Дистанційне навчання для учнів з Донбасу

On-line курси для організації дистанційної освіти у період затримки системного денного навчання

Дистанційне навчання для учнів з Донбасу

Міністерство освіти і науки України звертає увагу освітян, учнів і батьків з Донецької та Луганської областей, навчальні заклади яких не мають можливості вчасно розпочати навчальний процес, що у Запорізькій області функціонує регіональний освітній он-лайн ресурс "Школа сучасних знань", на якому творчими групами передових вчителів області створено окремі дистанційні курси для учнів з основних навчальних предметів 5-9 та 10-11 класів.

Курси розроблено на платформі Moodle. У кожному курсі зібрано узагальнений матеріал до тем навчальних предметів відповідно до діючих державних програм у вигляді відеороликів, презентацій, опорних схем та конспектів, тестів, практичних завдань тощо.

Міносвіти пропонує вчителям Донецької та Луганської областей скористатися ресурсом для організації дистанційного навчання учнів у період вимушеної затримки системного денного навчання. Також учні можуть скористатися ресурсом для самостійного навчання, у разі необхідності – за допомогою батьків.

Роботу в навчальних курсах супроводжуватимуть консультанти – вчителі-предметники Запорізької області, які є авторами цих курсів. Технічна підтримка роботи буде забезпечена адміністратором ресурсу.

Інструкції для роботи вчителів та учнів розміщено на головній сторінці сайту "Школи сучасних знань".

Ініціатива підтримується Міністерством освіти і науки України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Освіта.ua
30.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Букі Репетиторська школа
Школа "Знання Онлайн" надає вільний доступ до онлайн курсів підготовки до ЗНО всім учням Донецької та Луганської областей! Ознайомитися з онлайн курсами ви можете на сайті школи http://znaniya.znonline.org/ А для отримання безкоштовного доступу - напишіть нам на емейл info@znonline.org
Инна
я могу это делать и давно делаю
Ольга
Дистанційна освіта - дуже важливий винахід! Дізнайтеся про історію освіти в режимі онлайн: http://znoclub.com/dovidnik-zno/379-istoriya-osviti-v-rezhimi-yak-vse-rozpochinalosya-infografika.html