Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня
Доброго дня! Будь-ласка відкрийте нову форму реестрації. Багато шкіл у звязку з відсутністю Інтернета немають змогу за 4 годин замовити підручник
Светлана Кравчук
Проблема у всіх одна! Допоможіть, хто змінив пароль,як ви це зробили? ми робили відповідні запити,надсилали листи на електронну пошту,але на школу так пароль і не надійшов( що робить?
Nadia
Допоможіть, як змінити тимчасовий пароль, система блокує пароль, який прислали? Неможливо зайти на сайт і зробити замовлення!
Inna .
Колеги, потрібна ваша допомога! Хто вже ознайомився з нновими формами заявки на репозитарії?
Inna .
Колеги, підкажіть! Ми зареєструвались ще на початку конкурсу, заповнили форму на якомусь сайті, який надавало УО, потім заповнили додаток до наказу, роздрукували і відправили до Києва. Тепер виходить, що ми це все зробили дарма? Треба чекати на нову форму заявки для її оформлення?
Шишкова Г.Г.
чи потрібно ще раз зареєструвати школу для отримання логіну та паролю? якщо потрібно, чому про це ніхто не говорить? коли буде отримано логін та пароль після декількох заповнень контактної форми-запиту?
shooldovg@mail.ru
Довгопільська ЗОШ І - ІІІ ступенів Івано-Франківської області досі не отримала логін та пароль ?
Вчитель
А чи не можна було зробити простіший і зручніший сайт для перегляду (вибуру) підручників? Та й взагалі де та форма замовлення? Хтось підкаже?
Inna .
Для Вчитель: Тієї форми поки що не існує, як я розумію. Є форма, яка йде додатком до наказу, але ж вони вимагають заповнювати щось саме на сайті репозитарію!
Коментувати
lyudmila
Мій син закінчує 3 клас. У цьому році вчителі обирають, а школа має оформити замовлення підручників для 4 і 7 класів. Чи не будемо ми, батьки, оплачувати дане замовлення. Чи не повториться така ж затримка як у цьому навчальному році з отриманням школами навчальних підручників у 2015-2016 навчальному році?
Шишкова Г.Г.
ozosh_5rapiy@ukr.net до цього часу не отримала логінь і пароль? Навіщо писати, що протягом 5 днів школа отримає їх, якщо заповнить форму-запит?????
Павлович
Питається, чому не зробити короткий,чіткий і зрозумілий покроковий механізм відбору і формування замовлення у Репозитарії на кшалт: -натисніть кнопку "увійти", далі- з переліку підручників виберіть; далі- створити форму і т.д. Невже при створенні репозитарію грошей не вистачило на такий внутрішній сервіс?
schoolpyl@ukr.net
Пилипецька СЗОШ-інтернат ІІ-ІІІ ступенів отримала пароль і логін 17.03.2015 року , за які дякуємо . А коли будуть доступні форми для замовлення підручників ?
Надія
Чи потрібні нам такі підручники? Згідно з положенням про конкурсний відбір підручників для 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі мали можливість ознайомитися з підручниками, що пройшли експертизу. Але експертизу пройшли підручники, які не відповідають Навчальним програмам. Для прикладу, у підручниках з літературного читання для 4 класу багато цікавого матеріалу, але жоден з них не має повного переліку авторів, що пропонуються Навчальними програмами для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (укладеними за Державним стандартом 2011 року). Чумарна М. І. - бракує творів 31 автора; Кочегіна М. В. - 26 авторів; Савченко О. Я. - 27 авторів; Зоряна М. І. - 19 авторів; Науменко В. О. - 16 авторів. Отже, ці підручники не відповідають Навчальним програмам. Як тоді вчителеві навчати учнів? Самому добирати потрібний матеріал? Тоді для чого нам такі підручники?
Inna .
Для Надія: а як же позакласне читання? Сучасні підручники також не містять усіх текстів... Мені здається, що підручник Коченгіної досить пристойний - гарно ілюстрований, має завдання для учнів.
Коментувати
Раїса Олександрівна
Борсуківська ЗОШ Одеської області досі не отримала логіну та пароля.До кого звертатися?
ozosh_5rapiy@ukr.net
писали листа на електронну адресу репозитарію ще 12 березня, відповіді немає, термін відправки форми - замовлення закінчується і що робити? заклад може залишитись без підручників...
Марина
НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів, гімназія" № 5 м. Славута не отримали пароль доступу до репозитарію до сьогоднішнього дня.Як їх отримати?
Teacher School
Для Марина: Напишіть електронного листа на адресу репозитарію. Нам вчора дали пароль. Він був надісланирй на хибну ел. адресу.
Коментувати
Хтось
Дебіли спочатку надішліть всім логіни і паролі!!! А потім вже требуйте форми-замовлення підручників
Мар'яна
Річківська ЗОШ І-ІІст як отримати логін і пароль?
Olena
НВК "Лісничівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" Одеської області не отримала логін та пароль.Як їх отримати?
Татьяна Носенко
Клепачівський НВК Полтавської обасті не отримав логін і пароль. як їх отримати???