ОРТ збрехало про скасування в Слов'янську російської мови

Інформація про введення німецької мови замість російської, "м'яко кажучи, не відповідає дійсності"

ОРТ збрехало про скасування в Слов'янську російської мови

В Слов'янському міському відділі освіти назвали нісенітницею інформацію російського каналу ОРТ про скасування в школах Слов'янська російської мови та введення замість нього німецької. Про це повідомляє ОстроВ.

"Все залежить від рекомендацій Міністерства освіти і науки, і від того, який навчальний клас. Зокрема, є випадки, коли в 5 класі навпаки збільшили кількість годин на вивчення російської мови. А взагалі, якщо клас з українською мовою навчання - то немає нічого дивного, що в плані передбачено більшу кількість на вивчення державної мови, і якщо клас з російською мовою, то відповідно, учням пропонується більша кількість годин на вивчення російської мови", - повідомила заступник начальника Слов'янського міського відділу освіти Лариса Жидкова.

Разом з тим, у випуску новин російського каналу ОРТ повідомили, що київська влада в школах Слов'янська почала "ущемляти в правах російськомовних громадян", і навіть "позбавила" можливості дітей вивчати російську мову.

"Варто зазначити, що в школах Слов'янська зміни зазнала і програма навчання. Дітей позбавили можливості вивчати російську мову, як розповідають самі школярі, тепер замість неї викладають німецьку. Мабуть, вона нинішнім властям ідеологічно ближча. І це незважаючи на всі обіцянки Києва, не ущемляти в правах російськомовних громадян", - розповів журналіст у випуску новин російського каналу ОРТ.

 

Освіта.ua
10.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
А учебников русского языка НЕТ!!!!
Наталя
Для Лариса: Якщо ви ще не в курсі, то їх ніяких немає: ні російської, ні української, ні англійської. А в електронному варіанті - скільки завгодно
Коментувати