Osvita.ua Середня освіта У МОН обговорили перспективи мультилінгвістичної освіти
У МОН обговорили перспективи мультилінгвістичної освіти

Представники Міносвіти та Миротворчого інституту ПАТРІР домовилися про співпрацю

У МОН обговорили перспективи мультилінгвістичної освіти

8 липня в Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрія Кононенка з директором Миротворчого інституту ПАТРІР Андрою Тенасє з питань впровадження мультилінгвістичної освіти в Україні. Про це повідомили у прес-службі освітнього відомства.

Під час зустрічі директор департаменту Юрій Кононенко наголосив на важливості впровадження мультилінгвістичної освіти в Україні.

За його словами, мультилінгвістична освіта має впроваджуватись в українських навчальних закладах. З 2010 року модель мультилінгвістичної освіти реалізовувалася в Криму за допомогою проекту "Кримська школа", який на сьогодні, у зв’язку з соціально-політичною ситуацією, зупинено.

Як зазначив Юрій Кононенко, досвід "Кримської школи" обов’язково має бути використаний в інших регіонах, або в окремих загальноосвітніх закладах, у вигляді експерименту. Модель цього проекту особливо корисна в областях, де проживають різні етнічні групи.

У свою чергу, директор Миротворчого інституту ПАТРІР Андра Тенасє зазначила , що мультилінгвістична освіта – інновація у навчанні, за допомогою якої школярі отримують академічну освіту на кількох мовах, що є вагомим підґрунтям для майбутніх випускників.

Як повідомив представник проекту "Кримський діалог" Денис Матвєєв, "Кримська школа" як пілотний освітній проект пропонував представникам різних лінгвістичних етнічних груп - української, російської та кримськотатарської - конкурентоспроможну освітню ініціативу, яка дозволяла підвищувати рівень володіння мовами, що використовуються в Криму, та розв’язати задачі багатокультурного виховання.

Під час зустрічі сторони домовилися розвивати співпрацю Міністерства та Миротворчого інституту ПАТРІР з питань впровадження мультилінгвістичної освіти в Україні й підтримали ідею найближчим часом організувати семінар для вчителів.

Також у зустрічі взяли участь співробітники Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Українського незалежного центру політичних досліджень.

Освіта.ua
08.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
И какой результат в Крыму имеем?!
Абитуриент
Для Олена: Вы считаете анексию рф крыма и образовательную программу взаимосвязуемыми компонентами?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!