Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Расмус
Який жах! Сам пише з помилками... "Харківаський"... У слові "інституту" помилка... Мабуть, так поспішав висловити своє незадоволення, що не було часу виправити помилки....((((
Олекса Позняк
Сколько бюджета это падло попиляет с дружками, сколько взяток занесут! А я с женой сало в банки закручиваю быстрорастворимые супы покупаю, и тёплые вещи уже у всех знакомых позабирал. Гнида обеспечь сначала армию а потом свои дебильные эксперименты. И главное деньги ему находят, а на солдат с протянутой рукой просят
Анатолій Копишинський
Для Олекса Позняк: Гарні слова )))
Вчителька
Не переймайтесь, даремно, дорогі колеги! вони нас і цим не залякають. Я 15 років викладаю математику в школі І-ІІ ступеня і напряму до ЗНО відношення не маю. Але задалась ціллю перевірити свої знання: переглянула формули за 10-11 класи, відкрила завдання ЗНО з математики 2014 року і без всякої допомоги 196 балів, останнього завдання (з параметром) я принципово не виконувала. Нічого страшного там нема, а якщо трохи підготуватись, то і поготів. Ми ж з чимось у голові йшли до інститутів і свідомо обирали свою професію.
Коментувати
юрій
як на мене ліпше здати в формі зно ніж здавати той дибілізм що ми здаємо зараз на курсах
Марія
Для юрій: Підтримую. ЗНО і більше ніяких писанин.
Тетяна
Підтримую. Я б краще здала ЗНО, ніж згаяла три тиждні на нікому не потрібну писанину
училка
Краще ЗНО ніж стоси писанини!!! Тільки так, як учні складають, щоб методисти не знали завдань!!!
Коментувати
Анатолій Копишинський
Знущаються над бідним вчителем як тільки можуть,а пан Квіт обіцяв "Золоті гори" і менше бумажної роботи,і зарплати відповідні.А получаєм "бублик з диркою".Ніхто не бачить з тих міністрив і їх заступників як живе проста школа і ніхто бачити не хоче.Шкода шановні ,шкода.Через рік - другий школа взагалі "помре" особливо сільська через їхні "довбані " реформи і концепції розвитку((((((((((((((((((
Маринка
Дивлюсь на фото, така самовпевнена пихата ро..а. Мабуть, повішу на холодильник, щоб зайвий раз, коли вночі відкрити захочу (не сплю довго, до уроків готуюся), не захотіла й думати про їжу. Хоч якась користь вілд лікарчуків буде.
Irina
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Prezidentu_Ukrayini_ta_Premierministru_Ukrayini_Vidstavku_ministra_osviti_i_nauki_Sergiya_Mironovicha_Kvita/share/?new ПОДПИСЫВайте , если вы хотите что- то изменить .
Петро
18.06.2014 р. Прес-конференція Лікарчука (лише дві фрази). «Так от, із 69400 абітурієнтів 56 балів отримало лише 87 осіб на всю Україну, або нуль цілих і одѝнадцять десятих відсотки від загальної кількості тих, які складали цей тест». Коментар: власне, 87 : 69400 = 0,0012536… ≈ 0,13% - нуль цілих тринадцять сотих відсотка, а «одинадцять десятих» звичайний розум взагалі не сприймає незалежно від того, де поставити наголос. «Попереднє керівництво Міністерства освіти і науки багато говорило про реформи в вивченні іноземних мов. Ввели вивчення іноземних мов з другого класу, другої іноземної мови з п’ятого класу. Реформ немає». Коментар: Якби Лікарчук цікавився шкільною освітою, то знав би, що Типові навчальні плани початкової школи передбачають вивчення іноземних мов з 1 класу. Таких «шедеврів» у Лікарчука достатньо. Так що повернемося до класики. О.С.Грибоєдов, «Лихо з розуму», Чацький: «А судді хто?».
1
Дійсно, юридичних підстав для такого тестування немає. Самодур лікарчук багато на себе бере.
гигиги
Був нещодавно на курсах. Якась "викладачка" Інституту ПО прийшла читати лекцію. З листочками та текстом ще на друкарській машинці зробленими. Листочки переплутались. Вона схвильовано але зверхньо пробувала нам надиктовувати "це дуже важливо, це особистісно орієнтована освіта....", але ж для більшості з нас - це відомі і уже втілені прийоми та підходи. Не важко було побачити, що цей "викладач" не має жодного поняття в педагогіці і реального досвіду роботи в школі чи ВУЗі. Корисніше було б піти в музей чи купити книгу, але бабуся невблаганна - дві переклички, як на зоні, і невпинне диктування для стін. Ось такі проголосували за ЗНО для вчителів? Почніть з себе!!!
