Зимові канікули у Києві можуть тривати 1,5 місяці

Столична влада розробляє заходи оптимізації роботи навчальних закладів в осінньо-зимовий період

Зимові канікули у Києві можуть тривати 1,5 місяці

В столиці вивчають можливість введення нової - двосеместрової - системи навчання в школах, коли діти матимуть взимку канікули тривалістю півтора місяці. Про це йдеться у відповіді КМДА з посиланням на радника Київського міського голови з гуманітарних питань Ганну Старостенко на запит УНІАН щодо заходів з економії споживання газу та теплової енергії в навчальних закладах міста.

За словами Старостенко, з метою економії енергоресурсів та забезпечення комфортного навчання дітей в столиці міська влада розробляє низку заходів для оптимізації роботи навчальних закладів в осінньо-зимовий період.

"Зокрема, зараз розглядається можливість запровадження 2-семестрового графіку навчання в загальноосвітніх навчальних закладах: І семестр триватиме з 1 вересня до 15 грудня, а ІІ – з початку лютого до кінця травня. При цьому зимові канікули, єдині у навчальному році, триватимуть 1,5 місяці", - повідомила Старостенко.

Інший варіант, про який також розповіла радник київського мера, - збільшити осінні канікули до двох тижнів, а зимові - з 2 тижнів до 1 місяця. У такому випадку навчальний рік має завершитись 15 червня.

"Розглядається також варіант введення в школах 6-денного тижня, однак такий графік не подобається ні вчителям, ні батькам через велике навантаження на учнів", - зазначила Старостенко.

Вона наголосила, що остаточне рішення буде ухвалено після широкого обговорення з батьківською та педагогічною громадськістю.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що у деяких регіонах органи місцево влади розглядають можливість введення у школах шестиденного графіку роботи, що пов’язане з оптимізацією витрат енергоносіїв у зимовий період.

Освіта.ua
26.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів