Osvita.ua Середня освіта МОН рекомендує скоригувати виховну роботу
МОН рекомендує скоригувати виховну роботу

Презентовано рекомендації щодо психологічної роботи з дітьми у конфліктний період

МОН рекомендує скоригувати виховну роботу

Міністерство освіти і науки пропонує школам та педагогічним працівникам внести корективи у практику виховної роботи та захисту прав дітей шкільного віку, у зв’язку з тим, що 2014/15 навчальний рік припадає на період боротьби України з російською агресією та тимчасову окупацію Криму. Про це йдеться у повідомленні освітнього відомства.

У відомстві зазначають, що з огляду на виклики, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно внести корективи у практику виховної роботи та захисту прав дітей шкільного віку.

"Діти, які перебували у населених пунктах, що були захоплені терористами, в зоні бойових дій потребують особливої уваги з боку педагогів і навіть психологічної допомоги", - наголошують у Міносвіти.

"У педагогів виникла необхідність пояснити дітям, що відбувається, як реагувати на конфлікти між дітьми, що розгортаються,як втриматися від надання оцінок,як не нашкодити дітям, а навпаки – бути корисним", - йдеться у повідомленні освітнього відомства.

У Міносвіти зауважують, що педагоги і психологи можуть зробити багато для того, щоб заспокоїти учнів і допомогти їм адекватно ставитися до подій. Постійний контакт із вчителями та друзями допоможе дітям відновити відчуття безпеки.

Також у Міносвіти повідомили, що спільними зусиллями Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, Професійної асоціації дитячих аналітичних психотерапевтів, Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна", Всеукраїнської громадської організації "Жіночий консорціум України" розроблено методичні рекомендації "Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми у конфліктний та пост-конфліктний період".

Книга містить рекомендації з організації діяльності з дітьми в період переживання соціально-політичних конфліктних та постконфліктних ситуацій. Окрему увагу також приділено роботі з педагогічними працівниками та батьками.

Скористатися електронною версією методичних рекомендацій можна на офіційному веб-сайті МОН.

Освіта.ua
09.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!