У шкільні програми з історії України внесуть зміни

До нової редакції навчальних програм включено пропозиції, що підтримані більшістю експертів

У шкільні програми з історії України внесуть зміни

Міністерство освіти і науки запрошує громадськість до обговорення нової редакції навчальних програм з історії України та всесвітньої історії для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

В освітньому відомстві зазначають, що пропозиції щодо внесення змін до програм з історії були внесені за наслідками проведеної експертизи навчальних програм з історії України та всесвітньої історії.

До експертизи були долучені вчителі, методисти та науковці. У Міносвіти наголошують, що до узагальненого варіанту нової редакції навчальних програм включено ті пропозиції, що були підтримані більшістю експертів у ході громадського обговорення.

З новою редакцією навчальних програм з історії України та всесвітньої історії для 5-9 класів можна ознайомитися за наступним посиланням.

Пропозиції необхідно надсилати до 10 вересня 2014 року на адресу: r_yevtushenko@mon.gov.ua.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили про завершення громадського обговорення змін до нині чинних програм з історії України для 10-11 класів. Зміни будуть винесені на затвердження Колегією МОН.

Освіта.ua
12.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
Я щось не зрозуміла нову програму будуть вводити поступово. чи в цьому році?
юрій
а чи будуть зміни у програмах з української мови та літератури в 10-11 класах цього 2013-14 навч. року? Щиро дякую.
учениця
Нема за 9 клас всесвітньої )))
вчитель
А в програмі 9 класу з Економічної географії України змін не буде ??? Як вчити дітей тому, чого немає ?????????
О
Для вчитель: Был в этом году на курсах повышения квалификации и задавал этот же вопрос.Ответ был приблизительно таким: "Учить будем до тех пор пока Украине не смирится с потерей.Пока не будет постановлений вышестоящих министерств." Так что "временно оккупированные территории" мы будем изучать до тех пор, пока их из программы не уберут.
вчитель
Для О: Ви мене не так зрозуміли. Я писав не за територію, а за еконміку, за галузі. Як можна вимагати з дітей того, чого в реалі просто не існує. Діти ж самі це розуміють і задають питання . А на рахунок тимчасово окупованих територій, то зрозуміло що Україна єдина. І в фізичній географії площу та крайні точки вивчатимемо так як було, є і буде !!!
Коментувати