Удосконалення репозитарію підручників триває

За допомогою електронного репозитарію проведуть відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів

Удосконалення репозитарію підручників триває

У Міністерстві освіти і науки під головуванням заступника міністра освіти і науки Павла Полянського відбулося завершальне засідання членів Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, експертів щодо розроблення Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та роботи електронного репозитарію. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У відомстві зазначають, що положення про конкурс підручників для 4-х та 7-х класів, а також відповідний наказ МОН про його проведення будуть оприлюднені на сайті міністерства.

Під час обговорення видавці й експерти підтвердили спільну позицію щодо того, що замовлення підручників для 4-х і 7-х класів школи здійснюватимуть самостійно через спеціальну онлайн-форму на репозитарії. Фінальні результати по всій Україні будуть відображені на порталі одразу ж наступного дня після завершення конкурсу.

У міністерстві зазначають, що всі без винятку процедури та етапи проведення конкурсу будуть прозорими.

Для участі у конкурсі автори мають подати оригінал-макети підручників для розміщення на репозитарії упродовж одного місяця – з 20 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року. Сам же конкурс триватиме з 20 січня до 20 березня 2015 року. Упродовж цього часу вчителі країни матимуть можливість ознайомитися з конкурсними підручниками, обрати один із них, а школи – замовити підручники, які обрали їхні педагоги.

Нині електронний репозитарій підручників перебуває в режимі апробації. Це дозволяє кожному вчителеві заздалегідь ознайомитися з його роботою, уже долучати до навчання розміщені матеріали, а також висловити свої побажання чи зауваження, якщо виникають труднощі в користуванні порталом.

В освітньому відомстві зазначають, що репозитарій розробляється не лише як база для нового конкурсу з відбору підручників, але й як простір цифрового навчального матеріалу, який буде максимально зручним у користуванні та корисним у навчальному процесі.

Освіта.ua
17.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ovv
Предмет "Історія". Підручники для 6 класу виставлені не всі, а ті, що поміщено, не відкриваються. Що за репозитарій? Чому не українські слова "сховок", "книгозбірня", врешті - "бібліотека"?
Иван
Для ovv: Чем больше "умных" слов, тем "круче" оратор. Голота ведется, а больше и не нужно.
Коментувати
Максим Борисович
А чому "репозитАрій"? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B9
Марія
Чому так багато друкованих зошитів для учнів 1-4 класів ? На ці зошити батьки витрачають більше третину І більше мінімального заробітку. Чи обов"язкові такі зошити?
та невже?
Для Марія: такі зошити дозволяють їх розробникам отримувати відчутне додаткове фінансування. Батьки ж, якби мали розум, могли б домовитись із вчителькою не використовувати їх. Та все ж - вчителям від того - полегшення. Не потрібно вже писати палички - гачечки в зошити для малюків, не потрібно думати над тим, як допомогти дитинці намалювати щось, бо дитяткові потрібно лише розфарбувати вже готове намальоване. А отже - полегшення вчителю - гроші з батьківського гаманця. До речі - коли вчителька писала діткам у зошитах - почерк всіх учнів класу був схожим на почерк вчительки. Та от спостерігати такий феномен вже й немає як
Чиновник
Для Марія: Мне же нужно икорку кушать. Мне же нужен лексус. Наконец я хочу в отпуск в Ниццу. Потому покупай тетрадки с грифом МОН и не задавай лишних вопросов.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!