Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сільська вчителька
Харківяни точно знають як проходять ті тести і не ведуться на ініціативи ненаситного Лікарчука. а нам тепер убогим полегшать життя: курси щороку-заплати. стажування-заплати.зно-заплати. а чи коонтракт підпишуть-питання відкрите. пан лікарчук хай не тести здає. а пройде детектор брехні. щоб ми всі могли дізнатися справжні мотиви реформатора!
Я.А.
6 закладів післядипломної освіти, зокрема Хмельницький, Івано-Франківський, Закарпатський, Тернопільський, Харківський та Полтавський інститути післядипломної педагогічної освіти відмовились від цієї пропозиції.... Респект и уважуха им, говоря языком нашего подрастающего поколения.
Гретхен
Ой , Мефистофель, ой, выдумщик! Когда уж тебя люстрируют? Жду не дождусь!
Мудрiсть
Вiдмовилися тi,якi не займаються корупцiею,мають повагу до вчителiв i не бачать помилок у своiй роботi,бо вона на найвищому рiвнi,за що вчителi дуже iм вдячнi!
Нескладушки-невладушки
Для Мудрiсть: згідна. Молодці, що не побоялись насмілитись висловити тверезу думку, яка йде всупереч "творчим реформаторським" ідеям освітянських гуру. Молодці, що реально сприймають ситуацію в освіті і не трясуться за свої крісла.
Коментувати
Нескладушки-невладушки
Ще вчора МОН складало листи про припинення знущання над вчителями, а нині - ось вам!!! Черговий фарс. А що після? Вчителів з роботи звільните чи на переатестацію відправите? Так це буде масова подія, а понизити категорію не так просто з точки зору закону. А що ви зробите з тими вчителями зі шкіл І-ІІ ступенів, які десятками років не читали предмети за 10-11 клас? Фактор "забування" і відсутність практики зроблять свою справу. В МОНУ що, проблем інших немає? Програми непідйомні для більшості дітей терміново переглядати потрібно. А тут далі вчителів дрюкати збираються. Це - реформи???
Я.А.
Для Нескладушки-невладушки: Поддерживаю Вас. Не переживаю, знаю, что сдам. Но это так унизительно, когда тебе как специалисту не доверяют те, кто должен помогать и поддерживать - родное министерство.
Арістотель
А я, в принципе, переживаю. 20 лет читаю на 1 курсе коледжа мировую литературу (это 10-11 клас) материал 5-9 уже не знаю, потому, что программа менялась, а смысл учить то, что мне не нужно по работе?
Оксана Проселкова
Підтримую юридичний захист учителів на всіх рівнях.
Коментувати