Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VV
"Документом передбачено, що обов’язковий професійний розвиток (підвищення кваліфікації) здійснюватиметься щонайменше раз на рік." Якщо підвищення кваліфікації вчителя щонайменше раз на рік то питання коли працювати і хто буде працювати за того вчителя на основному місці роботи. Позашкільна освіта - керівник гуртків, тренер де їм проходити підготовку бо в області може бути одна така секція, гурток за напрямком їх роботи (спеціалізація), моделювання, картинг, парусний туризм, веслування на каноє тощо
Лурдес
Для VV: Мене насторожує слово "щонайменше". Виходить, можна вимагати підвищення кваліфікації частіше, ніж раз на рік?
V.L.
Для VV: Відправлять вас слухачем на який-небудь годинний семінар і відрапортують, що ви отримали "професійний розвиток". А для того щоб організувати якісні професійні місячні курси підвищення кваліфікації раз на 5 років, потрібні фінансові і людські ресурси, а де їх взяти. А так ніякої мороки і на папері все гладко.
Ирина
Для V.L.: Вот про качественные курсы я согласна на все 100%%%.У нас в Харьковской области если ты уже проходил за 5 лет курсы, то следующий предмет (имеется в виду за эти же 5 лет второй раз, если 2 предмета преподаешь)-будь добр выложи 496 гривен. Мало того, что сумма ого-го, так пользы ноль. Из года в год одно и тоже.
Коментувати
Вася
Кожен керівник, та й простий працівник, який поважає хоча б сам себе, в першу чергу є вимогливим до себе, а вже потім до інших. Чи є міністерство вимогливим до себе, не зробивши мінімуму для покращення навчально-виховного процесу, не забезпечивши вчителів навчально-методичним супроводом, а комп’ютери в школах - взагалі катастрофа, а ремонти - лише за рахунок батьків. На престижному підприємстві навіть ручками забезпечують, а в школах чекають , що вчитель сам принесе у школу та й як примудриться витягнути чим більше грошей від батьків (а потім постійно відчуває, що має гарну оцінку поставити їх дітям, а діти, знаючи про це, танцюють на голові у вчителя). А от вимоги до вчителів ставити, говорити про непрофесійність вчителя - це можна. Та ще й побільше конкурсів типу Кенгуру, Левеня, Соняшник.... за рахунок дітей придумати в примусовому порядку - без проблем.
гість
Як би назвати цю технологію, яку зараз приміняє МОН. Коли дякі особи спеціально нагнітають все і всіх і їхніми руками тестують суспільну думку. Слово вертиться, але культурно його не надрукую...)
111
Где возьмут столько волонтеров, чтобы за нынешнюю зарплату терпели все больше издевательств?
Время для сальных историй
З/п 1221 грн. Вот это первая проблема которую нужно решать. Такое ощущение, что платят 5000.
Надежда
Для Время для сальных историй: Точно! Спрашивают как с умных, а платят как дуракам!
Коментувати
Папа Карло
А може просто не брати на роботу всяку шашуру і забезпечити школу всім необхідним, щоб батьки не робили щомісячні внески, а потім рехвормувати все це?
Апарат ДД
Як в тій приказці -"Хто наробив - невістка", так само й тут - Хто винен, що освіта занепала -звичайно, що вчитель!
taniasitnik@mail.ru
Підтримую демонополізацію підвищення кваліфікації, зменшення нав’язуваних ІППО годин, що потрібно вислухати, занотувати, здати і, які ймовірніше, не будуть використані у роботі. Щорічна курсова перепідготовка учителя - нереальна. Коли ж тоді працювати? У діючій системі атестації є недоліки, але їх можна доопрацювати. Для більшості учителів існуюча система атестації і так стрес. Знайти кваліфікоаного учителя вже зараз проблема, а після необдуманих "нововведень" + існуюча зарплата??? Реформи гарні тоді, коли добре продумані, виважені. А ми від екпериментів стомилися. Державний стандарт у 6-х класах увели, а про підручники забули.
