Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Громадськість пропонує відмінити ДПА в 11 класах.Адже діти в будь-якому разі здаватимуть ЗНО,то для чого ще ДПА?
Громадянин України
Для Ирина: Працювати головою ще нікому не завадило. Знання це не склотара, що сьогодні здав, а завтра вже не має що здавати, чи можуть постраждати під час здачі.
громадянка
репетиция зно и лишний раз подготовится к стрессовой ситуации не кому еще не помешало.
Коментувати
Вікторія
Ні
Олександр
не
Олекса Позняк
Им бы ДПА взять и отменить, люди вроде умные и смогли бы жить
Бездетный
Я за не
Олекса Позняк
Для Бездетный: НАЗВИСЬ БЕЗУМНЫЙ
Коментувати
Мое мнение
За красивыми ГАСЛАМИ кроется банальное "дайте денег с бюджета" и на объединение, и на проведение, и напечатать.... Вы че, там в Миносвиты совсем страх потеряли, в стране война, люди нищие, переселенцев сколько, а тяжело раненых..., а вы не знаете как себе денег "выбить" с бюджета на свои абсурдные реформы? Нельзя в такой ситуации делать такие "крутые виражи", тем более что это ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ЗАТРАТЫ и без того НИЩЕГО бюджета страны!!!
Олекса Позняк
Для Мое мнение: и моё, ликарчук ещё та крыса
Коментувати
viktor
ДПА - останній бастіон корупції в школі. Це повний абсурд, коли якість навчання перевіряють ті, хто його веде. Ну де ж ви знайдете людей, які заявлять про те, що вони працюють неякісно, а значить платню одержують дарма. Таким чином під удар підставляється вся вертикаль від шкільного вчителя до міністерства освіти. Вдоскональте ЗНО і не смішіть людей державними підсумковими атестаціями і середніми балами атестацій. Всім відомо, як це все робиться і скільки коштує для батьків.
Вважаємо
Для viktor: для наших батьків ДПА коштує рівно стільки, скільки коштують відповіді до питань. Розміром в долоню. Вчителі привчені "вчителями вчителів" найвищого рангу, що той, хто ставить погані оцінки - поганий вчитель. А хто хоче, щоб його вважали поганим вчителем? Лише ійдійоти. Ну хіба не так?
Олеся
Правы, но еще и идет "соревнование" м/д школами района, города: у кого больше медалистов. Разнарядку в конкретной школе дает дир.. Вопрос в том, что никто не задумывается о том, что при нынешних Программах и учебниках - это абсурд, т.к. перенасыщены инфо. по предмету. Одаренных мало детей, а вот родители с большим кошельком - пока находятся.
Олекса Позняк
ОТМЕНИТЕ ДПА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Бєлий Володимир
Якщо керівники освіти, котрі мають усі повноваження на проведення змін у системі загальної середньої освіти ЗУПИНЯТЬСЯ від галасу, подібному до більшості з цих коментарів, то "грош ціна таким керівникам". Втім, авторитетні аналітики бачать подібну небезпеку у сферах ще більш визначальних, ніж сфера освіти - "Якщо буде бунт, то першими вішатимуть суддів і ментів" - Золотарьов - http://gazeta.ua/newspaper
небайдужий громадянин
я не поняла: Ми в тоталітарній державі живемо, по вашому?
якось було
Для Бєлий Володимир: маємо надію на те, що керівництву галуззю вистачить СИЛИ на проведення змін. Квіт колись виступав проти Табачника. Хто із колег ректорів його підтримав? Уявіть собі, якщо відмінять бал атестату - адміністрації позбудуться спонсорів. Про те, що батьки погодяться, аби їх діти посилено працювали говорити не потрібно - не погодяться. Батьки бажають легкого та веселого життя в школі, а не складної наполегливої праці власній дитині. Ви погоджуєтесь, що може бути бунт?
