Умови зарахування учнів з Донбасу до шкіл спрощено

МОН спрощено умови зарахування учнів шкіл та ПТНЗ з Криму, Донецької та Луганської областей

Умови зарахування учнів з Донбасу до шкіл спрощено

Міністерство освіти звернулося до департаментів та управлінь освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, а також керівників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів з проханням зараховувати учнів з Криму, Донецької та Луганської областей за спрощеною процедурою.

Зокрема, у зверненні освітнього відомства зазначається, що відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", з урахуванням того, що певна кількість учнів, які проживали в Автономній Республіці Крим та у м. Севастополь висловлюють бажання продовжити навчання в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах в інших регіонах країни, Міністерство дозволяє загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам приймати від цих учнів документи про базову та повну загальну середню освіту та додатки до них російського зразка з подальшою заміною цих документів на документи державного зразка.

Також МОН дозволяє зараховувати до навчальних закладів учнів, які проживали або проживають на території Донецької та Луганської областей, без відповідних документів про базову та повну загальну середню освіту та додатків до них з подальшим відновленням їх в установленому порядку.

При цьому навчальний заклад робить письмовий запит до районного (обласного) органу управління освітою щодо перевірки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти факту отримання документів про відповідний рівень освіти учнем та надання довідки про зазначене для зарахування дитини до навчального закладу.

Освіта.ua
21.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лина
Что делать с садиками?????????
Инна
Я так поняла просто не страшно если документы потерял, их восстановят. Или как?