Osvita.ua Середня освіта Освітян запрошують на тренінг з демократизації школи
Освітян запрошують на тренінг з демократизації школи

Захід проводитимуть експерти Ради Європи на основі навчальних матеріалів РЄ у сфері освіти

Освітян запрошують на тренінг з демократизації школи

30-31 жовтня в Києві відбудеться семінар-тренінг “Демократичне врядування у школі”. Він буде проводиться в рамках спільного проекту Ради Європи, Міністерства освіти і науки України і Європейського Центру Вергеланда (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. Захід має на меті сприяти системним змінам в українській середній освіті через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді у житті школи і місцевої громади.

До участі у тренінгу організаторами запрошуються директори, заступники директорів та вчителі шкіл різних рівнів. Участь у семінарі візьмуть 26 учасників із різних регіонів України.

Семінар-тренінг проводитимуть іноземні та українські експерти Ради Європи на основі навчальних матеріалів РЄ у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини. Навчання здійснюватиметься українською та англійською мовами із синхронним перекладом на українську.

Час та місце проведення семінару: 30-31 жовтня 2014 року, готель «Ibis» (бульвар Т.Шевченка, 25, м. Київ). Проживання та харчування учасників у готелі – за рахунок організаторів. Навчальними матеріалами учасників заходу забезпечуватиме Рада Європи.

Заявку для участі в семінарі можна завантажити за посиланням. Вже заповнену заявку необхідно надсилати на адресу організаторів: post@theewc.org (з позначкою «Training in Ukraine»). Останній день прийому заявок – 30 вересня. Інформація про результати конкурсу буде надіслана лише переможцям до 10 жовтня 2014 року за вказаною у заявці електронною поштою.

Додаткову інформація можна знайти на сайті Європейського центру Вергеланда за посиланням. У разі виникнення запитань, звертайтеся до EWC (українською мовою) за адресою post@theewc.org.

Освіта.ua
19.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Ганнусю, пожити і пообідати за рахунок організаторів не вийде - у моні халявщиків достатньо. Вони і заодно лапші навішають про демократичність наших шкіл. Я вилетів зі школи бо на зборах запитав: А куди поділись оті 20 000 гривен що батьки додатково здавали у минулому році. Не тому що тупий і не знаю що цього питати в самій демократичній українській школі не можна, а тому що уже зібрався іти сам і вирішив вилетіти з феєрверком. Хай живе найдемократичніша школа у світі -українська, у якій директор може зробити з учнем -батьком -учителем що завгодно
----да  в  шоке
Для Олекса Позняк: Так шкодую, пане Олексо, що ми не разом працюємо. Весь час не вистачало ТАКОГО, що не боїться вилетіти, запитавши. Ото б замутили!!! У Вас школа велика, а у нас стільки не здають. Та на мою тверду відмову скластися на ремонт одного з приміщень в самій школі, знайшлися ті, кого також дістало, що з їх кишені тягнуть... Адміністрація мусіла зайнятись своїми прямими обов*язками та зорганізувалась у пошуках інших спонсорів, окрім вчительських та батьківських кишеней. ТАКОГО мені точно поруч бракувало... А можна ж було зорганізувати зміну вашого директора на іншого? Чи ні?
Олекса Позняк
Пробував організувати заміну директора на самому серйозному рівні. Притягнув у одну круту контору документи де аргументовано показав що директор краде щонайменше 1000$ щомісяця. Зраділи: та ви за нас усю роботу зробили залишилось тільки оформить.Потім замовкли. Зустічаюсь , питаю: ну що? -Не будемо займатись по тисячі долларів у кожній школі крадуть у директорів зарплата маленька. Ніяка революція гідності її не посуне бо коханка відповідального деятеля
----да  в  шоке
Для Олекса Позняк: Так, якщо все відбувається як Ви кажете - точно не вкипить. Революція, кажете? Люди - то наше все. А люди залишились ті ж самі. І правила ті ж самі.
Коментувати
Hanna
Я рада, що такі події відбуваються. хотіла би зареєструватися для участі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!