Родительский комитет
Для якось було, а кто вам сказал что родители против настойчивого труда своих детей в школе??!! Вот только хорошо когда этот труд ребенка нормально оценивается.А так ты учишь и приходит тот ,кто этим и не думает заниматься,но папамама могут заплатить,и оценены такие дети одинаково! А то еще могу тому кто учит и оценку занизить. А как покупаются аттестаты вы не вкурсе??!!! Как переписываются журналы за несколько лет?? Единственно в чем вы правы,то да директора школ остануться без спонсоров в лице родителей, дети которых на их же деньгах и выезжают. Хорошо что есть ЗНО. Хоть здесь ребенок который учиться,покажет свои знания!! А ДПА это как рудимент в 11 классе. ДПА надо проводить каждый год с 5 по 10 класс, вот тогда хоть как то дети будут приучены и в психологическом и в интелектуальном смысле к ЗНО после 11 класса.
Коментувати
Inna
Cьогодні "Інтер" вже показував чернігівські (м.Прилуки) школи, де вчителі і вихователі дитячих садків збурені відсутністю зарплатні та ще й до кінця 2014 року. Мінфін сказав коштів нема... Сказали, що з понеділка підуть на Київ! А Квіт у відпустці та ще й коштів у нього вистачає поїхати відпочивати аж у США...
!!!
Солидарен с учителями и воспитателями Прилук!!! Респект им и уважуха!!! Так как у нас в основном молчать и терпеть привыкли
одиннадцатиелассник
Молчать и терпеть?вы скакали на майдане 3 месяца,теперь пожинаете то,что натворили.не нравится?а что ж поделать-то?терпите!МЫЗДОБУЛЫ
якось було
Для Inna: Кошти Квіта - то його життя. Ніхто ж не запитує, як так сталося, що в бюджеті ДЕРЖАВИ немає коштів для виплати зарплат ВЧИТЕЛЯМ, не депутатам. А вчителям Прилук - успіху, наснаги та підтримки (хоча б власної профспілки). Було б добре, щоб обласне керівництво галуззю не стало на заваді.
Коментувати
яяяя
За невідповідність атестатів і ЗНО відповідальність на директора школи. Якщо введуть не 124 бали, а здав чи не здав ЗНО, то звільняти директорів де більше 50 процентів не здаоло ЗНО
!!!
Для яяяя: Вы меня насмешили!!!Вы попробуйте еще директора снять.Сначала нужно работу директора оценить как " незадовільною".А по закону в этом голосовании принимает участие все та же аморфная "громадскість", которая в большинстве ничего не понимает в проблемах школы.Так что когда только хоть одного директора снимут за не соответствие результативности его учеников, то я вам памятник поставлю. За большие грехи не снимают, а вы о успеваемости говорите.
сільський вчитель
Не вгадали!!! Директора зняти простіше, ніж простого вчителя. Всі директори (або майже всі) на контракті - у прямій залежності від начальника відділу освіти - не задовольняє звільнять. Ви багато бачили вчителів, які працюють за контрактом? Вчителям з батьками досить зробити незручність начльнику відділу освіти (завалити скаргами і т.д і т.п) і злетить директор з посади як пробка!!!
Вважаємо
Для сільський вчитель: ні, у нас не так!!!!!!!
Коментувати
мама
толку з тих медалів? вони нічого не дають. Якщо об*єднати ДПА та ЗНО, то зробіть нормальний розклад. ДПА з трьох предметів випускники складають за останній тиждень навчального року, перед останнім дзвоником. Наступного дня випускний бал (дякувати Богу, що відмовилися робити феєричне свято - показовий вихід випускниць) і через день перший тест ЗНО. Скільки можна пхати все в купу. Давайте ДПА на початку травня, а через місяць ЗНО. Таке враження, що освітяни в міністерстві освіти не знають шо робиться в школі та як впливають щорічні зміни на рівень навчанності. А у рівні середньої освіти винні вчителі та учні, аж ніяк не ті, хто зробив плани та вимоги. А книги які??? Діти готуються за старими виданнями, бо в нових підручниках "много да дурного"
не останній вчитель
Для мама: якщо у рівні середньої освіти винні вчителі разом з учнями, а не плани і вимоги, то, мабуть у космос на велосипеді ви не потрапите тільки тому, що поганий водій та винахідник велосипеда.
