Патріотичні фотовиставки для школярів

Фотовиставки формуватимуть національну ідентичність на прикладах звитяги

Патріотичні фотовиставки для школярів

Міністерство освіти і науки пропонує навчальним закладам створювати фотовиставки, присвячені подвигу українського народу під час антитерористичної операції на Сході України. Про це йдеться у листі освітнього відомства до регіональних департаментів та управлінь освіти і науки.

У Міносвіти зазначають, що ініціатива про організацію фотовиставок у навчальних закладах надійшла від Міністерства оборони України.

«З метою формування у дітей та учнівської молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги пропонуємо створити такі виставки, використати фотоматеріали під час проведення Першого уроку «Україна – єдина країна» та Уроків мужності», - йдеться у листі МОН.

Електронні версії фотографій можна знайти на сайті Національного військово-історичного музею України http://nvimu.com.ua, у розділі «Новини-2014». Посилання для скачування фотоплакатів: http://www.ex.ua/217642908585.

Контактні телефони наукового відділу інформаційно-музейної діяльності: 284-62-12; 280-06-00.

Освіта.ua
29.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
украинец
Фотовиставки про АТО у вільному доступі. Розмір кожного з банерів 60 х 84 см, проте їх можна роздрукувати у будь-якому зручному форматі. Посилання для скачування виставок: http://uafile.com.ua/get/104493/
777
Пускай посмотрят, может умнее вас будут.