Ирина
Для taniasitnik@mail.ru: У мене вже є підручник( біологія ).Але хочеться обняти його і плакати. Складається таке враження,що люди, які виписали нові стандарти,цілеспрямовано працюють з метою викликати у дітей відразу до навчання та предмета. А якщо читаєш декілька предметів ,то тепер за новими пропозиціями - уроки ніколи буде читати: щоразу на курсах та на "гастролях",як висловилась колега нижче... Так і хочеться замість підпису поставити нік "Розлючений вчитель"...
Коментувати
Елена Онищенко
Шановні, міністри і прихвостні при них! Пропоную всім чиновникам від освіти відпрацювати у сільській школі по місяцю, далі пройти атестацію у звичайних вчителів. Своїм прикладом довести, що ви відповідаєте займаній посаді, тоді поговорими.
Дрібниця В
Для Елена Онищенко: Повністю підтримую
Ирина
Да, ладно. Пусть прийдут и в наши городские школы..Поработают за наши зарплаты, напишут как минимум по 3 дня за свой счет, т.к. у нашего государства не хватает нам на зарплаты, поработают в кабинетах-повыклянчивают у родителей денег на ремонт и т.д.,хоть раз пройдут проверку РУО и т.д., а вот потом может и реформы будут проводить. школы "голые", ни оборудования, ни классов современных, компьютеры допотопные, один комп. класс на 300 детей, А мы о реформах. Страна дураков!Простите!Вырвалось!
Коментувати
школа
НАШИМ МІНІСТРАМ НАВІТЬ ВІЙНА НЕ СТОЇТЬ НА ПЕРЕШКОДІ.МОЖЕ, ПОЇХАЛИ Б У АТО? ТАМ УЖЕ ПРОХОДЯТЬ ДЕЯКІ ВЧИТЕЛІ АТЕСТАЦІЮ, А ЗВІДСИ ДЕЯКІ ВЖЕ ПОВЕРНУЛИСЯ У ГРОБАХ...НЕ СТРАШНО? БАЙДУЖЕ?
ЮА
Ну знаєте не у всіх ставки великі, нічого виживаємо.Ще й на фонди школи, класу здавати здаємо.Добило сьогодні що крім всього цього фізкультурник примусово зажадав 8 грн на м"ячі, а як не здасиш то "будеш своїми кедами голи забивати!!!"Як розумний вчитель може таке казати до п"ятикласників, в дитини очі квадратні від почутого. Я б ще промовчала, проте вибачте-наболіло.Мені ніхто з робочих цеху не здає кошти ні на що, шо треба сама купую.В нас більша половина вчителів у школі колишні "двієчники", яка може бути мова про переатестацію, диплом за гроші купили, ще й те куплять..., атестувати нічого знань - нуль.
просто я
Для ЮА: що ви мелете? назвіть, будь ласка, школу, де "більша половина вчителів у школі колишні "двієчники", диплом за гроші купили, атестувати нічого знань - нуль". якщо хтось і купував за гроші-то,повірте, в школі такі люди не працюють-вони просто не витримують і року. атестувати нічого?? відкрийте будь-який сайт з результатами олімпіад, інтелектуальних конкурсів- там є списки дітей-призерів...і це не одна дитина...їх тисячі...чи не ви їх,випадково,готували?????
ЮА
Бачу "справжнього педагога"."Двієчники" витримують не рік і не два, а довго, тому що знають як начальству догодити.Медіума з вас не вийшло, я не педагог.А з приводу дітей, то якщо обдарована дитини, то її треба лише розвивати в потрібному напрямку.в моєму житті були справжні вчителі, а вмоїх дітей, таких одиниці...
просто я
а про те,що ви педагог ніхто і не говорив) це і так зрозуміло.
Коментувати
школа
Цікаво, чи знає наш УРЯД,ЯК "МІНІСТРИ" РОЗВАЛЮЮТЬ В УКРАЇНІ ШКОЛУ.ЗВІДКИ ВОНИ ВЗЯЛИСЯ?
коли освіта стане адекватною?
Для школа: на мій погляд, розвалювати школу ще з часів Табачника стало нормою, а за останній рік це взагалі ідея- фікс: як би того вчителя краще в позу поставити, а директора із заступником дебільними приписами взагалі до сказу довести. А що - дуже зручно мати педагогів, які постійно перебувають в стадії невиконання, їм завжди є за що по балді надавати та тримати на короткому поводку. Тільки питання - за це люди в нашій країні протягом останнього року гинуть?
