Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса Іванівна
Пане Лікарчук! Своїми нововведеннями Ви, саме Ви, прагнете вкрасти у випускників шкіл дорогоцінних два місяці (квітень-травень/травень-червень) підготовки до якісного складання ЗНО з української мови та літератури. У 2008 році я випускала клас, і діти для того, щоб підготуватися до тестів, не ходили до школи, батьки купували їм медичні довідки. Як можна у понеділок відсидіти сім уроків, а у вівторок писати тест з української мови та літератури, якщо його будуть проводити у квітні??? Як можна писати тест у квітні, якщо твори українських письменників-емігрантів і сучасний літературний процес у школі орієнтовно вивчають у квітні-травні??? ЧИМ ви думаєте, наші шановні очільники ОСВІТИ???
Юлія
Шановні!!! Як можна проводити ЗНО з квітня, коли навчальний рік триває до 29 травня? Є ж навчальні плани!!! У такому випадку ВИ порушуєте право учня безперешкодно отримувати якісну середню освіту!!! Такі нововведення можна застосовувати лише щодо випускників наступного року, попередньо їх про це повідомивши і змінивши навчальну програму!!! ОТЯМТЕСЯ!!!
Настя
Таке відчуття що нашій владі лиш би завалити абітурієнтів а потім сидіти і скиглити В КРАЇНІ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО..ббр...набридло!
Анна
Тут що, багато хто думає, що не буде тесту з української літератури?!?!? Буде!!!! З української мови і літератури. Але йог частина - українська мова - буде зарахована в атестаті як державна підсумковак атестація.
учитель літератури
Шановний пане Лікарчук! Ви започаткували ЗНО. Це справді прогресивне явище. Багато учнів саме завдяки своїм знанням отримують вищу освіту. Найголовніше, молодь стала більше читати,завдяки українській літературі вона стала шляхетною і патріотичною, а молодь, яка читає ще й світову літературу, важко зазомбувати.Благаю, не принижуйте випускників цими двома рівнями,залиште все, як було спочатку.
DR
Мабуть пан Лікарчук готується до відставки. Останнім часом така тенденція. А започаткуванню ЗНО треба подякувати й Лілії Гриневич, якщо бути справедливим
Коментувати
абітурієнт
тест здаватиметься тільки з укр мови? ліература відміняється? якщо це так, то вважаю дану корективу доречною. мені, як майбутньому економісту, недоречно зараз витрачати час на вивчення літератури, яка не є за своєю значущістю на одному рівні з мовою. нехай її здають випускники, які пов’язуюь далі навчання з гуманітарним напрямом!
мама
Для абітурієнт: абсолютно поддерживаю!
Коментувати
Olga
А що робити тим дітям які не збирались взагалі здавати ЗНО , так як не мали достатньо знань ? ВОНИ ВЗАГАЛІ АТЕСТАТ НЕ ОТРИМАЮТЬ ? Не секрет, що велика кількість дітей, які не збиралися здавати ЗНО , тому що знань не мали , тест не здадуть ( списати не буде в кого і підказати нікому буде :- ) ). В такому випадку ці зміни потрібно внести не для випуску 2015 року,а не раніше ніж для випускників 2017 року ( щоб діти, які не в силах здати ЗНО вже не йшли в 10-11 клас, а пішли отримувати спеціальність чи до коледжу , чи до ПТУ).
музика
Для Olga: так атестат всім і не потрібен
Коментувати
Olga
Єдиний рівня А чи рівня Б ? Якщо планується поєднання ЗНО и ДПА , то діти , яким треба вищий рівень по окремих предметах ЗНО для вступу , матимуть не рівні умови при отриманні оцінки в атестат на рівні з дітьми яким достатньо для вступу по цих предметах рівня А. І зрозуміло ж набрати бали легше буде виконуючи простіший рівень тесту. Знову наша країна видумує велосипед.
!!!
