"КРОК" запрошує на ювілейний "ПРОФ Fest"
PR

"ПРОФ Fest" – щорічний профорієнтаційний фестиваль для українських старшокласників

"КРОК" запрошує на ювілейний "ПРОФ Fest"

15 листопада 2014 року в Університеті "КРОК" відбудеться ПРОФ Fest – щорічний профорієнтаційний фестиваль для старшокласників. Цього року він пройде вп'яте і збере близько 300 школярів.

Маленький ювілей великого профорієнтаційного свята відзначатимуть традиційно у форматі «barcamp»: одночасно будуть проводитися кілька майстер-класів і тренінгів, з яких учасники обиратимуть та відвідуватимуть найцікавіші для них.

Про свої професії розповідатимуть представники українських і міжнародних компаній – фахівці у галузях маркетингу та реклами, нерухомості, туризму та готельного бізнесу, ІТ, економіки, фінансів, права, психології, менеджменту, міжнародних відносин. Крім того, для старшокласників проведуть тренінги з особистісного зростання, під час яких вони шукатимуть свій професійний шлях і вчитимуться основам лідерства.

Долучитися до події зможуть також батьки школярів. І не просто як пасивні спостерігачі, а як активні учасники заходів, розроблених саме для них. Оскільки мама й тато відіграють величезну роль у виборі майбутньої професії, є найпершими і часто найавторитетнішими порадниками, організатори вирішили запропонувати їм спеціальні тренінги. Основний зміст цих заходів можна охарактеризувати так: навчити правильно допомагати дитині обирати фах.

Також на старшокласників і їхніх рідних чекатимуть історії успіху від професіоналів, подарунки та приємні сюрпризи.

Щоб стати учасником фестивалю, слід зареєструватися на сайті Університету "КРОК". Участь у проекті безкоштовна.

Тож запрошуємо учнів 9-11 класів приєднатися до свята, що має назву "ПРОФ Fest V", разом зі своїми батьками, цікаво та яскраво провести час і зробити рішучий крок до майбутньої професії!

Освіта.ua
29.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів