Osvita.ua Середня освіта Удосконалення репозитарію підручників триває
Удосконалення репозитарію підручників триває

За допомогою електронного репозитарію проведуть відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів

Удосконалення репозитарію підручників триває

У Міністерстві освіти і науки під головуванням заступника міністра освіти і науки Павла Полянського відбулося завершальне засідання членів Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, експертів щодо розроблення Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та роботи електронного репозитарію. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У відомстві зазначають, що положення про конкурс підручників для 4-х та 7-х класів, а також відповідний наказ МОН про його проведення будуть оприлюднені на сайті міністерства.

Під час обговорення видавці й експерти підтвердили спільну позицію щодо того, що замовлення підручників для 4-х і 7-х класів школи здійснюватимуть самостійно через спеціальну онлайн-форму на репозитарії. Фінальні результати по всій Україні будуть відображені на порталі одразу ж наступного дня після завершення конкурсу.

У міністерстві зазначають, що всі без винятку процедури та етапи проведення конкурсу будуть прозорими.

Для участі у конкурсі автори мають подати оригінал-макети підручників для розміщення на репозитарії упродовж одного місяця – з 20 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року. Сам же конкурс триватиме з 20 січня до 20 березня 2015 року. Упродовж цього часу вчителі країни матимуть можливість ознайомитися з конкурсними підручниками, обрати один із них, а школи – замовити підручники, які обрали їхні педагоги.

Нині електронний репозитарій підручників перебуває в режимі апробації. Це дозволяє кожному вчителеві заздалегідь ознайомитися з його роботою, уже долучати до навчання розміщені матеріали, а також висловити свої побажання чи зауваження, якщо виникають труднощі в користуванні порталом.

В освітньому відомстві зазначають, що репозитарій розробляється не лише як база для нового конкурсу з відбору підручників, але й як простір цифрового навчального матеріалу, який буде максимально зручним у користуванні та корисним у навчальному процесі.

Освіта.ua
17.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ovv
Предмет "Історія". Підручники для 6 класу виставлені не всі, а ті, що поміщено, не відкриваються. Що за репозитарій? Чому не українські слова "сховок", "книгозбірня", врешті - "бібліотека"?
Иван
Для ovv: Чем больше "умных" слов, тем "круче" оратор. Голота ведется, а больше и не нужно.
Коментувати
Максим Борисович
А чому "репозитАрій"? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B9
Марія
Чому так багато друкованих зошитів для учнів 1-4 класів ? На ці зошити батьки витрачають більше третину І більше мінімального заробітку. Чи обов"язкові такі зошити?
та невже?
Для Марія: такі зошити дозволяють їх розробникам отримувати відчутне додаткове фінансування. Батьки ж, якби мали розум, могли б домовитись із вчителькою не використовувати їх. Та все ж - вчителям від того - полегшення. Не потрібно вже писати палички - гачечки в зошити для малюків, не потрібно думати над тим, як допомогти дитинці намалювати щось, бо дитяткові потрібно лише розфарбувати вже готове намальоване. А отже - полегшення вчителю - гроші з батьківського гаманця. До речі - коли вчителька писала діткам у зошитах - почерк всіх учнів класу був схожим на почерк вчительки. Та от спостерігати такий феномен вже й немає як
Чиновник
Для Марія: Мне же нужно икорку кушать. Мне же нужен лексус. Наконец я хочу в отпуск в Ниццу. Потому покупай тетрадки с грифом МОН и не задавай лишних вопросов.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!