Українські школи очікують 438 тисяч першокласників

Для дітей з захоплених територій Донбасу початок навчального року буде відтерміновано

Українські школи очікують 438 тисяч першокласників

"У цілому в майже 16,6 тис. загальноосвітніх навчальних закладів цьогоріч ідуть близько 3,5 млн. учнів і 438 тис. першокласників", - про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський на брифінгу у Будинку Уряду 29 серпня.

Він зазначив, що цього року з-під управління Міністерства освіти і науки "випадають" навчальні заклади АР Крим і м. Севастополь та майже 300 навчальних закладів на захоплених терористами територіях Луганської та Донецької областей.

Заступник міністра повідомив, що для дітей захоплених територій Донбасу початок навчального року буде відтермінований. Водночас, за його словами, всі діти, які виїхали із зони АТО, безперешкодно будуть зараховані у навчальні заклади за місцем перебування.

Полянський підкреслив, що забезпечення шкіл підручниками - на контролі Міністерства.

"Цього року, вперше за всю історію України, створено депозитарій, де на спеціальному сайті у вільному доступі безкоштовно для споживачів розміщено всі підручники для початкової школи та 6 класу", - зазначив заступник міністра.

Він також додав, що з резерву Міністерства освіти та Харківської області буде направлено 1073 комплекти підручників для деяких населених пунктів Донецької області.

Освіта.ua
29.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів