Osvita.ua Середня освіта В Україні створять Інститут освітньої аналітики
В Україні створять Інститут освітньої аналітики

Новий інститут створять на базі існуючого Інституту інноваційних технологій та змісту освіти

В Україні створять Інститут освітньої аналітики

Перший заступник міністра освіти і науки повідомила про плани Міністерства освіти щодо створення Інституту освітньої аналітики, який буде збирати й порівнювати різні статистичні дані. Інститут створюватимуть на базі існуючого Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Про це Інна Совсун сказала під час наради з питань внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

"Оскільки якісний збір статистики є критичною проблемою в плані управління, сьогодні треба міняти підходи до збору інформації: дані збираються через ЄДЕБО, а їх аналіз, узагальнення, визначення кореляції між різними показниками буде здійснюватися новоствореною установою",- пояснила Совсун.

Як відомо, наприкінці жовтня міністр освіти Сергій Квіт, розповідаючи про порушення в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти, пов’язані зі створенням шкільних підручників, повідомив про реорганізацію інституту, у зв’язку з тим, що у Міністерства освіти немає достатніх підстав, щоб звільнити людей, які мали безпосереднє відношення до порушень.

Міністр освіти зазначив, що на базі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти будуть створені дві установи, а при реорганізації чиновники, які причетні до порушень будуть звільнені.

Освіта.ua
07.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
денег в бюджете на освіту не хватает,экономим на отоплении в школе.сдвигаем каникулы.учимся по субботам или восмые и девятые уроками - сократите чиновников,мы сами сможем проанализировать и работать для детей. Просто все устали от реформ и инноваций. МОН прислушайтесь к учителям и родителям!!!!
Саша
Таке враження, що бюджетні кошти виділяються не на освіту, а на Міністерство освіти. Чи можливо я помиляюся?
о,Господи...
На освіту і так виділяють мізер,та біда в тому, що цей мізер ще переполовинюють на всякі паразитичні надбудови. Що дасть ця аналітика й статистика? Роботу небажаючим працювати з дітьми? Новий камінь на плечі вчителям? Коли вже поставлять якогось адекватного міністра освіти? Коли вже нарешті прислухаються до думки вчителів? Чому нас завжди вважають якоюсь нижчою кастою в освіті? Не жалієте нас-пожалійте дітей! Чому може навчити затурканий і забитий реформами і інноваціями вчитель?
Nino
Як же їм хочеться не працювати, а сидіти біля кормушки! Придумали ще одну інстанцію, щоб на шиї у вчителів посидіти.
Леонідович
Дозвольте будь-ласка вчителям працювати, тобто навчати і виховувати дітей, а не постійно збирати різну статистику, інформацію, здавати різні звіти. Не заставляйте брати участь у різних платних конкурсах, забивати даними різні бази даних шкіл, реєструватись у нікому непотрібних спільнотах. Дозвольте не збирати з дітей гроші на непотрібні зошити (а якщо вони потрібні то дайте їх дітям). Дозвольте вибирати підручники, або для всіх шкіл надрукуйте одинакові. І нарешті дайте дітям підручники, а вчителям зарплати, щоб на них можна було утримувати сім’ю. Тоді реально стан покращиться. Аналітики вже було достатньо, це те на чому потрібно зекономити.
indigo
В Україні освіта повинна починатися з Учителя, а не з учня чи статиста-бюрократа!!!
Ирина ИВ.
Как это обозвать? Слов не хватает. Арсений Петрович! Все таки мы очень расточительная страна. Школы держатся на родительских деньгах. 20 % надбавки урезаны у многих. Зачем стране эти статисты? Неужели вы не понимаете, что вся вертикаль методических служб ничерта, простите, не делает, кроме собирания статистики по проверкам и отписок на всякую чепуху придуманную в этих инновационных институтах и опущенную вниз к учителю. Это возможно только у нас. Просто печально.
Олег
Хватит уже этих инноваций.Вам не надоело изображать бред сумасшедшего?! Все это на молодежном жаргоне "бла-бла-бла". Вот назначат нового министра образования ( а его планируют назначить от партии Ляшко), вот тогда и говорить будете, а еще не забывайте о финансировании из бюджета всех проектов, которые МОН наклепал за последние пол года
555
Отличная кормушка. Опять будут брать взятки за печати и подписи.
нік
а туалети відремонтуваи слабо? Пишуть, що коментар замалий. Так нормально??
Ірина
Ой цирк! В Україні війна, люди по копійці збирають гроші на допомогу армії, а тут аналітики їм не вистачає! Інституту ще одного не вистачає! Ще купа нероб буде сидіти по кабінетах, збирати статистику! Половину того що вже є треба закрити. Яка користь простому вчителю від цього всього! Від ваших інститутів, методичних служб?
военрук
Бывать доводилось в этой синекуре: институт инновационных технологий или как там его - строгие бабулечки по 1 шт. дежурят по отделам после обеда, свои визы накладывают быстро и без затей. Ни мы им не нужны, ни они нам всем - тем более.
Человек
Это просто желание Квита ублажить свой норов! Он не может ничего лучшего придумать как уволить ему неугодных и посадить на дележ печатания учебников своего человека! Вот поэтому он и придумал - из одного института сделать два! Тем самым уволив директора и дав другим двоим должности двух директоров новых институтов. Опять все деньги и воровство! Квит и Совсун вместе с Гевко такие же коррупционеры как и те, которых люстрируют сегодня!
Директор
Інститут змісту і методів навчання...,та ще десяток Інтитутів АПН слід реорганізувати залишивши в кожному по одному академіку без всіх інших мудреців,а тоді в обласних інститутах по два професори без всяких надуманих кабінетів,лабораторій. Бо це ж саме вони створюють паперову лавину на райвно,а там через методкабінет на вчителя,перетворившись у відстійник для звільнених керівників обладміністрацій. А Ви тільки уявіть скільки у нас в областях таких інститутів у різних галузях... і там сидять маленькі януковичі з азаровими. Це армія тунеядців і вони ще сидять тихо. Тільки на виборах про себе заявляють в результатах голосування. А уявіть,що вони кожен напише по коментарію...та ще на підтримку Інституту змісту освіти... як же ти їх закриєш..... от так і живемо....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!