МОН прагне якісно викладати предмет "Захист Вітчизни"

Міносвіти просить Міноборони сприяти комплектуванню шкільних кабінетів предмета "Захист Вітчизни"

МОН прагне якісно викладати предмет "Захист Вітчизни"

Міністерство освіти і науки звернулось до Міністерства оборони з проханням сприяння в укомплектуванні шкільних кабінетів предмета "Захист Вітчизни" навчальною зброєю, муляжами зброї та боєприпасів, засобами індивідуального захисту з метою більш якісного викладання предмета та військово-патріотичного виховання молоді. Про це йдеться у листі Міносвіти до оборонного відомства.

У Міносвіти зазначають на необхідності посилити співпрацю між загальноосвітніми навчальними закладами та військовими комісаріатами у питаннях підбору педагогічних кадрів для викладання предмета "Захист Вітчизни" та підвищення їх професійного рівня.

Також в освітньому відомстві вважають за потрібне проведення навчально-польових зборів на базі військових частин з учнями та вчителями, проведення профорієнтаційної роботи та участі у військово-патріотичному вихованні.

Освіта.ua
15.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Путин
А почему флаг на картинке перевернут? Это что еще за крамола? Это кто допустил такое издевательство над государственными символами? Найти и расстрелять предателя украинского народа, а семью на урановые рудники.
)))
Для Путин: Не кипишуй!!! Все правильно намальовано.Это флаг Галиции, дарованый ей Австро-Венгерской империей, где желтый - символ правящей династии Габсбургов, а блакитный - Галиции. А Петлюра его ненароком в 1918 году перевернул чуть-чуть его и аля-оп - получили уже флаг УНР( она же Гетьманщина Скоропадского, она же Директория Петлюры, она же незалежна Украина) Это же они думают, что этот флаг от Б.Хмельницкого пришел)))
Сергей
http://www.wikiwand.com/ru/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B8_%D0%B8_%D0%9B%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8 сам придумал историю, сам посмеялся
Коментувати