МОН просить приймати дітей з Донбасу до садків

Освітніх чиновників просять сприяти батькам з Донбасу із зарахуванням їх дітей до дитсадків

МОН просить приймати дітей з Донбасу до садків

Міністерство освіти і науки України, беручи до уваги надзвичайні події, що відбуваються в окремих районах Донецької та Луганської областей, просить сприяти батькам дітей, які прибули з зазначених регіонів на постійне або тимчасове проживання до інших населених пунктів України, у вирішенні питань, пов’язаних із зарахуванням до дошкільних навчальних закладів.

Про це йдеться у листі МОН до органів управління освітою обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Міністерство також просить здійснювати прийом дітей до дошкільних навчальних закладів без попередньої електронної реєстрації; для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково забезпечувати подання висновку психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.

У разі відсутності свідоцтва про народження дитини, місцеві органи мають сприяти батькам у його подальшому поновленні у встановленому законодавством порядку.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко, також звернувся до керівників навчальних закладів столиці, з вимогою приймати дітей сімей біженців з Донбасу та Криму до навчальних закладів та не створювати бюрократичних перепон при зарахуванні дітей на навчання.

Освіта.ua
13.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів