Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Степан
Реформи треба починати з МОНУ, з освітянських чиновників, а не з бідних вчителів
Сільський вчитель
Для Степан:Йдемо в Європу семимильними кроками!!!! А от коли зарплата наша та матеріальна база шкіл буде йти у Європу семимильними кроками!!! МОН! ВИ СПОЧАТКУ ЧИМСЬ ПІДТРИМАЙТЕ!!! А ПОТІМ ВИСУВАЙТЕ ВИМОГИ! Чи перед МОНом стоїть задача знищити освіту залишивши три школи на район з двадцятью вчителями! ВСЕ ВІРНО! ІНШІ ПДУИТЬ І СТАНУТЬ ДЕШЕВОЮ РОБ.СИЛОЮ! ВІРНОЮ ДОРОГОЮ ЙДЕТЕ, ПАНОВЕ!!!!!ТАК ДЕЖ ТИ, ЄВРОПА?????????????????
учитель
Да, а в Європе учитель тоже в месяц 150 долларов получает?
ВЧИТЕЛЬ
да и за эти деньги сам себе све для работы преобретает, иногда и в ремонт кабинета вкладывает деньги. я работаю в классе, где учатся дети ромской национальности, то ремонт практически все сама, доску купила сама, когда старая советская упала во время урока и чуть ребенка не прибила. а что хочешь работать делай сама не хочешь иди. вот и мотивация....
Коментувати
VV
Таке враження що любі дії МОН України та так званих реформаторів визивають в середовищі вчителів тільки незадоволення. Слід замислитися функціонерам МОН. А якщо є велике бажання реформувати галузь освіти то слід залучити саме вчителів, які мають досвід роботи безпосередньо в школі від 10 років, а не тих хто колись закінчив педагогічний інститут і в кращому випадку працював в райно, гороно, облоно чи в інших галузях. Навіть науковці які працюють у вищих навчальних закладах дуже далекі від освіти в школі. Іноді складається враження що коли куратори студентів педвузів приходять до школи то вони вперше бачать що відбувається довкола. Далекі від сучасних педагогічних методів з використання мультимедійних технологій. Але керують і розповідають студентам як треба робити дуже добре. Ці люди мабуть задоволені що участь роботи в школі їх обминула.
Н.
Для VV: Не просто залучати вчителів, а залучати вчителів, які працюють у селі, у яких відсутня матеріальна база, а вони все одно працюють і намагаються щось змінити самостійно, які змушені на свої копійки міняти стенди, купувати книги, здавати гроші на те, щоб замінити вікна в школі, виписувати журнали, як ікоштують шалені гроші, і до того в них відсутня будь-яка цінна інформація, але тебе примушують це робити. Я назвала лише дрібниці з того, що доводиться роботи. Так хочеться закричати: "Шановні тупі реформатори! Дайте нормально попрацювати, дайте хоч рік нормально і спокійно повчити дітей! Не вигадуйте дурню!"
возможно
Для Н.: : не выписывайте журналы и газеты, которые вам насаждают, чтобы ваши деньги шли на зарплату людям, которые ДЛЯ ВАС в своём журналегазете ничего полезного не создают... Пока вы будете выполнять то, что вас заставляют - вы всегда будете в положении униженного. Просто не выписывайте, а если выписали, то по крайней мере, не несите квитанцию администрации. Это же ПОЛНЕЙШЕЕ УНИЖЕНИЕ ВАС человеком, который просто выполняет свою работу, за что получает деньги. Это же не тот, кто вами выбран, кого вы почитаете, чтобы идти за ним и в огонь, и в воду...
Otto
Для возможно: +
Коментувати
Вихователь
Да, атестація щороку, це вже занадто. А як буде оплачуватись стажування поза постійним місцем роботи (і працівнику що у відрядженні і тому хто на заміні, при державній економії коштів). І як довго буде це стажування? А ще, щорічна атестація+ стажування+ведення сайту чи блогу+ море бумажної волокити- коли ж готуватись до уроків і працювати, друкуватисьжити в кінці кінців, а сім*ї наші як?
Олекса Позняк
Новим міністром буде томенко.Наче нормальний. Кожен пише листа у фейсбук томенку з проханням направити лікарчука-совсун у сільську школу подалі від мону роботу якого вони завалили.Геть крадіїв бюджету!!!!!Підключайте усіх педагогів, не обовязково під своїм прізвищем але рух повинен бути масовим
Otto
Для Олекса Позняк: От цікаво, а як же визначити цю нормальність для будь-якого міністра ? ;)
Олекса Позняк
головне щоб нові прийшли а громадськість нехай підкаже кого замінити в першу чергу
Otto
Для Олекса Позняк: Нові в нас постійно, десятки років. А громадськість навіть на вибори не прийшла...Та й як типовий представник громадськості буде визначати рівень міністра, коли перший навіть табличку множення забув
Коментувати
Nora
Я пропоную Інні Совсун попрацювати в сільській школі і де тоді всі її ідеї опиняться. Нехать попробує застосувати "хмарні технології" без комп’ютера та інтернету та постажуватись у нетопленій школі. Спочатку потрібно написати Концепцію покращення матеріального стану шкіл і вчителя, а коли буде виконано, тоді писати і "Дослідження дискурсу громадянської освіти та його вплив на політичну культуру молоді"
маріанна
Для Nora: складається враження ,що нова концепція написана абсолютно неадекватними людьми,напевно,перш ніж призначати на такі високі посади ,небхідно відправляти на психіатричну експертизу ,це педагогічний мазохізм і садизм,напевно, в дитинстві пані Совсун зазнала педагогічного пресингу і зараз мстить всім своїм вчителям
ВЧИТЕЛЬ
не обязательно в сельскую школу, можно и в обычную , в обычный клас, где родители в основном рабочие или с временными зароботками, или в класс педагогической коррекции, где родители от интернатов отказываются, школы их брать обязаны, а учитель это все : и ремонт, и тетради, и ручки, и интернет (свой ноутбук из дому берешь и рискуешь - принесешь целый домой или нет) и т. д.
Коментувати
Азиз
Надо материальное состояние школ сначало повысить, а потом браться за ободраного учителя!
Nadiya
Отримала зарплату за жовтень. гривень на 400 менше ніж за вересень, бо на канікулах були у відпустці за свій рахунок. Але в школі була за канікули 4 рази: на олімпіаду дітей готуй, МАН теж готуй (по фізиці - потрібно експеримент виконати). Хто мені компенсує??? Чи в Міністерстві ходять на роботу у вихідні? Купляють папір, фарбу на картриджі за свої гроші? Лампочки, провідники, батарейки, термометри для лабораторних робіт - теж за свої гроші, якщо хочеш, щоб діти більш - менш нормально їх виконували. А ні - то дай одну робочу лампочку на клас - 20 учнів і хай виконуюють. Тепер у нас олімпіади щовихідних - субота - неділя для дітей - відмінників. Уявіть - 5 днів вчитися по 7 уроків, вдома готувати домашні, готуватися до олімпіад, у вихідні їхати на олімпіаду (за рахунок вчителя, який оплачує дорогу), ще й здобувати призові місця. Мені жаль наших дітей, які ще хочуть щось робити. А потім буде Кенгуру, Геліантус, Левеня. До речі- Бобер вже був. Ось такий зоопарк по 14.50грн.
просто я
Для Nadiya: зоопарк уже по 20 грн...
українка
Для просто я: ні, по 14.50. то вже ще хтось на вас заробляє собі в карман
Коментувати
Ольга
Шановне Міністерство! Дайте людям спокійно виконувати свої прямі обов’язки - вчити дітей, які, дивлячись на нас, на наші матеріальні статки, вже і не хочуть вчитися... Ви вже зі своїми реформами, концепціями, конкурсами, непотрібною звітністю, різноманітними моніторингами, перевірками "добиваєте" уже й так повільно помираючу освіту в Україні!
Astra
Гм… От як посада змінює людину! Колись був Квіт, президент НаУКМА, а тепер він міністр і виконує роль «Табачника». Можливо, щось не так у самій «консерваторії»!
Ольга вчитель
Та коли вже у Міністерстві освіти оговтаються і повернуться обличчям до вчителя?
Олекса Позняк
Для Ольга вчитель: тільки тепер я розгледів що це не жирне лице мону а опа совсун
Коментувати
Реалістка
Якщо на півроку відправити у відпустку за власний рахунок інститути підвищення кваліфікації, мктодцентри, районо, міськво, облоно, міністерство, то, впевнена, щодна школа, жоден вчитель, жоден учень від цього не постраждає. Вчителі будуть дихати на повні груди і спокійно виконувати свою роботу, навчати дітей - не будуть проводитися нікому не потрібні "Вчителі року", МАНИ, яцики, бобри, соняшники, лелеки, кенгуру, динго, тигренята і совенята, крокуси і тюльпани. Діти будуть ВЧИТИСЯ, а вчителі їх НАВЧАТИ і ВИХОВУВАТИ, А на зекономлені кошти (думаю, вони немаленькі), пропоную поставити комп"ютери та проектори в кожен шкільний кабінет, подбати про обладнання для шкіл (таблиці, реактиви, спортивні м"ячі та мати тощо). А через пару років подивимося на результат.
Учитель
Для Реалістка: Ви дуже правильно пишете,з вами,думаю,згiднi вчителi,але як донести iстину до мiнiстерства,вони дуже далекi вiд школи.Господи,дай iм розуму!!!
И я того же мнения
Для Реалістка: правильно!!! А через півроку їх всіх відправити на всі зоопаркові конкурси, олімпіади,МАНи, захисти дебільних проектів, курси на базі інших районів, областей, а на закуску - повальну атестацію з моніторингом досягнень за ними ж придуманими критеріями. І так щороку. А ще не забувати постійно складати рейтинги та звіти про все на світі. Довго протримаєтесь, шановні інспектори-міністри? А потім кожному по ЗНО в зуби і готовий висновок про липовий присмак міністерських та інспекторських посад.
Набридло
Підтримую. Насточортіли нікому не потрібні конкурси, олімпіади, МАНи (особливо вчителям-філологам) та ще й задарма. Жодної копійки не платять за це, а мені не хочеться виконувати дармову роботу. Але ці дурні конкурси - зручний спосіб тримати вчителя на короткому повідку, можна його цілий рік тицькати рейтингами, довідками після численних перевірок. А коли ж проводити уроки - наш прямий обов’язок? Поки що жодної реформи в освіті не доведено до логічного кінця. Навіщо продукувати безглузді реформи та ставити досліди, які не дадуть жодного, навіть мізерного, позитивного результату? Щоб мати змогу списати у невідомому напрямку кошти? Так ми вже й самі побачили, що до влади прийшли злодії, крадії та шкідники. Припиніть знищувати принаймні те, що ще залишилось - тих вчителів, які на власному ентузіазмі ще підтримують помираючу освіту. Інакше можна залишитися у розбитого корита. З ким же ви тоді, панове міністри, будете працювати, кого принижувати будете? Вас і ваших дітей проклянуть же!!!!
Коментувати
О,Господи!
Шановні придумувачі реформ і новацій в освіті! Це ж хто вас так скривдив в дитинстві під час навчання в школі,що ви до цих пір думаєте, як помститись всім вчителям! Це ж яке ЦРУ найняло вас на роботу, щоб ви працювали на знищення освіти в Україні? Схаменіться. бо розсердимось, і лихо вам буде!
Lora
Більш ідіотської пропозиції ніж стажування педагогічних працівників у навчальних закладах поза місцем постійної роботи раз на рік не можна і придумати.
Otto
Для Lora: Звичайно в інших місцях. А як же інакше ви вловите новизну чи щось не таке, як у вашому закладі.
