Діти з зони АТО отримають позашкільну освіту

МОН просить забезпечити прийом дітей до позашкільних закладів за місцем їх перебування

Діти з зони АТО отримають позашкільну освіту

Міністерство освіти і науки звернулося до департаментів освіти і науки в регіонах, а також до керівників позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з проханням про забезпечення прав дітей з числа внутрішньо переміщених осіб з районів проведення АТО та Криму позашкільною освітою.

У відомстві зазначають, що діти з районів АТО особливо потребують забезпечення прав на безкоштовну позашкільну освіту.

"Просимо керівників органів управління освітою на місцях взяти під особистий контроль питання забезпечення належних умов для охоплення безоплатною позашкільною освітою та змістовним дозвіллям дітей зазначеної вище категорії як в умовах позашкільних закладів, так і під час організації шкільних гуртків, спортивних секцій тощо", - йдеться у листі МОН.

Для досягнення цієї мети у відомстві рекомендують залучати для цього органи учнівського самоврядування, дитячі та молодіжні громадські організації, волонтерів, у тому числі з числа студентів педагогічних вищих навчальних закладів.

Також у МОН зазначають, що комплектування гуртків, груп та інших творчих об’єднань здійснюється до 15 вересня. "З огляду на це просимо забезпечити безперешкодний прийом таких дітей до позашкільних навчальних закладів за місцем їх проживання або тимчасового перебування; спільно з керівниками інших навчальних закладів, службами у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей організувати інформування батьків щодо можливості відвідування тих чи інших гуртків", - наголошують у Міносвіти.

У разі відсутності фінансових чи організаційних можливостей Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам збільшити кількість гуртків, секцій, творчих об’єднань, використовувати клубну форму роботи та залучати дітей до організаційно-масових заходів, зокрема патріотичного характеру.

Освіта.ua
02.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleksandr
Школа "Знання Онлайн" надає вільний доступ до онлайн курсів підготовки до ЗНО всім учням Донецької та Луганської областей! Ознайомитися з онлайн курсами ви можете на сайті школи http://znaniya.znonline.org/ А для отримання безкоштовного доступу - напишіть нам на емейл info@znonline.org
Вважаємо
внешкольное образование как правило платное. И дорого платное. А в бесплатных кружкаж и секциях детей с руками возьмут
777
Не, ребята, они в школу пошли!