1
Ничто не вечно под луной, а в Украине, вообще, все министры и их прихлебатели достаточно быстро меняются. Скоро и ликарчука ... метлой погонят.
Ольга
Нова концепція, ліцензування, атестація, ЗНО, щорічні курси - і підете, творці нового, самі вчити дітей у школи, бо в такому "дурдомі" ніхто не залишиться працювати!
Serq
Все - нарешті те, чого ми так боялись здійснюється - освіта в Україні впала в глуху КОНЦЕПЦІЮ! Рідному ХОІППО респект і уважуха.
наталія
Почніть з себе пане Лікарчук покажіть приклад який ви освічений бо придумати та втілювати такі рішення багато розуму не потрібно значно більше треба розуму, щоб школи забезпечити матеріальною базою, вчителів належною заробітною платою,створити комфортні умови в школах. І після цього можна вимагати.Дякувати тим областям, що не підтримали рішення, а повернулися лицем до вчителя .Ці керівники заслуговують поваги,а Лікарчуку ГАНЬБА!!!!
Ольга
Лiкарчука першого вiдправити здавати ЗНО! А потiм оприлюднити результат! I це пiсля статтi про знущання над учителями!
ВЧИТЕЛЬ!
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Prezidentu_Ukrayini_ta_Premierministru_Ukrayini_Vidstavku_ministra_osviti_i_nauki_Sergiya_Mironovicha_Kvita/share/?new
ВЧИТЕЛЬ!
ПІДПИСУЙТЕ ПЕТИЦІЮ ЗА ВІДСТАВКУ КВІТА!ПОТРІБНО МІНІМУМ 200голосів!
Rita
Впевнена, що пан Лікарчук ні з одного предмета ЗНО не здасть. Тільки необізнана людина може отримувати задоволення від приниження інших.
Знаємо ми ці інститути
Я знаю, як будуть проходити цы тести. Збираємось на курсах гривень по 100-500 (такси не знаю), віддаємо присутній на екзамені комісії. Комісія мовчки хвилин на 20 виходить з аудиторії, перед цим давши правильні відповіді, або просто виходить, всі разом обговорюють кожне питання, вибирають правильні відповіді, дістають довідники.
Gendef Lov
Для Знаємо ми ці інститути: Це Ви про себе написали? Про свій рівень професійних знань? А Ви часом не з такої "комісії"? Вважаю, що не потрібно усіх ...в одну канаву закопувати ( це я про різні інститути, викладачів та методистів). Думаю, і там є нормальні спеціалісти.
Знаємо ми ці інститути
Для Gendef Lov: Може там і є нормальні спеціалісти, не знаю. Працювала за своє життя в 3 областях. У всіх інститутах одне і теж - здавайте гроші гроші гроші!!!! На інститут, на кураторів, на золоті ланцюжки.... Ніхто не відмовився. А ЗНО я здам, не боюся. У мене завдання ЗНО з мого предмету за всі роки в кабінеті на видному місці, завжди розв"язую майже на 200 балів хвилин за 10. (Якщо б думала 2 години, думаю, було б 200 балів завжди). Тільки ще жодного року не було, щоб не було зауважень до самих тестів - або питання некоректні, або 2 відповіді правильні, або дають неправильну відповідь, як правильну.
Коментувати
спочатку мама
Харьков отказался?!?!? Хорошо, пусть и в формате ЗНО, НО ПУСТЬ СНАЧАЛА ПОКАЖУТ ПРИМЕР ЛИКАРЧУК, РЕКТОРЫ И ПРОРЕКТОРЫ АКАДЕМИЙ последипломного образования и другие сотрудники этих заведений, НАЧАЛЬНИКИ, МЕТОДИСТЫ отделов образования, ДИРЕКТОРА ШКОЛ - те, кто больше всех рассказывает , как надо учить детей, а вот с практикой ой как сложно!
школа
Не розумiю,чому така "розправа " над учителями? Вони,що освiту ще не завалили,а МО так хочеться...Хiба у даний час немае чим займатися? В Украiнi проблема тiльки з учителями? А вiйна? Дивно,що скiльки б ми не писали,але нiхто не звертае уваги,ми що - нижчий клас?
ооо
Для школа: Нашим чиновникам байдуже,що у краiнi, а вчителi для них- нiхто! Чиновники також люди i iм треба за щось жити, "заробляють на хлiб ".
Коментувати