Коментувати
Ірина
А підлоги Квіту вдома не помити? А що! Гарний пункт для Концепції. Бо пора вже вчителів і фізично, даруйте, р...м ставити, а не тільки морально.
ррр
А чого тільки раз у рік? Можна атестувати перед кожним уроком! Ото бабла перевіряючим і атестуючим! Немає свіжої публікації-до уроку не допустять, не приймала участі в черговій платній грі-не отримаєш зарплату. А ще можна запровадити платний вхід у школу-комусь зберемо на хатинку. А якщо ще й вихід оплачувати? А серйозно: хочу працювати за ЧІТКО прописаними законами, критеріями і програмами, і вимогами, які не суперечать одна одній, щоб не викручуватися, не шукати вихід, не платити, щоб ненароком перевіряючий не став вимагати ним же придуманий папірець! Мабуть, не потрібна я в школі, дарма вибрала професію, а міняти пізно, а до вислуги далеко... Щось підказує, не одна я така... Складається враження, що, крім Совсун, і вчителів в Україні немає. А, ще Лікарчук, даруйте, забула. Якщо з нами так, то ми з вами як? Не боїтеся, панове чиновники? Люстрація - штука, яка має два кінці...
Оксана Проселкова
Ну що, капєц)))дітей вчити ніколи буде тепер))будемо,як бременські музиканти гастролювати
Натка
Для Оксана Проселкова: Згодна. Конкурси, олімпіади, МАНи, для викладача української вже давно не можливо провести спокійно жодного уроку. Гастролюємо не лише на курси, а дитину для участь в цьому "прекрасному"(вище перераховано) не батьки возять, а вчителі за свою "достойну" платню!!! Хай щастить шановні колеги на "гастролях"!!!
Коментувати
риголето
а виявляється, п. Сов Сун фактично не працювала в освіті, і лише "за сумісництвом" (знаємо що то таке?) викладає? як можна так легковажно призначати на такі відповідальні посади?
Олег
"запровадити стажування педагогічних працівників у навчальних закладах поза місцем постійної роботи, а також демонополізувати й урізноманітнити систему післядипломної педагогічної освіти." а таккже "бов’язковий професійний розвиток (підвищення кваліфікації) здійснюватиметься щонайменше раз на рік." За чій рахунок буде здійснюватися? Я так розумію, що вчителі за цією концепцією мають не вчити дітей, а лише проходити атестації та готуватися до них. Ось і розпочніть з себе пані Совсун проходження атестацій та переатестацій, а можливо і люстрацій на вищому міністерському рівні!!!!
Люстрація
Фондів не вистачає виплатити зарплатню (Харків - дають лише ставку, без класного керівництва, престижу та ін. Не доплатили майже по 1000 грн в цьому місяці.), реформатори... Здається, хтось знову бонуси матиме з реформи, звання та премії, але не вчителі та система освіти.
риголето
підтримую п. Совсун. Треба ці атестації раз в місяць робити, в день видачі тієї грандіозної платні. А то вони на воду і сухарі витратять, і немає що покласти нам трударям райвно у гаманець. а нам нема, то шо ми до області завезем? та, чого доброго, і ви на зарплати почнете жити? Ганьба недовірам. Реформи - наш прапор!!!
natali
Шановні реформатори з МОНу, чесно, ви вже достали своїми реформами. Чому вчитель зі стажем у 30 років повинен кожен рік доводити і кому, що він справді вчитель. Та найкращі рекомендації про вчителя дають його випускники. Чи лікарі, економісти та інші категорії теж такою єрундою будуть займатися? Може вам, шановне панство, потрібно проводитии переатестації працівникам МОНу, міськвно, облоно, ІМЦО. І, основне, зайнятися програмами, доставкою підручників, а то вже семестр закінчується, а у нас підручників для 6 класу ще досі немає. Якщо нічим не допомагаєте, то хоча б не заважайте працювати ще тій нечисельній групі людей, які за мізерну зарплату роблять добре свою роботу. Спустіться з небес на грішну землю, добродії. Чи ви справді заслані для того, щоб розвалити освіту остаточно?