В Україні створять Інститут освітньої аналітики

Новий інститут створять на базі існуючого Інституту інноваційних технологій та змісту освіти

В Україні створять Інститут освітньої аналітики

Перший заступник міністра освіти і науки повідомила про плани Міністерства освіти щодо створення Інституту освітньої аналітики, який буде збирати й порівнювати різні статистичні дані. Інститут створюватимуть на базі існуючого Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Про це Інна Совсун сказала під час наради з питань внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

"Оскільки якісний збір статистики є критичною проблемою в плані управління, сьогодні треба міняти підходи до збору інформації: дані збираються через ЄДЕБО, а їх аналіз, узагальнення, визначення кореляції між різними показниками буде здійснюватися новоствореною установою",- пояснила Совсун.

Як відомо, наприкінці жовтня міністр освіти Сергій Квіт, розповідаючи про порушення в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти, пов’язані зі створенням шкільних підручників, повідомив про реорганізацію інституту, у зв’язку з тим, що у Міністерства освіти немає достатніх підстав, щоб звільнити людей, які мали безпосереднє відношення до порушень.

Міністр освіти зазначив, що на базі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти будуть створені дві установи, а при реорганізації чиновники, які причетні до порушень будуть звільнені.

Освіта.ua
07.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
денег в бюджете на освіту не хватает,экономим на отоплении в школе.сдвигаем каникулы.учимся по субботам или восмые и девятые уроками - сократите чиновников,мы сами сможем проанализировать и работать для детей. Просто все устали от реформ и инноваций. МОН прислушайтесь к учителям и родителям!!!!
Саша
Таке враження, що бюджетні кошти виділяються не на освіту, а на Міністерство освіти. Чи можливо я помиляюся?
о,Господи...
На освіту і так виділяють мізер,та біда в тому, що цей мізер ще переполовинюють на всякі паразитичні надбудови. Що дасть ця аналітика й статистика? Роботу небажаючим працювати з дітьми? Новий камінь на плечі вчителям? Коли вже поставлять якогось адекватного міністра освіти? Коли вже нарешті прислухаються до думки вчителів? Чому нас завжди вважають якоюсь нижчою кастою в освіті? Не жалієте нас-пожалійте дітей! Чому може навчити затурканий і забитий реформами і інноваціями вчитель?
Nino
Як же їм хочеться не працювати, а сидіти біля кормушки! Придумали ще одну інстанцію, щоб на шиї у вчителів посидіти.
Леонідович
Дозвольте будь-ласка вчителям працювати, тобто навчати і виховувати дітей, а не постійно збирати різну статистику, інформацію, здавати різні звіти. Не заставляйте брати участь у різних платних конкурсах, забивати даними різні бази даних шкіл, реєструватись у нікому непотрібних спільнотах. Дозвольте не збирати з дітей гроші на непотрібні зошити (а якщо вони потрібні то дайте їх дітям). Дозвольте вибирати підручники, або для всіх шкіл надрукуйте одинакові. І нарешті дайте дітям підручники, а вчителям зарплати, щоб на них можна було утримувати сім’ю. Тоді реально стан покращиться. Аналітики вже було достатньо, це те на чому потрібно зекономити.
indigo
В Україні освіта повинна починатися з Учителя, а не з учня чи статиста-бюрократа!!!
Ирина ИВ.
Как это обозвать? Слов не хватает. Арсений Петрович! Все таки мы очень расточительная страна. Школы держатся на родительских деньгах. 20 % надбавки урезаны у многих. Зачем стране эти статисты? Неужели вы не понимаете, что вся вертикаль методических служб ничерта, простите, не делает, кроме собирания статистики по проверкам и отписок на всякую чепуху придуманную в этих инновационных институтах и опущенную вниз к учителю. Это возможно только у нас. Просто печально.
Олег
Хватит уже этих инноваций.Вам не надоело изображать бред сумасшедшего?! Все это на молодежном жаргоне "бла-бла-бла". Вот назначат нового министра образования ( а его планируют назначить от партии Ляшко), вот тогда и говорить будете, а еще не забывайте о финансировании из бюджета всех проектов, которые МОН наклепал за последние пол года
555
Отличная кормушка. Опять будут брать взятки за печати и подписи.
нік
а туалети відремонтуваи слабо? Пишуть, що коментар замалий. Так нормально??
Ірина
Ой цирк! В Україні війна, люди по копійці збирають гроші на допомогу армії, а тут аналітики їм не вистачає! Інституту ще одного не вистачає! Ще купа нероб буде сидіти по кабінетах, збирати статистику! Половину того що вже є треба закрити. Яка користь простому вчителю від цього всього! Від ваших інститутів, методичних служб?
военрук
Бывать доводилось в этой синекуре: институт инновационных технологий или как там его - строгие бабулечки по 1 шт. дежурят по отделам после обеда, свои визы накладывают быстро и без затей. Ни мы им не нужны, ни они нам всем - тем более.
Человек
Это просто желание Квита ублажить свой норов! Он не может ничего лучшего придумать как уволить ему неугодных и посадить на дележ печатания учебников своего человека! Вот поэтому он и придумал - из одного института сделать два! Тем самым уволив директора и дав другим двоим должности двух директоров новых институтов. Опять все деньги и воровство! Квит и Совсун вместе с Гевко такие же коррупционеры как и те, которых люстрируют сегодня!
Директор
Інститут змісту і методів навчання...,та ще десяток Інтитутів АПН слід реорганізувати залишивши в кожному по одному академіку без всіх інших мудреців,а тоді в обласних інститутах по два професори без всяких надуманих кабінетів,лабораторій. Бо це ж саме вони створюють паперову лавину на райвно,а там через методкабінет на вчителя,перетворившись у відстійник для звільнених керівників обладміністрацій. А Ви тільки уявіть скільки у нас в областях таких інститутів у різних галузях... і там сидять маленькі януковичі з азаровими. Це армія тунеядців і вони ще сидять тихо. Тільки на виборах про себе заявляють в результатах голосування. А уявіть,що вони кожен напише по коментарію...та ще на підтримку Інституту змісту освіти... як же ти їх закриєш..... от так і живемо....
Коментувати