Lora
Для Отто: Якщо це робити раз на рік, то коли ж дітей навчати в своїй школі, адже кожен учитель буде стажуватись, а хто ж буде замінювати уроки?
Otto
Для Lora: Мабуть рішення цієї ситуації все ж є. Невже всі одночасно вчителі ідуть на семінари і тп. А як захворіє вчитель на тиждень-другий, то діти до школи не йдуть ? ;)
Коментувати
Светлана
А почему только учителя должны аттестоваться каждый год и показывать свою работу в других коллективах? Пусть все попробуют, нашего министра и его зама направим в другое министерство, пусть там свои умения показывают, аттестацию проходят. Мне интересно, а бухгалтера тоже поедут в другие бухгалтерии? Техперсоналом поменяемся......... Бред!Как они уже всех "устали". Когда мы просто будем учить детей. Не писать научные труды на выставки педтехнологий, не готовить на МАНы, не уговаривать родителей, чтобы они помогли школе выжить.А сколько дней проработала Инна Совсун в школе? Может мы чего то не понимаем?....
Ольга
Для Светлана: Я Вас полностью поддерживаю. Мы так хотели перемен, а что получили? Реформаторы, деятели, "блин"... по-другому не скажешь. Нельзя молчать. Надо обговаривать в коллективах этот проект и поднимать профсоюзы.
Н.
Для Светлана:Я так зрозуміла, що інститути післядипломної освіти, методкабінети ніхто розганять не збирається? Знаєте, те, що ми тут пишемо - це все маячня! Ніхто нас слухати не буде! Все як було, так і залишилося, тільки до роботи стала відноситися з якоюсь ненавистю. Так ображає, що все життя намагалася чесно працювати, а тебе весь час цькують, принижують і нічого кращого нас не чекає.
саме так
Для Н.: ні, методкабінети, а головне, інститути підвищення кваліфікації залишатимуть. Вони ж правильно за курси гроші збирають. Подивіться які ремонти, подивіться апаратуру. То невже то за державний кошт?
Коментувати
Otto
Ого, яка тонка іронія та стьоб ;) Молодці. А от про дві протестовані області, де вчителі не вміють додавати дроби, всім начисто відняло пам’ять. Хочете порядку, то почніть з себе. Програма мінімум - відсійте зі свого середовища напівграмотних осіб та різних кумів-свояків, що морально калічать дітей, любим способом, хоч атестацією, хоч ЗНО. А то все вам винні то міністерства, то методисти. Прочистіть своє середовище, а потім беріться за них.
Ірина
Для Otto: А у Вашому середовищі нікого чистити не треба? Наприклад, тих , хто не знає, що в українській мові "любим" може бути тільки чоловік, а ніяк не спосіб))) Може, Вас та Ваше середовище теж треба змусити ЗНО написати? Може, Ви теж не відповідаєте якісь там зайнятій посаді. І будемо Вас перевіряти щороку. Згідні?
Otto
Для Ірина: Знову вишукуєте помилки. Подивіться як тут народ пише ;) Написав мовою народу, в нас так кажуть - любим ;) А десь кажуть - перве блюдо, первий клас ;) Це також є в українській мові ? ;) Дроби вмію додавати, та й шкільному вчителю фізики допомагав розвязувати задачку на закон Ньютона, бо він неук повний. А на рахунок посади - вам мою спеціальність ніколи не осилити ;) Різні атестації і тп проходив, нічого страшного в тому немає. Добийтесь того, щоб вас також на роботу запрошували, тоді зможете себе почувати вільною людиною ;) І, пані Ірино, пропозиції по атестації в студію, а не помилки вишукувати. Коли людина немає що сказати, то вишукування помилок - саме те ;)
Ірина
Ой, а можете сказати, ким Ви працюєте? Щоб я знала , яка сфера діяльності у нашій державі у таких надійних "освічених" руках, які і свою роботу роблять, і недоумкуватим вчителям свої безцінні поради строчать)
Коментувати
Я.А.