Helena
Вчитель-мама: підтримую МАМУ 100%!
Коментувати
Наталя
Ну чому у нас все завжди перевертають з ніг на голову? Чому це питання постає саме зараз коли у школі скорочують все що можна? Як можна викладати фізику так щоб дитина її зрозуміла , коли вона починається з оптики? Як можна працювати з тим підручником який є у 11 класі? Ви там на верху дайте відповідь? Бо вже терпіти не сила, і що робити не знаю.
Клин К.М. Клин К.М.
Для Наталя: "Физика 11 класс" Барьяхтара - великолепный учебник! Подсуетитесь, достаньте и преподавайте с наслаждением. Теперь Вы знаете, що робити? Вперёд! А рассчитывать на то, что кто-то что-то сверху дасть - это несколько наивно... . Успеха Вам в Вашей работе!
сільський вчитель
Причому ім*я другого автора Ф.Я.Божинової чомусь не згадується, а її підручники фізики для 7 -9 класів не гірші ніж ті, що були раніше. До речі і 10 клас Бар*яхтар, Божинова також є. Бар*яхтар як автор підключився до написання підручників з 10 класу... Ф.Я. Божинова - практикуючий вчитель (до речі її учениця 2 роки тому набрала 200 балів на ЗНО з фізики) -людина яка знає проблеми освіти не по паперам, як більшість авторів, а сама варилася у цьому котлі не один десяток років - вже на жаль на пенсії..
небайдужий громадянин
для Клин: яким підручником не користуйся - погодьтеся, що програма рівня стандарту і програма ЗНО відрізняються.
Коментувати
Член Громадської Ради
Це не громадськість !!! Це кукла з фонду "Відродження". Там зараз при МОНі таких ощивається багато. Так от пані Галя - не треба від громадськості робити заяви разом з маленькою Інною, а спочатку обговоріть і взагалі зберіть Громадську Раду при МОН, а потім вже бути базікати...
Дааа
Для Член Громадської Ради: А в нас і збирають раду. Тільки збирають своїх. Щоб протокол не псували своїми зауваженнями. А тільки "одобрям". Замість цих ненормальних змін краще б ввели таку: кожен працівник міністерства, або навіть і обласного управління повинен ОБОВ’ЯЗКОВО відпрацювати в звичайній школі не менше 1 семестру раз на 4-5 років. А то вони незнають як двері в клас відкриваються і що сьогоднішні учні можуть і хочуть, а чого ні.
Коментувати
Виктор
Да нашей "гродськости" дай поорать. Давайте рассмотрим понятия ДПА и ЗНО. ДПА - это фактически выпускные экзамены со школы, а ЗНО - фактически вступительные в ВУЗ. И не всегда результаты первых соответствуют с результатами вторых. Что мы получим объединив ДПА и ЗНО - крах системы среднего образования Среднее образование не станет лучшим, из-за материальной базы и кадрового голода( в педы идут в основном учащиеся, которые больше никуда не смогли поступить.Не в обиду сказано тем, кто реально учился и пахал в педе, а не платил взятки), а вот грязи выйдет наружу много.И родители задумаются, а может нужно больше уделять внимания обучению и воспитанию своих чад. И не забывайте, что в школе, как и на любом предприятии есть план)
якось було
Для Виктор: чтобы ликвидировать грязь, её следует видеть. И когда выпускные со школы не соответсвуют вступиткльным в ВУЗ, вот тут то следует и задуматься. И именно отсюда начинать работать.
