Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Игорь Соломонов
Да школи валяться, інвентар ще з СРСР, ставки не у кожного 100$, а вони на Фінляндію дивляться... Спочатку до Гондурасу дорости потрібно.
просто я
а еще они забыли сказать.что по уровню зарплаты мы находимся среди стран мира на предпоследнем месте..зарплата за границей порядка 3000-10000 евро. и никто не пишет конспекты (выдают готовый конспект-костяк,остальное по желанию можно добавлять от себя),поэтому есть единые стандарты,в классах есть учитель и воспитатель, не более 15 чел..и т.д. тогда можно требовать что-то..и никто не готовит детей ни к каким конкурсам..и вообще за бесплатно не сделают и шагу..а наши, ни дня не проработав в школе, -только и знают проверять и требовать...все не так им, а показать самим-зась....
Наталя
А хтось подумав про те, коли виконувати навчальну програму, коли ходити на уроки, якщо кожного року курси, підтвердження що я не дибіл на базі іншої школи. Здається, що діти в освіті заважають вчителям писати несуразні звіти. КОЛИ ЧИТАТИ ТАК ПОТРІБНІ ДІТЯМ УРОКИ. Шановні реформатори, схаменіться, не забувайте, що таке школа, дайте спокійно і добросовісно працювати. Більше довіри педвузам, адже кожен зацікавлений у результаті позитивному!!!
Не тільки в Росії дві біди - дураки і дороги
Та засовсуньте ви тоту совсун кудись в якийсь Оксфорд. Хай довчиться сприймати реальність і навчиться розуміти, що ніякі совсун з такими новаціями до добра ні призведуть.
РЕйн
Кого ж тоді Педуніверситети випускають? Лошарів, яким кожен рік необхідно кваліфікацію підвищувати?
Та мало якої дурні не придумає
На всяку дурню звертати увагу, ще не одну рехворму пережили і ще всяких рехворматорів витримаєм
Капец
Если каждый из нас раз в год будет "повышать квалификацию" в других учебных заведениях, то учебный процесс превратится на такие качели, что ни нам, ни ученикам мало не покажется. Вы издеваетесь, господа из министерства, или у вас план такой?
Йду зы школи, задовбали
Господи, не дають працювати, займатися улюбленою справою. Все життя, скыльки працюю, всы намагаються вчити, робити винуватою, розказувати, що я щось роблю не так. Все, шукаю ыншу роботу. Вже сили немаэ - мало того, що копыйки платять, так зновурызны Сосуни придумують чергову наругу над вчителем.
samaposebe
Для Йду зы школи, задовбали: беріть й мене с собою. Мало, що директори вважають себе князьками, морально знущаються над вчителями, методисти мозок виносять, стуси зошитів отуплюють свідомість, зарплату затримують, теперь ще й Міністерство голос подає.І я ще й перед всіма вами на колінах повинна повзати, доказуючи, що я - вчитель? Ні,шановні міністри, ви повзайте переді мною і благайте за мізерну оплату йти проводити уроки)))
Коментувати
ЛИЛИ
А атестацію держслужбовців та депутатів не хочуть провести? Вчитель і так перевантажений конкурсами, акціями. операціями, екскурсіями і іншою дурнею, так іще й щороку атестація? Та добийте вже як вид цих учителів! Бо ж можна все знати ідеально, а вчителем бути ніяким, і чого це я маю стажуватися (читай - проводити уроки) у іншій школі?
Педагог
Для ЛИЛИ: Ви ще забули за наукову статтю, яку необхідно надрукувати у науковому збірнику для успішної атестації і яка коштує за найменшими підрахунками близько 250 грн.
ЛСП
Потрібно, щоб МОН загнало бульдозер і зрівняло ненависні їм школи разом з замученими вчителями з лиця землі. Можливо тоді їм стане легше. А я хочу лише подякувати вчителям за їх роботу в таких нестерпних умовах та ще й за мізерну платню. Потрібно усвідомити, що вчитель - це, насамперед, людина, як необхідно поважати, адже вони жертвують своїм часом, здоров"ям та сім"єю, виконуючи дуже відповідальну роботу, фактично весь час займає робота, тобто життя проходить у школі. І такого нахабного відношення до себе ми не заслуговуємо!!! А щодо вислуги після 30-річного стажу скажу так: хто відпрацював добросовісно 25 років, 30 вже не витримає - не доживе!
Коментувати