Извини, Инночка, но хочется уже матом орать... Учителя сейчас своих коллег, которые уехали на курсы или заболели, заменяют без оплаты. На областные олимпиады возим детей за свои деньги, 20% сняли, получаем "слёзы", при поздке на семинар какой-то в область пишем в заявлении " прошу направить меня без оплаты командировочных"! Какие, к черту, реформы и аттестация по-новому!? Приди в любую сельскую школу, Инночка, посмотри на протекающую крышу, на затукраных неподъемными программами детей и на учителей с подорванными нервами и здоровьем, а потом реформы двигай... Зла не хватает на этих министров!!! Каждый суслик из себя агронома корчит.
военрук
Надо МОН разогнать вообще, и трудоустраивать только на годичный контракт по школам с обязательной входной аттестацией, вредителей. Там половина "реформаторов" не знает законы Ньютона и пишет с орфографическими ошибками.
6403
Для военрук: ну, з системними помилками и науковці пишуть, а то всього лиш чиновники)))
Коментувати
6403
Можливо підвищення кваліфікації це участь у тренінгах? Як на мене, вчителю було би корисно мати можливість спілкуватись із іншими вчителями, але тоді, коли їм зручно. Можна і на уроки їздити, або ходити. Один до одного із ідеєю на "подивитись, а як у нього" (робили якось такий варіянт.Працює). Та на все потрібен і час, і кошти. А "підвищувати" людині, яка, по-суті, живе в школі, нема чого. Чому? А згадайте інститути підвищення кваліфікації. Багато дали? Ото ж...
Ирина
Для 6403: Извините меня, но я не одобряю проведение и посещение семинаров и т.д. Спросите почему!??Я работаю завучем. И сколько наши учителя не ходили на мастер-классы и т.д. очень редко, подчеркиваю, ОЧЕНь редко, когда прийдут с какой-то новой идеей. Спрашиваю каждый раз, что нового, интересного? Все заезженное, открытые уроки и тд. Сейчас столько ресурсов, столько персональных сайтов учителей -бери и пользуйся! Зачем это старье. Каждый сам себе возьмет, то что ему нужно.
6403
Для Ирина: Ірино, семінари - то окрема тема взагалі. Семінар, то безтолковість керівництва, яке просто НЕ розуміє шкоди від того дійства.Тої шкоди, яку несе і підготовка, і проведення семінару. Чому? Підготовка. На моїй пам*яті були випадки, коли до семінару готують 9 клас, а до нього додають учнів 8 класу, які добре вчаться. Тобто проходить не просто подміна понять, відбувається закладання в дитину подвійної моралі. Вчителька отримує подяку, майбутнє - людину, що навчена брехні. Щодо відвідувань уроків-мені багато дали уроки людини, до якої можна було просто прийти й спостерігати. Тоді, коли в неї настрій, тоді, коли мені зручно... Тобто іде прямий обмін інформацією, вміннями, спостереженнями...
6403
Для Ирина: проведення. Ви помічали як діти стоять по стінам, коли в школу приїхали гості? То ж взагалі - жах. Якщо я хочу подивитись що робиться в школі, я прийду до неї тоді, коли там іде урок, або перерва. Пройдусь коридорами, послухаю, знайду з ким поговорити... Тоді я знаю ЩО відбуваєтсья в школі... Є хороший фільм "Атілла"
Коментувати
Алла Капля
Уроки потрібно не просто провести, а ще й підготуватися до них. До всього - позакласні заходи. Якщо забуває керівництво - то нагадую...ВЧИТЕЛІ - ЦЕ ТЕЖ ЛЮДИ !!!!!!!!!!
Алла Капля
Працюють вчителі та викладачі, всі інші хочуть контролювати, перевіряти, атестувати. Перегляньте свої професійні обов’язки, шановні панове "кабінетники і безурочники"!!!!!!! Школі потрібна допомога, а не пресинг!!!!!!!!!!