Виктор
А вы думаете мы не видим.Не думайте, что учителя так наивны. Есть планы по успеваемости, есть субъективные факторы( чадо предпринимателя, чадо учителя, чадо чиновника). И ставят даже не за взятки, а потому что так надо. Просто я так смотрю многие до сих пор не хотят видеть реальности. Пока будет план и подобные чада ничего не изменится и даже не стремитесь меня переубедить, коль вы работаете в этой же системе. Система не любит борцов-одиночек.Либо ты станешь частью системы, либо уйдешь и никакие революции гидности ничего не решат.Это все для наивных.Вот через пару лет все устаканится.Кстати в вузах как брали поборы, так и берут и никакой закон о высшем образовании ничего не решит
якось було
Для Виктор: у нас плана нет. Можно н е ставить, потому что "так надо". Борцы-одиночки? Что Вы, что Вы. Вы просто живёте так, как считаете нужным. Не более. В результате Ваш ребёнок, получив не очень удачную оценку на экзамене (по случайности, поскольку не тот преподаватель экзамен принимал), пальцем не пошевелит за пересдачу, но... Об этом станут думать те, кто способен видеть и решать. И они просто -напросто станут принимать экзамены комиссией. Для всех. И более ничего. Что до поборов в ВУЗах. Берут с тех, кто не способен знать. Даже в Харьковском медицинском, где училась знакомая девочка, не имеющая возможности проплатить, несколько лет назад НИКТО с неё никаких денег НЕ брал. Так что - каждый знает свою сторону жизни!
Коментувати
Галина
Дуже гарна ідея, звідси випливає: медаль тільки після ЗНО. Або відмінити медалі!!! Підтримую на всі 100 відсотків.
Helena
Для Галина: Для вступу до різних ВУЗів потрібні свої відповідні предмети. Виходить, виходячи з вашого протесту, що дитина має готувати шкільні предмети ДПА+ЗНО, а потім ще й своє ЗНО конкретно по своєму вибору ВУЗа? Ви самі, хоча б бачили рівень завдань до ЗНО (маю на увазі підготовку), певно вирішили, що наші діти - то роботи? Я вчитель, маю свого випускника, тому пишу те, що є насправді.
якось було
Для Helena: Студент здав ЗНО на пристойні бали, готуючись за програмою ШКІЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО КУРСУ. НІЯКИХ інших програм, нічого зайвого. Лише шкільна програма і підручники, або довідники. Які проблеми? От лишень література - то так, твори потрібно перечитати. Та то - гуманітаріям, які від технарів відрізняються лише емоційною складовою. Не більше.
Helena
Для якось було: я про це і кажу:про підготовку. Як можна ДПА прирівняти до ЗНО(випускні екзамени та підготовку до вступу)? Мова не йде навіть про зміст завдань, мене цікавить вибір предметів, адже у кожного при вступі до ВУЗу є свій комплект. Який же наше міністерство бачить вихід? Чи кинули інфу у маси і спостерігають...
Коментувати
одиннадцатиелассник
Ну что за идиотизм?почему нельзя просто взять и отменить ДПА, а не выдумывать велосипед?
Helena
Для одиннадцатиелассник: 100%!!! Вже був досвід, коли дітям атестати попсували після ЗНО до випуску (2010р.). Як тоді бути дітям, котрі планують ЗНО взагалі не здавати? Це хтось в нашому міністерстві продумовує? Чи у нас всі мають мати вищу освіту? Де ж тоді вільний вибір?
Коментувати
Ололо
Министерство финтит ушами. Было 5 экзаменов в 11 и два-три при поступлении - было отлично. Нет, нужно было придумать ЗНО для борьбы со взятками. Типа помогло? Вся эта дрочка рано или поздно закончится возвращением, возможно с некоторыми мелкими оговорками, старой системи ибо оптимальная форма колеса - круг.
вона
Для Ололо: підтримую
Діти-квіти
Дуже розумне рішення Совсун, на всякий випадок підтримаю, тому що я живу в демократичній, правовій і соціальній державі, а освіта є гордістю цієї держави. Тільки б незабути. Слава героям, а то оно конечно да, но тем не менее однако
Клин К.М. Клин К.М.
О, да... . Социальная держава - она такая социальная... . Надо с утречка с помощью лупы Конституцию поисследовать... . Может, какие крупицы про гарантированные права социума и нарою... . Ну, кроме права стоять под стрелой, заплывать за буйки и переходить дорогу на красный свет... . Пожелайте мне удачи в моих изысканиях.
Коментувати