Дітям переселенців потрібне шкільне приладдя

Ініціатива "Восток-SOS" звертається з проханням допомогти дітям Донецької та Луганської областей

Дітям переселенців потрібне шкільне приладдя

Наближається початок навчального року і батькам, які переїхали із зони АТО, потрібно збирати дітей до школи.

Більшість сімей-переселенців перебуває у важкому матеріальному стані та не можуть самостійно забезпечити дітей всім необхідним.

Діти переселенців потребують не тільки фінансової допомоги. Багато хто відчуває сильне психологічне потрясіння в зв'язку з переїздом, багато дітей стали свідками страшних подій. Нове місто, нові знайомі і друзі. Батьки, займаються пошуком житла та роботи, зазвичай не мають можливості приділяти належну увагу дітям.

Зараз, коли українські батьки підуть збирати своїм школярам портфелі, у них буде можливість допомогти й іншим дітям, придбавши і передавши їм кілька зошитів і олівців.

Громадянська ініціатива "Восток-SOS" звертається до тих, хто має можливість, з проханням допомогти зібрати все необхідне.

Дітям знадобляться: канцтовари (зошити, письмове приладдя, все для малювання); ранці, портфелі, сумки для спортивної форми; одяг та взуття для школи.

Щоб передати допомогу, телефонуйте за номером (050) 623-58-46 (Світлана) або (050) 982-68-70 (Юлія), або залишайте повідомлення на сторінці Громадянської ініціативи "Восток-SOS" в Facebook.

Освіта.ua
09.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Методист
Коллеги, пожалуйста, не реагируйте на комментарии так называемых Анны и Геннадия!Эта гнусная кремлядь ползает по всему сайту и поливает ядом все , что попадет под жало,
Геннадий
Для Методист: у нас хоть имена есть, а ты в следующий раз подписывайся "шавка куевская".
Коментувати
Оксана
278 средняя школа Киев приглашает детей беженцев в 1 - 11 классы. 5451274
Татьяна Чёрная
І я не буду. Ці дітки разом зі своїми батьками за літо ой як себе зарекомендували! Нехай їдуть в росію.І не випробовують нашого терпіння!
Анна
Для Татьяна Чёрная: Але ж допомагати просять не їм, а дітям, щоб вчилися! Не можна бути такими черствими. Ледарі є скрізь! А ще, чому ви вважаєте, що маєте право відправляти когось кудись? Ось через таку риторику у нас уже майже рік нема миру в країні! Кожен себе вважає вершителем людських доль, ображати інших, ображати за національністю - зараз це не засуджується, а навпаки! Люди, схаменіться!
Татьяна Чёрная
Я маю, повірте, право( моральне). Коли гинуть наші діти,за от таких батьків , що позвали до нас ворога.Можливо і не всі погані, але....Саме вони привели до нас війну!Так, діти невинні, але за них відповідають батьки.Батьки, які, пересилившись до нас, вважають нас лохами і про це відкрито говорять.
Геннадий
Для Татьяна Чёрная: ты б определилась: то беженцы тебе не нравятся, то дети гибнут, родители которых "позвали врага". Когда на западенщине было наводнение, обрывы линий электропередач зимой, Харьков и Донбасс помогали и деньгами, и техникой, и людьми. А теперь их детям неблагодарное западенское быдло тетрадь пожалело.
Коментувати
Українка
А я не буду допомагати. Знаєте, чому? Приїхали до нас у село 3 сім’ї. Із Луганська.І дітки, і їх батьки. З місяць уже живуть. Люди позносиливсе : одяг, харчі, навіть гроші.Телевізор дали, поселили в гуртожитку.А вони?На роботу влаштуватися - ні. У нас стрес. Прибрати своє помешкання - а зачєм? Мы не панимаем, шо вы гаварите, гаварите па русски..Ви уявляєте???І що найцікавіше - впевнені, що бомбили їх ВАШИ, УКРАИНЦИ!!!! Так і кажуть.ВАШИ.Народ поки терпить, мовчить, але у деяких чоловіків руки уже чешуться надавати цим "переселенцям" по жирних мордах. Люди добрі, не майте ілюзій. Впевнена, що пару місяців назад вони кричали РАССЄЯ, з радістю бігли на РЄФЄРЄНДУМ і називали всіх нас фашистами. Нехай ідуть воювати за свою землю.Гнилі були і будуть завжди. Можливо, я жорстока, але як дивитися в очі матерям двох односельчан, яких привезли в закритих трунах ? одному 25, а у другого троє маленьких діток. А вчора тяжко поранили третього. Під Луганськом...
Геннадий
Для Українка: нет, ты не жестокая, ты - умственно отсталая, забитая крестьянка с карпатских гор.
Татьяна Чёрная
Для Геннадий: а ти мабудь біженець!
Анна
Хочу висловити виключно (підкреслюю)особисту думку, яка мене турбує, насправді. Не знаю жодної по-справжньому доброї та людяної людини їз Західної України. Вибачте, повторюю, це моя суб’єктивна думка та особистий життєвий досвід. Хочеться навіть написати дослідження про те, чому вони там такі всі злі та жадібні. Чому?
Коментувати