У Криму не відкривають українські класи

Міносвіти протестує проти припинення набору до класів із навчанням українською в АР Крим

У Криму не відкривають українські класи

Міністерство освіти і науки України обурене заявами функціонерів окупаційних російських структур у Криму про припинення набору до класів із навчанням українською мовою в початковій школі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

«МОН розцінює таку українофобську політику окупантів у тимчасово окупованому росіянами Криму, як брутальне порушення права дітей на здобуття освіти рідною мовою», - йдеться у заяві Міністерства освіти.

«Відповідно до норм міжнародного права та чинного законодавства України Автономна Республіка Крим та місто Севастополь є невід’ємною складовою України; згідно зі статтею 20 Закону України «Про засади державної мовної політики» вільний вибір мови навчання є невід'ємним правом громадян України», - підкреслюється у повідомленні міністерства.

Освіта.ua
16.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інгрід
Розплющте очі! - Це вже не наша справа. Спочатку порядок вдома.
Учительница
Вот интересно, сколько еще чиновники будут заставлять врать всем и вся о том, что Крым это Украина?
Освітянин
До відома учителя: Харківщина - це українська земля і адекватних людей, які люблять свою Батьківщину, є її патріотами, (без лапок) вистачає. Причому не тільки серед учителів. А якщо педагог не є патріотом, то що він може виховати в своїх учнів?
Учитель
Для Освітянин: патриотизм или непатриотизм-это личное дело каждого.при чем здесь педагогика?или сейчас,в "новій країні",вы собираетесь делить людей на патриотов(достойнейших из достойных)и непатриотов(не заслуживающих даже нищенской учительской зарплаты)и раскулачивать последних?кажется,что-то подобное уже было лет так 100 назад,не считаете?
Коментувати
Учитель
Лучше бы наше глубоко уважаемое министерство подумало,как школы зимой отапливать без газа вместо того,чтобы выискивать проблемы в Крыму.о своих гражданах позаботьтесь для начала.
учитель харківщина
Для Учительница: Якщо вчительці не зрозуміло, що Крим територія анексована РФ, то при чому тут чиновники. Для Учитель: Питанням опалення шкіл МОН не займається, так само як і "заботой о своих гражданах". Без образ: невже це коментарі українських учителів?
вчитель
Для учитель харківщина: зустрічне питання: невже на Харківщині є такі "патріотичні" вчителі?
учитель харківщина
І щоб ви хотіли почути на Ваше "питання"? Для початку прочитайте коментар Освітянина.
Коментувати