Турнір з інформаційних технологій для учнів

Триває реєстрація учасників на турнір з інформаційних технологій серед школярів

Турнір з інформаційних технологій для учнів

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить реєстрацію учасників на Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді у 2014/2015 навчальному році.

Дистанційний турнір з інформаційних технології – це нове на освітній ниві змагання, яке поєднує в собі найкращі якості учнівської олімпіади з інформаційних технологій та досвіду проведення Інтернет-олімпіад в Україні.

Маючи на меті не тільки підготовку до чергових етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади, турнір покликаний розвинути жагу до комп'ютерної грамотності, отримання естетичного задоволення від знаходження рішень часом трудомістких буденних проблем підручними засобами додатків Microsoft Office.

У цьому навчальному році змагання проводитиметься у два етапи. Перший, заочний, складатиметься з трьох турів та проводитиметься дистанційно за допомогою мережі Інтернет з жовтня по грудень 2014 року. Другий етап, очний, проводитиметься в корпусах Київського національного університету імені Тараса Шевченка в ІІ семестрі.

Наразі зареєстровано 629 учасників з усіх регіонів України. Переможців очікують приємні сюрпризи від спонсорів змагання!

Реєстрація учасників проводиться на офіційному сайті заходу it.upml.knu.ua до 21 вересня 2014 року.

Освіта.ua
16.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
!!!
Предлагаю перед тем, как проводить подобные турнир обновить материально-техническую базу ВСЕХ школ Украины, а так же провести люстрацию учителей информатики на предмет соответствия занимаемой должности. Не знаю как там во всей Украине информатику преподают, но у нас в основном в игры играют и в соц.сетях сидят. А еще говорят, будущее за IT-техгологиями