Не просто возмущаемся , а пишем письма на http://www.mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/1411050866/ тогда может отреагируют
)))
Для !!!: Ось допис який характеризує рівень знань в коледжах.ЖАХ,,,,,,,........ Боротися з цим потрібно. ось і почали.
Коментувати
Олекса Позняк
Лікарчуку медаль "Заслужений екскрементатор України". Дістали його експерименти, основне завдання яких підгребти все в освіті під його волохату руку
Аліса
Одинадцятикласники здаватимуть тест у квітні. А випускники минулих років коли? А студенти коледжів, технікумів? Всі будуть здавати ЗНО з української мови одночасно?
абітурієнт
Не бувати дискримінації української літератури, якщо срробуєте, то очікуйте майдану під МОН
Sonya Ilyuk
Для абітурієнт: Дійсно,а куди українська література тоді ділась???
Коментувати
лариса
А що робити дитині, яка взагалі не збиралась здавати ЗНО? Тобто, буде їхати за кордон. Здавати ЗНО?!
Юлія
Для лариса: Так, базовий рівень тесту з української мови і літератури.
Коментувати
абітурієнт
це дискримінація Української нації! давайте тепер змінимо назву нашої "держави" на "Омоскалена область"
Юлія
Для абітурієнт: Ви хоч би розібралися, люди добрі!!!!! Тест з української мови і літератури буде обов’язковим для вступу до ВНЗ. А частина цього тесту (лише українська мова) буде зараховуватися як ДПА. Одні статтю написали і назвали, а всі інші, не розуміючи суті, роблять висновки.
Людмила
Золоті Ваші слова. А всім іншим: вчіться читати правильно і не робіть поспішних висновків. РОЗБЕРІТЬСЯ спочатку з тим, що прочитали. Юлія, Ви молодець, але думаю, що і після Ваших слів будуть далі робити неправильні висновки.
Коментувати
абітурієнт
нууу для чого ??????? і так було нормально ! таке враження, що при владі знову мафіозі гірше Табачника ви обіцяли зміни на 2016 українська література потрібний предмет! молодь повинна читати, адже в укр літ фактично описане минуле а хто не знає свого минулого, той не заслуговує на майбутнє минуле-це історія, хто її не знає приречений на її повторення! а в укр літ історія добре описана! і що це за безпорядок? оголосили ж програму, а тепер що? захотіли по-європейськи? свого придумати не можете??? хватить проводити досліди на випуску 2004-2015 давайте з наступного року! від того, що ви зараз приймаєте необдумані рішення, а в 2016 знову вернетись до старої системи відзначиться на нашому поступлені, а тоді точно тримайтеся, бо за азіровим і його "кімандію пібіжіте"
!!!
Для абітурієнт:ну если ты их погонишь, то они побегут)))возможно...
Коментувати
читач
Прошу дати відповідь на наступні запитання: 1. Чи правда, що українська мова та література -- це 2 предмети? 2. Чи правда, що -- ДПА з української мови? 3 Чи правильно зрозумів написане, що -- ЗНО з української мови і літератури? 4.Чи можлива оцінка за єдиний тест (ЗНО, ДПА) з української мови!ё
1
Для читач: Думаете эти "новаторы" могут дать ответы. Хотелось бы к вопросам прибавить: по каким программам готовиться школьникам, кто будет проверять сочинения, как это будет оплачиваться, если в чужих школах будет проводиться тестирование, то как и за чей счет будет организовано подвоз учеников, а из сел, кто их будет вывозить по разным школам. Так как это будет в апреле, то абитуриенты еще числятся на школе, кто их будет сопровождать до места тестирования, с каждой группой нужно будет отправить учителя, где набрать учителей, может за счет отмены уроков или перенос уроков на вторую смену в 1 - 10 классах. Но тогда это уже нарушение прав учеников, и вступают в действие серйозные Законы, которые никто не отменял. А если все будет происходить в стенах своей школы, то Да здравствуют проблеммы русского ЕГЭ
Коментувати
1
Средний балл аттестата почти не играет роли, не понимаю, почему, вообще, одиннадцатеклассники не плюнули на ненужные предметы и не занимаются только теми, что нужны для поступления. Для аттестации по ненужным предметам можно получить хотя бы пару оценок (можно и единиц, ведь балл аттестата на фоне ЗНО мизерный) и усиленно готовиться к ЗНО. Зачем распыляться, зачем напрягаться, если можно учить всего 4 предмета вместо 24.
