у початківців ставка 18 годин. Ні?
Софія
Для Сподіваюсь: Шановний ( а),а ви в освіті працюєте ? Відповідно до ст. 25 ЗУ «Про загальну середню освіту» педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу та форми власності складає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку, незалежно чи то вчитель початківець, чи вчитель середньої та старшої ланки.
Коментувати
Незнайомка
На мій погляд, порушений принцип доступності навчання як у початковій, так і в основній та старшій школі. Матеріал, що колись вивчався на уроках географії у 6, 7 класах, зараз вивчають діти на природознавстві у 3 класі. Хто вчитиме те, що незрозуміло? Втрачається мотивація до навчання. Нині чинні програми дано засвоїти далеко не всім учням. Матеріал з кожного предмета повинен подаватися учням доступно, зрозуміло, логічно і послідовно. А ми замість цього "вбиваємо" в дітях бажання вчитися.
N
НАРЕШТІ. Якби ще й до змін підійшли з розумом. Тим більгше, що є що брати за основу ))) Вальдорфские школы работают по принципу «неопережения» развития ребёнка, но предоставления всех возможностей для его развития в собственном темпе. Большое внимание уделяется духовному развитию всех участников учебно-воспитательного процесса. Учебный материал подается блоками (эпохами), но день на всех этапах обучения (от яслей до семинарий) разделён на три части: духовный (где преобладает активное мышление), душевный (обучение музыке и эвритмическому танцу), креативно-практический (здесь дети учатся в первую очередь творческим задачам: лепить, рисовать, вырезать из дерева, шить и так далее)
Учитель
Нарешті визнали! І не тільки програми початкових класів, а в основній та старшій!!! Така кількість предметів і така перевантаженість програм якість освіти забезпечити не може. У школі з кожного предмету така ситуація: нова тема, нова тема і контрольна! А де час на вироблення навиків, закріплення, підготовку до контрольної - нема!!! Однак впевненості у тому, що бодай якісь позитивні зміни настануть, немає! І що з того, що МОН планує? МОН уже так "розвантажило" учителя та учня, що дихати немає сил !!! Як там кажуть:"Не тратьте , куме, сили? То все балаканина...
Геннадий
Настоящее название статьи: "Міністерство планує залишити вчителів початкових класів без ставки".
Олекса Позняк
Для Геннадий: Причому тут ставка?Заберуть дурню додадуть математику. Чому б і ні?
Геннадий
Для идиотов, просто так ставящих минусы: для тех кто не умеет читать, для тех, кто при виде моего имени писает кипятком (каждый может выбрать себе по вкусу): цитата статьи: "Робоча група ... обговорила ... можливості ... скоротити кількість уроків у розкладі школяра". Объясняю: количество уроков в расписании школьника - это часы, которые ведет учитель. Если этих часов 18 - это ставка. Но у учителя начальных классов забирают музыку, английский, физкультуру, основы здоровья и другое по инициативе директора и оставляют 18-19 часов, чтоб не сдох с голоду. Если еще министерство заберет часы, то у учителя ставки не будет. Вот так-то.
саме так
Для Геннадий: у меня трое знакомых Геннадиев, которые мне очень дороги. А Вы вот так сразу уничижаете это имя((. И следущее-дайте, пожалуйста, ссылку на ту статью, из которой Вы выбрали цитату!!!
Коментувати