Конкурс "Учитель року - 2015" стартує у грудні

Конкурс традиційно буде проведений упродовж трьох турів, а фінал відбудеться навесні 2015 року

Конкурс "Учитель року - 2015" стартує у грудні

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року".

Конкурс традиційно відбуватиметься впродовж трьох турів. Районні та міські конкурси будуть проведенні у грудні. Обласні та київський міський конкурси відбуватимуться впродовж грудня – січня.

Проведення фіналу конкурсу заплановане на квітень-травень 2015 року.

Департаментам освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій доручено до 10 лютого 2015 року надати Інституту інноваційних технологій і змісту освіти інформацію про підсумки проведення першого та другого турів конкурсу "Учитель року".

Наказом освітнього відомства також утворений центральний організаційний комітет конкурсу.

Освіта.ua
19.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрий
Несколько раз принимал участие в конкурсе. Никакой коррупционной составляющей при присуждении призовых мест не заметил. Да, часто принимать участие в конкурсе обязывает дирекция, и это прискорбно. Обычно такие "ссыльные" на конкурс никогда и не выигрывают на нём. Главное - захотеть себя побеспокоить, а то, что, как пишут ниже, при таких зарплатах и таком отношению к учителю со стороны власти и отчасти общества ещё и заставлять этого учителя состязаться - изощрённый вид издевательства, так нужно себе давно уяснить: профессия учителя на Украине - это вид подвижничества. Ни покоя, ни серьёзных денег, ни наличия лишнего свободного времени она не предполагает. Это ясно и понятно видно, и такая ситуация не изменится ещё лет по крайней мере двадцать. Поэтому - "смирись, гордый человек".
Наталя
А я хочу заперечити колегам, які негативно відгукуються про цей конкурс. Особисто я буду брати у ньому участь без примусу ,за власним бажанням, бо хочу постійно бути в русі, адже і дітям потрібен вчитель, який сам мислить творчо, який не боїться інновацій. Три роки тому я вже брала участь, і хочу сказати отримала масу задоволень, посівши у районні ІІ місце.
Родион
Я не хочу быть обезьянкой в зоопарке или гладиатором на арене, чтобы развлекать коррумпированных, тупых чиновников, которые дают оценку учителю, как на конкурсе красавиц по принципу: "а ты мне нравишся" Без ответа на вопрос " А судьи кто?" - никаких конкурсов. Учителями года надо считать педагогов, которые пошли воевать за Украину, которые работают волонтёрами, помогая армии. И тех учительниц, чьи мужья, сыновья воюют за свою страну. А деньги, что министерство выделяет на неуместные конкурсы и прочую дурь направить на помощь пострадавшим учителям и детям.
Ірина
Була надія на те, що МОН отямиться і схаменеться. Пиши заяву за свій рахунок і іди на конкурс, український УЧИТЕЛЮ!
євгения
Интересно,сколько будут стоить места в первой пятерке,дающие право на доплату......?
София
Для євгения: На какую доплату ???
Коментувати
Таня
Нет,всё таки наше МОН с головой не дружит:проводить конкурс,когда в стране война,когда мужа или сына учителя могут призвать в армию,а она должна переживать не за его жизнь,а за конкурсный урок!Конкурс,получается,главнее жизни человека?Все спортсмены в последний день перед выступлением не проводят изнуряющих тренировок,они дают возможность организму отдохнуть.Только учитель должен всю ночь не спать,готовить открытый урок,наглядность,писать конспект и на утро в бодром состоянии и при всём параде дать открытый урок!Ум у нашего МОН есть?Или учителя-не люди?Ах,да,урок в чужой школе и с чужими детьми,а свои уроки будут кое-как заменять коллеги, ведь замену за такие уроки не платят!Ну посидят дети2-3конкурсных дня без учителя-потом нагонят?Потом учитель ещё доложен думать как нагнать пропущенные,не по своей воле,а по приказу свыше,уроки.Сам конкурс себя изжил.Он не приносит положительных эмоций учителю,а только негатив.А с15.12-зимние каникулы,оценки ставить за семестр.Какой ещё тут конкурс?
Наталя
Живу в Донецьку... Коли знову стану біля дошки, навіть не уявляю... Ще минулого навчального року плакала від надміру конкурсів, наказами про які щодня плювалася електронна пошта... А сьогодні... Якби над головою знову було мирне небо, я б цілодобово вигадувала, танцювала, співала, готувала майстер-класи, розробки, презентації, писала б з учнями творчі роботи... Тож успіхів вам, колеги! Радійте тому, що у вас є все це... Бо розумієш, яке це щастя - бути в професії, лише тоді, коли до твого класу у вересні не повертаються діти, коли вони щодня телефонують і питають, коли ми знову почнемо вчитись... А ти нічого не можеш відповісти і чекаєш, чекаєш, чекаєш... Миру нам усім!
Наталя
Для Наталя: Тримайтеся, будь ласка! Вірю, що все налагодиться і Ваші діти зможуть прийти до Вас у клас! Миру Вам і Вашим дітям!
Наталя
Дякую, Наталочко... Сумно, що діти з батьками повертаються додому, але як подумаю, що з нами всіма буде далі, серце стискається... Життя в Донецьку зараз можна охарактеризувати одною цитатою з Кобзаря "На нашій, не своїй землі...". Інколи думаю, що було б краще поїхати... Але якщо всі, хто пишається своєю приналежністю до України, національною, громадянською, культурною, духовною, поїдуть звідси, то хіба ж залишиться Донбас українським? Так хочеться вийти на центральну площу з прапором... У вишиванці... З посмішкою... Але ж ні, посмішки в нашім місті більше не в моді... Навіть без прапора можна втрапити в пригоду: сьогодні була свідком, як жінку без паспорта вивели з автобуса "для встановлення особи" (а там хтозна навіщо... Усі перелякано переглянулись, але ж хіба чоловікові з автоматом щось зауважиш, коли в тебе зі зброї лиш слово залишилось... А вони слова не розуміють, ані українського, ані російського...). Але вірю, що неодмінно все у нас буде добре, як у пісні улюбленого "ОЕ"...
Наталя
Для Наталя: Все буде добре. А зараз, можливо, краще виїхати хоч на деякий час?
Коментувати
Учитель
При нынешних зарплатах и отношении к учителю - посылать всех с их конкурсами. Пусть проводят конкурсы: мутодист гороно року и т.п.
Учитель
Обязаловка. Не хочешь - получи репрессий от дирекции. Европа, она такая.
Геннадий
Вот МОН еще радости добавили в жизни учителя
Володимир
Для Геннадий:В час, коли в країні йде війна, рівень життя падає і падає, проводити різні конкурси, витрачаючи на них кошти, щонайменше аморально. Пора МОН реально оцінити ситуацію в освіті. При сьогоднішній зарплаті вчителя йому ще слід подякувати, що він спішить у школу до дітей, а не подався в комерцію чи поїхав на заробітки.
Коментувати