Olga
Для 1: Навіть 0,5 бали може зіграти свою роль , особливо , якщо їх не вистачило на бюджет на бажану спеціальність в омріяний ВУЗ.. Подивіться рейтингові списки на "Конкурсі"
1
Для Olga: Мг, сосчитайте в процентном соотношении, какая реальная роль среднего балла аттестата. Ну, а если учитывать, что с единицами - это, конечно, перебор, на самом деле поставят, хоть какие-то баллы, то разницу в 10-30 баллов аттестата с лихвой перекроют баллы за отлично сданное ЗНО.
Виктор
Для 1: А может тогда вообще в 11 классе в школу не ходить, а? Целый год будете готовиться к ЗНО. А что аттестат им не нужен( опустили его ниже плинтуса при поступление и вместе с ним и труд учителя). А может вообще 4 класса и ЗНО сдавать и сразу в ВУЗ.Зачем вам другие предметы, которых нет на ЗНО, а?Да и вообще при таком раскладе среднее образование будет не нужно.Все более четко прослеживается внедрение американской модели образованя
Коментувати
Мама
Присоединяетесь https://m.vk.com/colledgestrike
Классный руководитель
Выпускала класс в 2008 году и вот,выпускаю в этом.Какое-то дежа-вю: опять тесты в апреле,опять,что ли,организовывать явку учеников на тестирование. Мое личное мнение,как учителя с 22-летним стажем:отменили бы лучше совсем ДПА в 11 классе,оно реально не нужно и стало какой-то пародией,а ЗНО,как обычно,после получения аттестатов.На мой взгляд,проблему липовых медалистов решить не трудно-отменить саму систему медалей,как изжившую себя.Сколько переучила детей и знаю,что реальных заслуженных медалей единицы.А сейчас погоня за этим псевдорейтингом школ приняла огромные размеры.Как это в какой-то школе 20 медалей,а мы что,хуже? Как классный руководитель,могу констатировать,что факт наличия претендентов на медаль в классе-это сплошная головная боль и лишняя нервотрепка,как и средний балл аттестата.В моем выпуске 2008 года он не учитывался,дети ушли с разными оценками.Кто хотел учиться,тот учился,кто не хотел или не тянул какой-то предмет-получили соответственно.Отмените и средний балл тоже.
надія
Для Классный руководитель: Я з Вами повністю погоджуюсь, не потрібно враховувати середній бал атестата. Я вчитель вже з 28 -річним стажем роботи і добре знаю, що дітям краще зосередитись саме на тих предметах, які потрібні їм для навчання та вступу
Коментувати
Виктор
Как говорят представители богом избранного народа: " Будем смотреть, что из этого таки получится". Ученик не получив аттестата о полном среднем образовании уже таки сдает первый экзамен в вуз.Я понимаю, что когда это придумывали, то думали как бы сэкономить бабло на ЗНО. Ведь все знают, что мову сдают все, а значит и денег из министерства на это" бесплатное" шоу нужно выделить больше. А у нас же без экономии кредиты не даются.Вот и придумывают демократические новации министерские временщики. Ведь они прекрасно осознают, что после выборов будет новая коалиция, а значит и новое правительство, и Квит туда может не попасть.Вот они и стараются.
Ірина
Для Виктор: Так Квіт збирається у депутати. Депутатом бути легше. Не треба нести відповідальність індивідуальну. Тільки партійну. А з партії пішов - і вже взагалі відповідальність нести не треба)
ситуація
Для Виктор: цікава думка. А Лікарчук до чого? Він же до Квіта це все крутив?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!